Nikola V.
[≧ςβ≦] #CloudGirl   Czech Republic
 
 
⚡Ano přiznávám se, že jsem MtF = Male to Female v češtině to znamená, z muže na ženu, já se nestydím za to co jsem :) Už ne říkejte si o mně co chcete, ale jsem sama sebou.

⚡Někteří si myslí, že jsem opustila server jen tak, ale pravda to není :) Neopustila jsem nic pouze přetáhla na jiný hosting dále. Mám i své jiné cíle než jen hostovat hry :) Klikni na zobrazit více informací ;) :heartris:

⚡Jsem Majitelka serveru CloudGirl.cz :) Vše co potřebuješ vědět je zde: Webové Stránky [cloudgirl.cz]

⚡Hledáš něco na mém steam profilu haha :D: Nenajdeš skoro nic. Nejsem tu často online.. Pracuji na svém YouTube Dole máš odkazy :)
不用擔心,會沒事的

⚡Veškeré informace o nás najdeš v kartě YouTube - informace. Je tam detailně popsáno a nebo na našich webových stránkách .)

⚡čemu se věnuji ? No čemu asi ! Hudbě na YouTube s vlasntími efekty. Tak šup šup se na nás podívat dole máš odkaz na mně ;)

-(CloudGirl)
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Fan Page-(CloudGirl) [www.facebook.com]
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
SoundCloud-(CloudGirl) [soundcloud.com]
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Webové Stránky [cloudgirl.cz]

⚡ Chceš vědět jak dělám ty efekty ? Hmmmm. Co jiného než Adobe After Effects :) . Né moje efekty vám nepošlu to se ptát ani nemusíte. na YouTube je spousta návodů jak vytvořit efekty.

⚡Pokud se ptáš jakou mám sestavu počítače. tak určitě si najeď znovu na YouTube tam mám celou sestavu PC. A také další počítače na kterých zrovna rendruji :) . Všechny je používám ;)

⚡ Informace další. Ne neudělám vám ani logo ani banner. Vytvořte si ho sami. Každý musí mít vlastní nápad na banner či logo. Je to sice hezké že se vám líbí možná moje tvorba banneru a loga. Ale nikomu tvořit logo opravdu nebudu ani banner !

⚡Možnná se ptáte proč mám Game Ban na profilu. Řeknu vám to jasně. Měla jsem přiřazená dva čísla k účtu. A druhej účet, který byl přiřazený z CS:GO dostal Game ban. A když byli spolu přiřazené účty tak automaticky mi to dalo i tady ban. Takže mám tady na tomto profilu neprávem ban. Ale co s tím nadělám..

⚡pokud mně na tomto profilu nezastihneš tak možná hraju CS:GO na jiném profilu. Tak se mrkni zde: https://steamcommunity.com/profiles/76561198409515494
Currently Offline
1 game ban on record | Info
2310 day(s) since last ban
Artwork Showcase
Zero Two
3
Steam Replay 2022
Replay 2022
Rarest Achievement Showcase
Favorite Game
1,535
Hours played
513
Achievements

Recent Activity

1,535 hrs on record
last played on Oct 28
19.8 hrs on record
last played on Oct 28
12.1 hrs on record
last played on Oct 6
♰metalax♰ Sep 13 @ 6:28am 
+rep karel
Formula Jul 26 @ 12:11pm 
neverlose.cc - just the best
formula1337
Devzito♡ Dec 28, 2022 @ 2:11pm 
:PatchouliHappy: ADD ME :PatchouliHappy:
spooky Apr 30, 2022 @ 2:17pm 
A reason banu? "Toxic"
spooky Apr 30, 2022 @ 2:17pm 
*gifů.
spooky Apr 30, 2022 @ 2:15pm 
Dostal jsem ban z discordu docela bez důvodně. Za posílaní cat difů? Tak nevím no.