Wujek
Nordrhein-Westfalen, Germany
 
 
No information given.
Currently Offline

Recent Activity

1,942 hrs on record
last played on Oct 17
17.6 hrs on record
last played on Sep 28
86 hrs on record
last played on Sep 27
Orad Oct 17 @ 1:08pm 
+rep giga koks v2
No kurwa Oct 8 @ 4:45pm 
Cześć tu administrator ♥♥♥♥♥♥♥™ zauważyliśmy że nie wrzucasz filmów przez 2 tygodnie , chcieliśmy po prostu sprawdzić czy wszystko jest w porządku , przygotowaliśmy ci listę propozycji ,,Macanie i miętolenie własnych cycków" ,,Siadanie na butle od vanisha" ,,Pucowanie berła" ,,Lizanie sótków Psa" ,,Szczanie sobie do ust" ,,Taniec na butli od vanisha" Do zobaczenia wkrótce mmmm ( ° ʖ °)
No kurwa Oct 8 @ 4:43pm 
Wbrew licznym ogłoszeniom na metody oczyszczania organizmu z toksyn, nasze ciało ich nie potrzebuje, bo ma bardzo dobry system pozbywania się ich przez 24 godziny na dobę. Dba o to nasz układ moczowy, a efektem jego pracy jest wydalanie moczu: to właśnie wraz z nim pozbywamy się znacznej ilości toksyn. Na liście częstych błędów, które prowadzą do problemów jest na przykład przetrzymywanie moczu czy niewłaściwa higiena. Dowiedz się więcej.
֍Bodzio֍ Oct 8 @ 4:37pm 
+rep Najlepszy gracz jakiego widziałem. Scream się przy nim chowa a kenny'ego to on uczył grać z awp. Full auto lepsze od Krzyśka GeT_RighTa potrafi z jednego końca mapy na drugi walnąć perfekcyjne full auto gdzie każdy strzał leci prosto w ciało przeciwnika. Movement kobry, w smoke'ach czuje się niczym Snax a z pistoletów potrafi zdziałać takie cuda ze olofmeister nie wierzy. Headshoty z jednego końca longa do gościa w pit'cie wychylonego na milimetr to codzienność. W clutchach czuje się jak ryba w wodzie. Już nie jeden jego niesamowity clutch 1vs5 został wyemitowany przez samego Sparklesa na jego kanale. Jego Vac'owe akcje które zadziwiają m,in . skany czy zabicie 5 graczy jednym strzałem z awp przez drewienko albo rushujacy na eco przeciwnicy i rozpętane full auto gdzie w 15 setnych sekundy zabija wszystkich przeciwników poprzez strzały w głowę. Miał grać w samym Virtus.Pro lecz odmówił współpracy ponieważ gra for fun
No kurwa Oct 8 @ 4:26pm 
Wujson to jest szef +rep dla niego jak by S1mple chciał zagrac dostał by na pizde
Olga Iwanowa #Brak Oporu Oct 8 @ 4:25pm 
Simple to się przy nim chowa, najlepszy snajper <3