Gandalf
Çağrı   Adana, Turkey
 
 
Türkler kim mi?- Korkusundan Çin Seddi yaptırılan (Mete)
- Avrupa'ya aman dileten (Attila)
- 50 binle 200 bin kişilik orduyu yok eden (Alparslan)
- 2 bin kişi ile 500 bin haçlı ordusunu Hatay'a kadar kovalayan (Kılıçarslan)
- 40 çeriyle binlerce kişilik Çin'e karşı duran (Kürşad)
- Gemileri karadan yürütüp çağ kapatıp çağ açan (Fatih)
- Herkesin "Bitti, gitti" dediği zamanda topraklarını düşmanlardan kurtaran (Atatürk)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Who Are Turks?

The reason of Great Wall of China. (Mete)
The government who begged Europe. (Atilla)
The government who defeated 200.000 soldiers while it has only 50.000 soldiers. (Alparslan)
The government who chased 500.000 crosade while it has only 2.000 people. (Kılıçarslan)
The government who stand against China with 40 soldiers. (Kürşad)
The government who drive the ships from the ground and start a new era. (Fatih)
The government who took its government back while everyone says "Finished" (Atatürk)

Bütün Türkler bir gün ansızın delirecektir.O zaman tanrı Türk'ü değil sizi korusun.

Currently Offline
Last Online 4 hrs, 13 mins ago
Artwork Showcase
--TÜRK DÜŞMANLARI KİMLERDİR--
1- Yobaz Düşmanlar

a) Müslüman olmayı arap gibi yaşamak ve arap gibi giyinmek sanırlar, imanı sakal boyunda olduğunu düşünüp İslâm'ı fikriyatta değil şekliyatta (Dış görünüşte) yaşarlar.

İslâm sadece araplara indirilmiş bir din değildir. İslâm Evrenlere indirilmiş Tek Hak dindir. O yüzden İslâm'da müslüman olmak için illa arap gibi giyinip, arap gibi yaşamak yani şekilcilik yoktur. Çünkü İslâm eğer arap gibi giyinmemizi şart koşsaydı çöl ve sıcak iklime göre giyinilen arap kıyafetlerini Sibirya'da eksi bilmem kaç derecede soğukta yaşayan insanlara bu dini kabul ettiremezdik. Yine aynı şekilde İslâm ilk olarak Sibirya'da çıksaydı bu soğuk buz iklimine göre giyinilen yünlü kalın kıyafetleri, Sıcak çöllerde yaşayan araplara kabul ettiremezdik.

b) Kuran'ı sadece mezarlıkta ölüler için olduğunu düşünüp sadece ölülerin arkasından okur veya okuturlar ama yaşarken okumazlar, okusalar bile sadece arapçasını telaffuz ederler anladığı dilde okuyup üstünde kafa yormayı Allah acaba bu ayet ile benim ne yapmamı ve nasıl yaşamamı istiyor diye düşünmezler sadece şeyhten şıhtan ordan burdan duyduklarına inanırlar.

Müslüman ülkelerin bugünkü durumu, Allah'ın insanlara ilk emri olan "OKU!, Allah'ın adıyla OKU!" ayetine uymadıkları içindir. İslâm dini cahil dini değildir, aksine insanların cahilliğine son vermek için indirilmiş bilime ve okumaya, araştırmaya önem veren bir mantık dinidir. Millet aya giderken biz halen yaya gidiyorsak bunun sebebi Kur'an-ı Kerim'in daha ilk ayetine uymamamızdandır.

c) Asla fikirleri değişmez sabit fikirlidir. Yav kardeşim o iş öyle değil bak bu kamera önünde gösteriş için namaz kılıyor müslüman gibi gözüküyor bunları dini kullanıp oy almak için yapıyor. Her namaz kılan müslüman değildir müşriklerde kendine göre namaz kılarlar bu adam hem müşrik hemde İslâm'ı ve İslâm'ın son ordusu Türkleri yıkmak için gönderildi, bu adam satılmış, kukla, piyon sen yanlış yoldasın desende inanmaz, acaba bu adam doğru mu diyor ben kimin peşinden gidiyorum bu adam dine ve vatana ne yapıyor diye durup bir düşünmez. Çünkü köle ruhludur kendini kıl yapar, tüy yapar, koyun yapar başına da kendisini güdecek çoban ister.

