Products
in account

Recent reviews by Fugas Chrustus

Showing 1-10 of 10 entries
3.2 hrs on record
Uwielbiam tą gre za klimat jaki trzyma. Ma jeden z najlepszych soundtracków z gier jakie miałem, mam i najprawdopodobniej mieć będę, to on sprawia że czuje się tą całą świetną otoczke tej gry. Kolejną świetną rzeczą tutaj jest grafika, która idealnie pasuje do tego całego klimatu. Gra pełna jest świetnych zagadek i łamigłówek, które są główną częścią gameplayu. Osobiście przechodziłem ją na spokojnie, bez pośpiechu, starając się grać dla odprężenia i relaksu- bo w zasadzie tak gra sie lepjej niż poprostu dla rozrywki (chociaż nie mówie że jedno wyklucza drugie). Gra narazie nie jest zbyt znana, chociaż to kawał dobrej roboty. Polecam.

Posted December 30, 2018.
2 people found this review helpful
7.6 hrs on record
Early Access Review
Bardzo dobra gra, pasujący do rozgrywki soundtrack i przyjemna dla oka grafika. Jest tu rozwój postaci, punkty które inwestujemy w nasze statystyki, i coraz lepsze uzbrojenie, które zdobywamy z biegiem wydarzeń. Gra sie bardzo przyjemnie, chociaż gra nie jest bardzo wymagająca, bywały momenty które sprawiały mi dużo problemów. Gra zawiera także wybory, które wpływają na dalszy rozwój wydarzeń. Gra samemu sprawia wiele przyjemności, ale polecam ją bardziej do grania z kolegami, niż samemu. Polecam
Posted December 16, 2018.
13.8 hrs on record
Szybko sie nudzi, ale ogólnie dobra, szkoda że nie ma kampani. cchociaż może ma? Niewiem. W dupie to mam.
Posted June 9, 2018. Last edited June 19, 2018.
171.1 hrs on record
Wszyscy mufio, że to polega na ZABIJANIU I ZABICU WSZYSTKICH BOSSÓW!!!. Mi się wydaje, że głównie na przyjemnym i rozbudowanym systemie budowania-posłuchałem "takiej jednej osoby" i kiedy poszedłem w wakle to nudziła sie po 5 godzinach rozgrywki ale kiedy poszedłem w budowanie to zbudowałem se domek ale nie było w nim miejsca na te wszystkie meble i ozdoby które oferuje gra a to zbudowałem wiekszy domek potem wielki port, potem zamek i skończyło sie na tym że mam miasto. Polece gre bo po pierwsze- mi kazali (o nie, nie tego nie zmienie osobo z imieniem na litere "P" }:C, schowam sie w szafie! O nie powiedziałem... wejde dzie indziej! nie powiem :C a co to za czerwona kropeczka na moim czole? OJ ) po drugie BO JEST ROZBUDOWANE 21 RAZY WINCYJ OD MAJKRAFTA!!! (głównie elementy budowlane i za to lubie tą gre) i bo rozrywka jest bezstresowa i przyjemna, z muzyką pasującą do rozgrywki a nie (jak w wielu grach) cały czas ta sama niezależnie co siedzieje i gdzie sie znajdujesz. POLECAM-[imienia nie podam bo przyjdą pedofile}
Posted April 18, 2018. Last edited July 4, 2018.
4 people found this review helpful
4 people found this review funny
23.8 hrs on record
gra dla dzieci (chyba) ale fajna- rozbudowana, kreatywna, WŁASNE POTWORY możesz robić ale po osiągnięciu >>OSTATeCZNEJ FAzY<< nudzi sie
18.9 hrs on record
Early Access Review
overwatch za darmo ale lepszy :D
3.5 hrs on record
szkoda gadać, skoda szczepić ryja
109.5 hrs on record
jedna z najlepszych gier do co-opa jakie znam, trudna (chyba że pobierzesz odpowiednie mody-osoba do której to kieruje bedzie wiedziała o co chodzi) chcesz pograć z przyjaciółmi?-KUP
1 person found this review helpful
2.7 hrs on record
przyjemna, fajna, bardzo dobra fabuła, ALE monotonna (przynajmniej te momenty w które grałem) i powtarzalna
ale przejść sie da w tydzien
1.1 hrs on record
nie chce powtarzać dosłownie WRZYSTKICH, ale to zrobie - gierka fajna, ale KRÓTKA mogliby zzrobić że tak powiem <pełną wersję gry>na serio to by mogło służyć to zapoznania z grą, albo jako prolog a na steamie byłaby jakaą płatna wersja, o wiele dłuższa, i o wiele bardziej rozbudowana. (sorry za błędy ortograficzne)
Showing 1-10 of 10 entries