Tty318
Hubert Waląg   Gorlice, Nowy Sacz, Poland
 
 
No information given.
Currently Offline
Last Online 19 hrs, 53 mins ago
✪Bedoes 2115 Feb 11 @ 8:17am 
Witam przyjacielu, z tej strony administrator♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.
Zauważyliśmy, że nie logowałeś się na nasz serwis od tygodnia, sprawdzamy tylko czy wszystko w porządku z naszym ulubionym użytkownikiem. Od czasu Twojej ostatniej wizyty ulepszyliśmy sekcję Geje z wieloma nowymi filmami, które na pewno się Tobie spodobają. Do zobaczenia wkrótce !
Ojciec Mateusz Jan 25 @ 1:21pm 
╚═( ͡° ͜ʖ ͡°)═╝
╚═(███)═╝
╚═(███)═╝
.╚═(███)═╝
..╚═(███)═╝
…╚═(███)═╝
…╚═(███)═╝
..╚═(███)═╝
.╚═(███)═╝
╚═(███)═╝ ŁO♥♥♥♥♥♥♥! Zobaczyłeś dziką Lennistonoge ! Tylko zajebiste osoby i przyjaciele
.╚═(███)═╝ widzą to rzadkie♥♥♥♥♥♥♥♥! Jeśli znasz jakiegoś dobrego przyjaciela, wyślij mu to
..╚═(███)═╝ stworzenie ! Jest ono oznaką fortuny i szczęścia !
…╚═(███)═╝
…╚═(███)═╝
…..╚(███)╝
……╚(██)╝
………(█)
Biszkopt Jan 25 @ 1:09pm 
+rep Bardzo dobre gracz esportowy, potrafi wyjść obronnie z każdej sytuacji, jest zwinny jak kobra i zawsze niezawodny. No poprostu Tty318 i wiecej nic nie trzeba dodawać.
✪ szvmi ^v^ >ILP< cs.money Jan 24 @ 10:34pm 
+rep bywa
+rep najlepszy gracz jakiego widziałem.KennyS się przy nim chowa a Screama to on uczył pestkować.Full auto lepsze od Krzyśka GeT_RighTa potrafi z jednego końca mapy na drugi walnąć perfekcyjne full auto gdzie każdy strzał leci prosto w ciało przeciwnika.Movement kobry a jego bunnyhop zawstydza samego LOLYOU w smoke'ach czuje się niczym Snax a z pistoletów potrafi zdziałać takie cuda ze olofmeister nie wierzy.Headshoty Z jednego końca longa do gościa w pit'cie wychylonego na milimetr to codzienność.W clutchach czuje się jak ryba w wodzie.Już nie jeden jego niesamowity clutch 1vs5 został wyemitowany przez samego Sparklesa na jego kanale.Jego Vac'owe akcje które zadziwiaja m.in.skany czy zabicie 5 graczy jednym strzałem z awp przez drewienko albo rushujacy na eco przeciwnicy i rozpetane full auto gdzie w 15 setnych sekundy zabija wszystkich przeciwników poprzez strzały w głowę.Miał grać w samym Virtus.Pro odmówił współpracy ponieważ gra for fun.
✪Bedoes 2115 Jan 10 @ 8:44am 
POZDRO OD BEDOESA <3