Air Conflicts: Pacific Carriers

Air Conflicts: Pacific Carriers

Not enough ratings
I have flown for the Führer
By I have flown for the Führer...
Tak tento účet byl dlouhodobě věnován válce v tichomoří, hlavní hra zde byla Heroes Over Europe, kde se bojovalo jak nad Anglií, tak v Pacifiku a velmi zajímavou hrou byl Air Conflicts: Pacific Carriers, která pojednávala o letadlových lodích, měli jste v letadlech omezenou munici a palivo a piloti měli zkušenosti, takže když Vám sestřelili Vašeho leteckého veterána, dostal jste nového zelenáče a začínali jste sbírat zkušenosti znovu. A když Vám sestřelili všechny letadla, tak jste prohráli.
 
Rate  
Favorite
Favorited
Unfavorite
Odznaky na tomto účtu...
Odznaky jsou na tomto účtu spjaty s piloty kamikaze a Luftwaffe.
Odznak masky od krve a v plamenech má značit kuklu pilota kamikaze, okamžiky před zásahem letadlové lodi, medaile je za zásluhy císaři, a kokarda je z čepice pilota Luftwaffe.


Inventář...
Nápis značí zcela jasně Hero - hrdina a vlajku, která se podobá té japonské.Team Fortress 2 předměty mají značit zakrvácené obvazy, kbelík a holubice mají patřit německému pilotovi, který přistál raněný se svým strojem na letiště a byl zde ošetřen. Hlavy dvou amerických prezidentů jsou trofej japonského pilota, který je získal po úspěšné misi...Kartičky jsou z bojů v Pacifiku.Pozadí profilu je tvořeno japonským pilotem kamikaze před odletem na jeho poslední misi a německý voják je ze slavné fotografie z bitvy o Ardeny. Podle výložek se jedná o příslušníka jednotky vojsk SS. Dalším pozadím je japonská letadlová loď Yamato. Odznak ve Steam inventáři je Řád výcházejícího slunce, japonská obdoba Rytířského kříže, a další jsou obrázky admirálů Japonska a Německa, německý admirál by měl být Dönitz.Dřevená krabice byla uložena v letadle pro přežití pilota v případě sestřelení.Německá důstojnická čepice patří pilotovi Luftwaffe.Kukla a japonský holub značí Japonského pilota kamikaze a holubici Archimedes.Kost je pamětní z nohy pilota co zaútočil na americkou letadlovou loď.Další inventáře obsahují vyobrazené letecké kukly (bez narážky na Haló Haló, kdy tuto praktiku požadoval jistý německý důstojník po děvčatech Reného, ať je mu zem lehká.
Batalion Rangers z Day of Infamy jsou tu proto, protože nápis ladí barevně s profilem.


Tato bedna je z letadlové lodi Yamato a slouží k uložení osobních věcí.


Obrázky a videa...
Obrázky jsou zde ze hry Heroes Over Europe...Videa jsou z válečného filmu mého dětsví a to je Memphiská kráska, o posádce amerického bombardéru B-17...

Závěr...
Tento účet je čistě na ozdobu, užil jsem si tu obě dvě hry i když už to je 6 let. Sakra jak ten čas letí...

Wolf