Kristof'
Luxembourg, Belgium
 
 
No information given.
Currently Offline
Artwork Showcase

Recent Activity

686 hrs on record
last played on May 22
0.5 hrs on record
last played on Apr 19
15.2 hrs on record
last played on Mar 17
Pejek Oct 21, 2019 @ 11:20am 
Witam. Polecam tego urzytkownika platformy steam. Posiada mikrofon i podaje zajebiste info, potrafi wyprowadzić z depresji graczy którzy mają problemy w życiu. Jego szybka ręka jest tak szybka ze nie wiesz kiedy dostałeś w ryja, ona poprostu płonie a gaszona jest czystą ropą naftową z największych czeluśco, otchłani Rosji. Podczas meczu zachowuje się jak kot, potrafi obejść przeciwników wspinając się po budynkach i spaść Ci na ryj, jak to uczynia to kuwa jesteś w takim szoku że musisz iść się wysrać bo inaczej by z pod ciebie pryskało. Jak rozkręca full auto z kałacha czterdzieści siedem to rambo, chuck norris budują bunkry. Nie polecam spotkać go samego twarzą w twarz to obsrasz zbroję. Głosi legenda że jak był dzieckiem to stworzył rewolwer z którego strzelił w ryjo rudemu.
Pejek Sep 28, 2019 @ 11:57pm 
kozak z ︻デ╦───═
Gornik Sep 21, 2019 @ 7:22am 
POOOOOOOOOOzytywna MOOOOOOOOOOOOOrda
:lunar2019coolpig:
Oski Feb 23, 2019 @ 2:31pm 
Wspaniały zawodnik! Przy takich nawet ręka się nie trzęsie <3
Pejek Feb 23, 2019 @ 2:21pm 
To jest bardzo mocny i dobry zawodnik nie jedną akcją pokazał na co go stać. Jego zagrania i taktyki są wprost wspaniałe, a także jego perfekcyjnie wymierzone smoke i fleshe to czysta przyjemność gry jak z nim gram. Bardzo dobrze rozwinięcie fullauta z AK-47 lub M4 a także wspaniałe flickshoty z awp prawdziwa armata do strzelania wieże w niego że osiągnie poziom genialnego polskiego zawodnika.
Pejek Feb 21, 2019 @ 8:46am 
+rep najlepszy gracz jakiego widziałem.Scream się przy nim chowa a kenny'ego to on uczył grać z awp.Full auto lepsze od Krzyśka GeT_RighTa potrafi z jednego końca mapy na drugi walnąć perfekcyjne full auto gdzie każdy strzał leci prosto w ciało przeciwnika.Movement kobry A jego bunnyhop zawstydza samego LOLYOU w smoke'ach czuje się niczym Snax a z pistoletów potrafi zdziałać takie cuda ze olofmeister nie wierzy.Headshoty Z jednego końca longa do gościa w pit'cie wychylonego na milimetr to codzienność.W clutchach czuje się jak ryba w wodzie.Już nie jeden jego niesamowity clutch 1vs5 został wyemitowany przez samego Sparklesa na jego kanale.Jego Vac'owe akcje które zadziwiaja m.in.skany czy zabicie 5 graczy jednym strzałem z awp przez drewienko albo rushujacy na eco przeciwnicy i rozpetane full auto gdzie w 15 setnych sekundy zabija wszystkich przeciwników poprzez strzały w głowę.Miał grać w samym Virtus.Pro odmówił współpracy ponieważ gra for fun