PRIPHON
Venray, Limburg, Netherlands
 
 
Positive Mentality
Currently Offline
Favorite Game
113
Hours played
7
Achievements

Recent Activity

113 hrs on record
last played on Jul 27
77 hrs on record
last played on Jul 23
2.9 hrs on record
last played on Jun 30
♛ S4G14M ♛ Aug 1 @ 5:52pm 
Merhabalar arkadaşım,

Beraber el ele vererekten şu zorlu günler de :bbsadness: canımızdan can giden Ormanlarımız, Hayvanlarımız, Bitkilerimiz her tel den ölen canlı dediğimiz bu ekosistemimizi güçlendirmeye ne dersin :bhbrofist:{:qemarks:} Öyle ise https://www.kizilay.org.tr/Bagis/BagisYap/276/yangin-afet-yardimlari {TIKLA!} ve seninde bir fidanın olsun! Her canlının özgür, tedirgin olmadan ve refahlık çerçevesinde uyumaya hakkı vardır! :abcmoon:

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
♛ S4G14M ♛ Jul 19 @ 6:22pm 
:Sheep::Sheep::worldwin: 𝕂𝕌ℝ𝔹𝔸ℕ 𝔹𝔸𝕐ℝ𝔸𝕄ıℕıℤı 𝔼ℕ İℂ𝕋𝔼ℕ 𝔻𝕀𝕃𝔼𝕂𝕃𝔼ℝ𝕀𝕄 İ𝕃𝔼 𝕋𝔸ℍ𝕊𝕀𝕊 𝔼𝔻𝔼ℝ𝕀𝕄! {Şeнadeт Şerвeтιnι тaтмış ve goĸyυzυnυn oтeѕιne gecιp тυм υғυĸları engel olмaĸѕızın aşмış olan adağınıza, вιnlerce ĸez нυrмeт eder ve Şυĸran dιlerιм!}
:bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt::bolt:
:crown1: тυм :worldwin:'da İyιlιğιn, ѕıннaтιn, aғιyeтιn, eѕenlιğιn, aĸιllιğιn, мυĸeммellιyeтcι ve мodern olмanız adına тaнѕιl нayaтınızda вaşarılar ve вol Şanѕ dιlerιм. :worldwin::Sheep::Sheep:
♛ S4G14M ♛ May 18 @ 5:23pm 
:OttomanEmpire: Aziz Türkiye'nin, Aziz Varlıklarımızın doğum günü kutlu olsun! Kurtuluşumuzun başlangıcı & nihai sonucun zaveri kutlu olsun! “Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda!:TheInfinity::OttomanEmpire:'ta sulh, :worldwin:'da sulh.

:woarrose:{19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı}'nızı en içten duygu ve hürmetlerimle kutlarım!:woarrose:
⠀⠀⠀⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⠀⠀⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏ :woarrose: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :OttomanEmpire:
♛ S4G14M ♛ May 8 @ 7:23pm 
Anneler, kuruluşun başından beri süregelen varlıklarının müstesna mevkilerde olduğu Anneler. Duyguların bilhassa tüm varlıklara nazaran türünün tek örneği Anneler.

Tüm Annelerimizin öncelikle ellerinden öper, ötesinde {Anmak ve de onurlandırmak adına bu kutlu günde Annelerin, Anneler gününü kutlarım!}

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
♛ S4G14M ♛ Apr 22 @ 10:24pm 
Çocuklar, geleceğimizin temel yapı taşını oluşturan sarsılmaz müstesna mevkilerde olan geleceğimizin vârisleri, bir çocuk asla hafife alınmamalıdır, çünkü önünde bulunan gelecek onun şekillendirdiği güzergâhta devam eder. :homeworld: çok genç, tıpkı sizin gibi!:woarrose:

:stars::stars: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlarım!

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
♛ S4G14M ♛ Apr 15 @ 5:13pm 
“Oruçlunun uykusu ibadet, susması tesbihtir. Amellerinin karşılığı kendisine kat kat fazlasıyla verilir. Onun duaları makbul, günahları mağfurdur.” (Ali el-Müttakî, Kenzü’l-Ummâl, nr. 23562)

Ramazan-ı Şerifinizin Mübarek olması dileği ve de temennim ile . . .

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1: