This game has been Greenlit by the Community!

The community has shown their interest in this game. Valve has reached out to this developer to start moving things toward release on Steam.

Greenlight is being retired. For more information on how to submit games to steam, refer to this blog post.
Kingdom Online
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
 
Posted
Updated
Nov 20, 2014 @ 10:59pm
Dec 5, 2014 @ 10:08am
Recent Announcements View All (3)
We've been Greenlit!
Kingdom Online update
Description
Release date: Early 2015
Kingdom Online is a Medieval fantasy MMORPG that features multi-faceted PvP and robust combat systems.


Players will flex their might by forming Legions and occupying resource areas on the War Map. Your status can only be protected by your alliances, but watch out! Rivals can recruit mercenaries to help them overcome in a Fort Invasion. Battlefields will be chaotic with the presence of cavalries, personal soldiers (minions), and siege weapons.


Hone your skills individually by managing your personal territory. Upgrade buildings, train your minions and build siege weapons to help wage battle in team or individual Territory Wars.


Territory War: Form a team with 4 players and jump into the arena-style map. Your siege weapons from your private territory will be at your disposal.
Fort Invasion: The most courageous battles between Legions will take place here. Defend your castle!
Open PvP Zone: Choose your faction, venture out into the Frontier Region and join the fray!
If large scale combat is not your thing, then differences can be settled in a 1-on-1 duel.


Kingdom’s player combat system goes beyond learning skills and upgrading weapons and armors. Enhance your attacks with Ere Stones. There are over 300 upgradable Ere Stones, and collecting 5 of the same class will reward the user with an Ultimate Skill.


Increase attack damages and defeat enemies quicker using carefully timed combos called Cutting effects and Double Casting. Stacking these effects can enhance your attacks or increase your defense depending on your preference.

Come and claim your piece of the Kingdom!

Visit our website at: {LINK REMOVED}
- {LINK REMOVED}

Kingdom Online, güçlü savaş sistemi ve çok yönlü PvP özellikleri ile bir Ortaçağ fantezi MMORPG’ dir.


Oyuncular Savaş Haritası’ ndaki kaynak bölgelerini ele geçirerek ve Lejyonlar oluşturarak güçlerini arttırabilecekler. Her ne kadar tedbiri elden bırakmasan da konumun sadece müttefiklerin tarafından korunabilir. Rakiplerin, Kale Savaşları’ nda başarılı olabilmek için paralı askerler kiralayabilir. Savaş alanları süvariler, kişisel askerler(minyonlar) ve kuşatma silahları ile tam anlamıyla bir kaos içinde olacak.


Kendi bölgeni yöneterek becerilerini törpüle. Takımınla yada bireysel, eğer bölge ele geçirmek için savaş başlatmak istiyorsan binalarını geliştir, minyonlarını eğit ve kuşatma silahlarını üret.


Kışla Savaşları: 4 mevsime özel hazırlanmış 4 farklı haritada müthiş mücadeleler sizleri bekliyor.
Kale Savaşları: Lejyonlar arası mücadelede en ağır savaşlar burada gerçekleşecek. Kalene sahip çık!
Açık PvP Alanı: Kingdom Online dünyasında taraf seçmiş her kişi, seçtiği tarafın çıkarlarını gözetmek adına düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda.
Eğer geniş çaplı savaşlar sana göre değilse, o zaman farkını 1 vs 1 düellolar ile gösterebilirsin.


Kingdom’ ın savaş sistemi beceri öğrenme, silah ve zırh geliştirmenin çok daha ötesindedir. Saldırı gücünü Ere Taşları ile arttır. 300’ den fazla geliştirilebilir Ere Taşı arasından aynı sınıfa ait 5 tanesini toplamak seni Ultimate- Üst Düzey beceri ile ödüllendirecektir.


Doğru zamanlama ile Kombo ve Çift Beceri olarak adlandırılan yetenekleri yakalayarak saldırı hasarını arttır ve düşmanını daha kısa süre içerisinde yok et. Bu yetenekleri üst üste gerçekleştirdiğinde, tercihine göre saldırılarının hasarı artar yada savunma gücün yükselir.

Gel ve Krallığın bir parçası ol!

Websitemizi buradan ziyaret edebilirsiniz: {LINK REMOVED}
- {LINK REMOVED}
< >
613 Comments
bado May 28 @ 11:39am 
hala bekliyoruz hadi amk
1Die Feb 19 @ 6:56pm 
bu oyun geri gelmezse rise online ile nasıl kapışacaklar knight eskide kaldı artık nu oyun geri gelmeli
SQT Bey Jan 12 @ 12:31pm 
bu oyunu yıllar önce oynamıştım oyunun sistemi güzel olmasına rağmen bazı sebeplerden tutmadı ama bu oyun yeni bir şansı daha hakediyor tabi nttgame olmadan.
Egecigir35 Dec 6, 2019 @ 8:00am 
acilcak mi
Engineert Dec 5, 2019 @ 1:13pm 
Şaşırdım açıkcası. Bu oyunu sadece ben seviyorum sanıyordum. Baya bekleyeni varmış. Şu yoğunlukta bile oyun açılsa oynarım herhalde. Var mı ki öyle bir gündem ?
GrandCaptain Nov 9, 2019 @ 4:57am 
uzun zaman gecmesine ramen cok ciddi bir oyuncoyu kitlesi olarak kingdom onlineyi bekliyoruz.
Knight online bağımlılarının sabırsızlıkla beklediği bir oyun lütfen herkes desteklediyini yorumlara yazsın belki oyun geri gelir steam dan tek isteyimiz oyunu geri getirmesi
Avillo Bruno May 28, 2019 @ 3:10pm 
Hala bekliyorum, kaliteli ellerde harikalar yaratabilecek, aranan mmorpg açlığını giderebilecek bir oyun.
MakwaizeTR Jan 10, 2019 @ 1:10pm 
yıl 2019 hala bekliyoruz :D
SauronBey Jan 7, 2019 @ 12:04pm 
Gerek zindan gerek kale savaşları olsun mükemmel bir oyundu ama sağolsun Türk yöneticiler oyuna yeni oyuncu getirmek yerine yapılmayacak her pisliği (Lejyonlara item vermek, kale savaşlarına müdahale etmek) yaparak olan oyuncuları da oyundan soğuttular ve sonunda kapandı gitti oyun.

Beceriksiz ergen bir GM takımı vardı zaten NTT game aile şirketi olmuş resmen yani fazla bir şey beklemek bizim eşşekliğimiz oldu :D
[TR] ✪ Spanker '4 - Jan 5, 2019 @ 6:05pm 
ne zaman acılır ?