Arma 2: Operation Arrowhead

Arma 2: Operation Arrowhead

Not enough ratings
Jak zacząć grać w Arma Project i co to jest?
By c0urage
O projekcie, rejestracji, instalacji, podłączeniu do Projektu Arma (gry dowódczo-taktyczne z ACE, dodatkowe wyspy, pojazdy, broń i wiele więcej). Online 120+
   
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
O ArmaProject

Arma Project - to społeczność graczy 18+, która została stworzona do hostowania zespołowych gier taktycznych, które imitują rzeczywiste konflikty zbrojne z wykorzystaniem nowoczesnych środków technicznych

Projekt ma na celu uzyskanie ciekawych, taktycznie skoordynowanych rozgrywek już stworzonych misji

Jedno życie na misję, tylko w pierwszej osobie, bez botów, realistyczny kamuflaż, uzbrojenie i pojazdy

Internet strony:

Gry działają na własnym zestawie modów do ArmA 2 Operation Arrowhead, w oparciu o Advanced Combat Environment 2 (komplikuje balistykę, dodaje wiele broni, wyposażenia, artylerii itp.), Wiele dodatkowych wysp (Napf, Winter Cherno i Vostok, Caribou, Emita , Fallujah, Fata, Isla Duala, Franken, Zernovo, Isola Di Capraia, Lingor, Celle, Panthera, Queshkibrul, Sahrani, Thirsk, Spritzisland itp.), Wiele dodatkowych modyfikacji (RHS, broń, pojazdy, mundury, różne funkcje itp.) .), a także mod wymiany radiowej. Gra na projekcie bardzo różni się od waniliowego ArmA 2, dodając realizm, symulator i skomplikowany model balistyki / broni / wyposażenia.


Arma Project Games (APG)
Wydarzenie główne - Arma Project Games (APG) odbywa się w piątki i soboty od 21:00 czasu moskiewskiego (GMT + 3).
Istnieją 2-3 misje na 100-220 slotów; konfrontacja dwóch stron (czerwonej i niebieskiej), które składają się z 3-8 drużyn z własnymi dowódcami i strukturami; strony przygotowują się do misji z wyprzedzeniem: planują swoje działania, aranżację, zadania itp. Każda misja trwa od 30 minut do 2,5 godziny.

mini Arma Project (mAP)
Są to małe misje o mniejszym nasileniu niż APG. Nie ma tu ustalonych stron ani przygotowań. Wszyscy gracze zajmują miejsca zgodnie z zasadami i czekają na rozpoczęcie odprawy. Następnie gracze są przypisywani do kanałów (zazwyczaj czerwona strona jest na kanale „CZERWONYM”, a niebieska na kanale „NIEBIESKIM”; dowódcy drużyn zbierają się w kanałach „HQ_mAP” i „ШТАБ_mAP”, aby omówić plan misji).
Rejestracja, instalacja modów i połączenie z serwerami
Rejestracja
Przed zarejestrowaniem się i rozpoczęciem gry koniecznie przeczytaj krótkie zasady[armaproject.ru]. Twój znak wywoławczy powinien być łatwy do odczytania i wymowy. Postaw się w sytuacji tego, który zwróci się do Ciebie podczas bitwy.
Podczas rejestracji identyfikator Steam jest łączony z Twoim profilem, aby dodać Cię do Białej listy na serwerze gry. Następnie możesz wejść na forum za pomocą autoryzacji Steam lub zwykłej nazwy użytkownika / hasła.

Instalacja gry

Aby wziąć udział w grach, potrzebujesz:
 1. Kupuj gry ArmA 2 Combined Operations:
  • ArmA 2
  • ArmA 2:OA (tylko licencja)
  • Przenieś foldery „Addons” i „Data” z Arma 2 do Arma 2 Operation Arrowhead (po tym A2 można usunąć).
  • Arma 2: OA musi mieć „legacy” wersję beta w menu Steam.
  • Dozwolone do korzystania z oficjalnego DLC: BAF i PMC.
  • Po zakupie gry musisz przynajmniej raz uruchomić ArmA 2: OA przez Steam bez dodatków.
 2. Rejestracja[forum.armaproject.ru] na forum projektu Arma. Profil Steam musi być „Publiczny”.
 3. Zainstaluj najnowszą wersję TeamSpeak[www.teamspeak.com]. Zakazane jest rozszerzenie Overwolf i osobiste odznaki!
 4. Wpisz identyfikator TeamSpeak w panelu użytkownika na forum.[forum.armaproject.ru]
 5. Zainstaluj launcher[drive.google.com] i mody w zakładce „Addons Manager”. Wybierz tylko ArmaProject (Kaskad) in «Download from». Launcher wymaga .NET Framework[www.microsoft.com] nowsza niż wersja 4. Nie aktualizuj programu uruchamiającego, nie będzie miał lokalizacji!
 6. Zainstaluj wtyczkę radia TeamSpeak z …\Arma 2 Operation Arrowhead\@AP_tfar\teamspeak_plugin_api21.ts3_plugin. Wtyczka wymaga Microsoft Visual C ++ 2010 BOTH versions x86[www.microsoft.com] and x64[www.microsoft.com].
 7. Wypełnij nazwę profilu, wybierz flagi i zapisz konfigurację w programie uruchamiającym «Настройки «Серьёзных игр» (DEV)» tab. [armaproject.ru]
 8. Dostosuj launcher do swojego komputera (pamięć, rdzenie, wątki), wybierz dodatki, zapisz zestawy, rozpocznij grę. Modyfikacje projektu Arma:
  • @AP_ace2 — actual versions:
  • @CBA_CO;@ACE;@ACEX;@ACEX_RU;@ACEX_SM;@ACEX_USNavy.
  • @AP_mods — ArmaProject mods.
  • @AP_islands — Set of islands: Napf, Caribou, Emita, Fallujah, Fata, Isla Duala, Franken, Zernovo, Isola Di Capraia, Lingor, Celle, Panthera, Queshkibrul, Sahrani, Thirsk, Spritzisland, Winter Cherno and Vostok, etc.
  • @AP_tfar — Task Force Arrowhead Radio + plugins for х32/х64 TS version.

Łączenie się z serwerami
 • Teamspeak: ts.armaproject.ru
  Adres serwera gry:
 • IP: server.armaproject.ru
 • Port: 2302
 • Hasło: 2017