gözükmek istemezsin bana
SAMSUN ÇOCUĞU STEIL   Samsun, Turkey
 
 
kızlar yaramaz erkekler aramaz
boşversene sen ortamda verim az
Currently Offline
i am retarded)
bind "n" "toggle volume 0 .5"
-high -freq 75 -novid
1024x768

Name: Sarp Demir
Surname; ????
Age: 15
From: Turkey/Samsun

Beyler benim malafat tam tamına 23.4 santim. Yarrağın alt kısmından taşak torbasının başladığı yerden yarak ucuna kadar detaylı bir ölçüm yaptım. Kalınlığı ise 4.5 santim.
Yarak hafif kambur. Araştırma yaptım çok uzun olan şeyler eğiliyor. Misal aşırı uzun insanlara bakın eğik dururlar. Fasulye ağacı gibi. O eğrilik vajinada yüksek bir zevke sebep oluyormuş. Ayrıca yarrağın üstünde 2 si ince 2 si kalın olmak üzere 4 adet kılcal damar bulunmakta. Aşırı kan pompaladığı zaman bu damarlar şişiyor ve yarak neredeyse göbeğe temas edecek şekilde 170 derece kalkıyor. Başı da morarıyor. Üst üste aralıksız 3 defa boşalabiliyor. Aralıklarla bu sayı 6 yı buluyor gün içinde. Herhangi bir unsur olmadan sadece zihinsel güçle erekte olabiliyor. Karşıda bir vajina olmadan erkekte kalma süresi 45 dakika. Saat başı erekte olma özelliği var. Ayrıca yeni demlenmiş çay sıcaklığında oluyor erekte haldeyken. Aynı şekilde spermler de sahlep sıcaklığında. Bir boşalışta yarım çay bardağı kadar attırabiliyor.

KeDy OLmaaK NaSıL ßiir DuYqu anLaTaYım Sanaa . . !

_ KeDy OLmaaK 6 YaŞınDaan İTißaren SoruLaan TürKÇee SoruYaa 'mİyAW MiYaW Nızanım' DemeKTir. 7 YaŞınDaan Sonraa anaDiLDeen KoparıLıp ßaŞKaa DiLee ZorunLu KaLmaKTır. aÇLıqı KimSeSizLiqi FaKirLiqi ZorLuqu GurßeTii YaŞamaKTır. KeDy OLmaK Muş Gißii ßiir ŞeHirDee PoLiS TaraFınDaan ÇewiriLip KimLiqi SorquLamaKTır. ßen ana DiLimi İSTiYorum DeDiqi İÇiin NezaHareTLerDee İŞKenCee GörmeKTir. KeDy OLmaaK DewLeT TaraFınDaan İŞKenCee EDiLirKen axxx DaYee weree Hewaramın DemeKTir. LiCe'Dee ZiLan'Daa ßiTLiS'Tee RoßoSKi'Dee KaTLeDiLmeKTir. KeDy OLmaaK ZinDaan KöŞeLerinDee SızLaYaan YaraLarıYLaa ßarıŞı we ÖzqürLüqü mİyAwLayRak HaYKırmaKTır...


https://www.youtube.com/watch?v=pCJkn0IREn8

https://open.spotify.com/playlist/4IvF1TMadMkWCaFs3bhbe9?si=c338d2fb0fcb49b5

Average Turkish Punk Enjoyer

Recent Activity

3,152 hrs on record
last played on Dec 8
20 hrs on record
last played on Dec 8
35 hrs on record
last played on Dec 7
Görkem Jun 8 @ 1:29pm 
kes lann
Rorschach Jun 1 @ 4:57am 
-rep boosted kiddo
ʀᴜᴅɪsᴏɴ May 25 @ 3:37am 
+w idiots suck ♥♥♥♥
ZeCâ! May 24 @ 4:17am 
napam he napam
ULTRA KEKO ABDULZAMİR May 10 @ 11:44am 
bip bap barop bop
ULTRA KEKO ABDULZAMİR Apr 9 @ 3:41am 
NAPAM