Total War: ATTILA

Total War: ATTILA

Not enough ratings
Rise of Mordor (Alpha) | Spolszczenie
 
Rate  
Favorite
Favorited
Unfavorite
Tags: Mod, Ui
File Size
Posted
Updated
35.480 MB
Apr 28 @ 3:01am
Jul 21 @ 11:27pm
2 Change Notes ( view )

Subscribe to download
Rise of Mordor (Alpha) | Spolszczenie

Subscribed
Unsubscribe
Description
Kompletne spolszczenie do Rise of Mordor. Bazuje na wersji moda z 29 czerwca.
< >
8 Comments
Sara Temer  [author] Apr 29 @ 7:57am 
Polska dosyć potężna w czasie, w którym jest osadzone Medieval Kingdoms? xD Przecież mod zaczyna się w 1212 kiedy było tutaj radosne rozbicie dzielnicowe xD Co prawda były już próby zjednoczenia, ale porażka pod Legnicą pogrzebała to ;) Tak więc występowanie księstwa Małopolski zamiast królestwa Polskiego w MK jest jak najbardziej poprawne ;)
I kampania Medieval Kingdoms z założenia ma się rozgrywać na przestrzeni trzech wieków, tak więc do okresu w którym Polska już się odbudowała będziesz mógł spokojnie dojść ;)
waldemar4 Apr 29 @ 7:45am 
Tak zgadzam się w Medievalu tak ale w Atylli nie ma a księstwo Małopolskie ehh nie rozśmieszaj mnie wtedy już była Polskai to dosyć potężna bo, skróćmy Bolesław Krzywousty1102do 1138 potem rozbicie dzielnicowe do 1320 i od 1320 zjednoczenie Polski no i oczywiście panowanie Króla Władysława Łokietka takie trudne to zrobić pomyślec trochę i oczywiście na mapie kampani głównej w Atylli było by ...PIĘKNIE:steamhappy::steammocking:NIESTEY z Polskimi dzieciakami nie możliwe brak patriotyzmu...darmowego, pozdrawiam cię przyjacielu gorąco i nadal ..marzę..
Sara Temer  [author] Apr 29 @ 6:37am 
waldemar4, mod Polski? Tzn. z samą Polską? Co, mod o rozbiciu dzielnicowym mieliby zrobić? Przy braku edycji mapy kampanii w Attili troszkę bez sensu, nie sądzisz? Poza tym, Polska (konkretnie, księstwo Małopolskie) jest w modzie Medieval Kingdoms 1212 (nawet chyba niedawno prezentowano jej roster). No i jest wiele modów do Medievala II jeszcze, gdzie Polska występuje, choćby polskiego zespołu Potop Total War
waldemar4 Apr 29 @ 1:32am 
że też Polacy niby tacy dobrzy w programowanie a nie potrafią zrobić moda Polski ehh co za wstyd:steambored:żebym ja był młodszy i znał się natym klikaniu....:steamsad:
Dom1no Apr 28 @ 9:50am 
Dobra robota!
mackoff Apr 28 @ 6:57am 
e to na razie nie tykam...czekam na kampanie jeżeli w ogóle będzie
Sara Temer  [author] Apr 28 @ 4:26am 
Tylko custom battle z kilkoma frakcjami na chwilę obecną ;)
mackoff Apr 28 @ 4:20am 
Czy w tym modzie jest już kampania czt tylko custom battles?