Sid Meier's Pirates!

Sid Meier's Pirates!

52 ratings
Українізатор для «Sid Meier's Pirates!»
By LeoDestroyer and 1 collaborators
Завантажуйте українізатор і насолоджуйтесь грою з українською локалізацією!
2
3
2
9
   
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
Головна інформація
Автори: LummyU
Версія: 1.1

Гра «Sid Meier's Pirates!» має повний український переклад тексту.
Як завантажити?
1. Завантажуєте за цим посиланням[drive.google.com]

2. Розпаковуєте всі файли, перекидаєте їх в головну теку з грою і погоджуєтесь на заміну усіх файлів.

3. Насолоджуйтесь грою.

Через технічні обмеження в грі, щоб написати букву «Ґ», використовуйте букву «Э».
Скріншоти
15 Comments
May 11 @ 7:23am 
huh?
May 1 @ 1:53pm 
Після вибору фракції до якої я приєднуюся програється катсцена, а потім гра зависає з чорним екраном. В когось таке було?
Apr 7 @ 3:22pm 
Дякую!!!
Feb 12 @ 8:02am 
Було що згадати. Дуже дякую за якісний українізатор :steamthumbsup:
Jan 4 @ 2:02pm 
Вподобайка та подяка!
Jan 3 @ 9:48am 
На жаль, проти вилітання після заставки із морем, не працює жоден із вказаних способів і жоден, який пробував самотужки. Зависає прямо таки дуже сильно, що навіть на менеджер завдань не можна вийти, щоб прибити процес.
LeoDestroyer  [author]
Dec 29, 2025 @ 8:30am 
Щоб гра побачила збереження, перейдіть до теки Документи\My Games\Sid Meier's Pirates! , там будуть файли, наприклад, slot1 , slot2 , arrival тощо. Перейменуйте їх на відповідні аналоги в грі: слот1 , слот2 , приїзд . Тоді ваші збереження з'являться в грі.
Правильне рішення, щоб виправити зависання , я вам не зможу дати, але, можливо, потрібно скинути налаштування гри (видаліть файл Config.ini в тій же теці) або перевести гру у віконний режим (відкрийте файл Config.ini і допишіть на новий рядок FullScreen = 0 ).
Сподіваюсь, допоміг :heart_eyes_mechanic:
Dec 27, 2025 @ 10:41am 
Після вибору фракції до якої я приєднуюся програється катсцена, а потім гра зависає з чорним екраном . Така проблема тільки при наявності українізатора. Пробував почати грати з англ. мовою але потім гра з українізатором не бачить збереження. В когось таке було?
Dec 7, 2025 @ 6:52am 
Додано на платформу КУЛІ:steamhappy:
Nov 14, 2025 @ 9:24am 
Дякую