ç) Okuyup araştırmadığı ve düşünmediği için batılın bataklığına gömülür. Kuranı anlayarak okumak yerine uydurma risaleleri dinler, Şeyh'e ~ şıh'a ~ molla'ya tapar, onları Allah ile arasında aracı, yaklaştırıcı olarak görür.

d) Müslümanlığı sadece araplara has görür bu sebeple filistinde, mısırda müslümanlar zulüm görüyor diye feryat edip ağlarlar ama Müslüman olduğu halde sırf Türk diye Hocalıda, Kerkükte, Türkistanda zulüm görenleri görmezden gelir hatta sevinir.

e) İbadetin Allah ile kul arasında olduğunu unutup, Elinde iman ölçer taşır. Vatana ve Türk Milletine zararı veya yararı dokunmuş siyasi kimliği olan kişileri yaptıkları işe göre değil, ibadetine göre değerlendirir.

Kimse kusura bakmasın istemeyen s*ktir olur gider ben sizin dini kardeşlik hikayelerinizi dinliyemem madem herkes din kardeşinizdi.neden fahrettin paşa mekke müdafaasında 72 gün çöllerde çekirge yedi..neden 1. Dünya savaşında ingilizlere satıldık Din kardeşleriniz tarafından..neden bekaa vadisinda yaser arafat pkk'ya eğitim verdi...kimse kusura bakmasın din kardeşliği diyen hafiften siktir olsun gitsin.ben ülkeme düşmanca uçan kuşa'da düşmanım.

2- Dinci Düşmanlar

a) Yobaz'ın aksine bu tiplerin düşünme yetenekleri fazladır ve zekidirler ama zekalarını dini çıkarlarına göre kullanarak yobazlardan rant sağlamak için uğraşırlar.Kendilerini ne kadar zeki sansalarda dünya malının dünya'da kaldığını, kefenin cebi olmadığını bilmezler yada bilmek istemezler.Sanki bu yaptıklarının hesabı sorulmayacakmış gibi yaşarlar.

b) Paraya taparlar ve Parayı ben hayır için veriyorum o ne için kullanırsa kullansın Allah ile onun arasında diyen Yobazların paralarını veya oylarını toplamak için Dini bir tramvay gibi kullanırlar ulaşmak istedikleri yere gelince inerler.

c) Daha fazla para kazanabilmek için haçlılarla bir olup, Allah'ın ayetini sansürlemeyi bile cürret ederler. Dinler arası diyalog ve hoşgörü diyerek Kelime-i tevhidde "Lâ ilâhe İllellâh, Muhammedün Resûlüllah." sözünden de haçlılar rahatsız oluyor diye hepimiz bir Allah'a iman ediyoruz sadece (haşa) "Lâ ilâhe İllellâh" desek yeter diyerek, Tek Hak din İslâm'ın son peygamberi Hz.Muhammed'e de saldırırlar , bu saçmalığa inanan yobazları da kafir ederler.Yani sadece paralarını değil imanlarını da alırlar.

ç) Laiklik dinci virüslerin kurduğu bu sistemi engellemek için kurulan bir antivirüs olduğundan, bu sefer laikliğe ve onu getiren Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e düşman olurlar.

d) Tek sermayeleri cahil insanlar olduğundan insanların boş kalıp kitap vs.. gibi şeyleri okuyup bilinçlenmesini istemezler.Bu sebeple türban, sakal gibi yapay çatışmalar üretip yobazları oyalarlar. Müminler arasına fitne yayıp bozgunculuk yaparlar.

3- Rozetli Düşmanlar

a) Atatürkçülüğü sadece Atatürk rozetini takmak olarak görürler. Fikirlerini ve ideallerini anlamazlar bunlarda şekilci aynı yobazlar gibi şekilcidirler.

b) Yobazın okumuş ama anlamamış yada yanlış anlamış versiyonudur.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk.

c) Laikliği, Yobazlar nasıl din düşmanlığı gibi anlıyorsa bunlarda Dini, Laiklik düşmanlığı olarak algılar. Farklı gibi gözükselerde ikisi de temelde aynı amaca Emperyalizme ve Siyonizme hizmet ederler.

4- Osmanlıcı Düşmanlar

a) Bu düşmanların çoğunluğunu da yine Tek hak din İslâm'a ve Tengri'nin kırbacı Ulu Türk Irkına zarar veren emperyalizme ve siyonizme bilerek veya bilmeyerek hizmet eden cahil arapperest yobazlar oluşturur.

b) Osmanlı dediğimizde Börklü Osmanlı'yı mı yoksa, Fesli Osmanlı'yı mı istediklerini belirtmeliler önce. Zira Börklü Osmanlı Türkçülük ve Akılcılıkla Acuna hüküm verir, çağ açıp çağ kaparken, fesli osmanlı arapperestlik ve cehaletle sanayi devrimini kaçırmış, bu yüzden de batıya teslim olmuş bir durumdur. Bu teslimiyeti, ULU TÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK sonlandırıp, en hasta halinde TÜRK'ün GÜCÜYLE haçlıyı siktir ettiğinde, Zamanın mandacılarının dölleri ve içteki hain işbirlikçiler, Osmanlı devleti yıkılınca bir manda sömürge haçlı devleti kurulmadığı için, ULU TÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK, Türkleri küllerinden TÜRKÇÜLÜKLE diriltip şekilci ve nakilci arapperestliği siktir edip Türk'ün Akılcı ve Sorgulayıcı Maturidi-Yesevi anlayışıyla tekrar yükselttiği için, bu zavallı nankör hainlerin kendi özünde övünülecek bir şeyleri olmadığından Türk'e saldırırken bile Türk'ün kurduğu imparatorluğu kendine maske edecek kadar aciz ve zavallı durumdalar.
---------------------------------------------------------------
Mussolini Türkiye'den İzmir’i talep ediyordu. Rodos’a 40 bin asker yığmıştı. İtalyan sefiri Povli Çankaya’ya geldi.
Atatürk sefire: “Söyle o koca herife; o 40 bin askerle İzmir’i alamaz ama ben 4 bin Mehmetçik`le Roma’ya girerim!” diye cevap verdi.
Kaynak: Münir Hayri Egeli, Atatürk’ten Bilinmeyen Hatıralar, Ankara 1959, s. 74–75.
Favorite Group
Bisküvi - Public Group
Bisküvi'nin Askerlerinin Steam Grubu
971
Members
72
In-Game
280
Online
102
In Chat
Achievement Showcase
1,273
Achievements
5
Perfect Games
27%
Avg. Game Completion Rate
Favorite Game
54
Hours played
30
Achievements
Item Showcase

Recent Activity

1,419 hrs on record
last played on Jan 28
3.1 hrs on record
last played on Dec 29, 2019
627 hrs on record
last played on Dec 25, 2019
ArinAtac Jan 26 @ 1:20pm 
Kaliteli ve nskdndkdmnd bir kullanıcı
Pennywise Jan 25 @ 5:18am 
+REP dünyada böyle tatlı,iyi,kaliteli bir insan tanıdığım için çok şanslı olmam lağzım ama bi balonumu alsa iyi olurdu +REP +REP +REP :flowey:
ys_dz ⇄ Jan 21 @ 6:32am 
wanna trade
:brfire:
Donald Trump Jan 4 @ 11:46am 
-rep cheater
Donald Trump Jan 4 @ 11:45am 
msn var mı
ilkermovie Jan 4 @ 11:45am 
ne bilem akideş olsun diye