Ukrainian Cossack
Denys   Kyyiv, Ukraine
 
 
Мови\Languages\Sprachen: Українська, English, Deutsch.
Народився(01.08.1996) і живу в Києві на Лівобережжі. Студент.
⇩⇩⇩Розгорніть, щоб дізнатися більше про мене та кого я додаю в друзі.⇩⇩⇩
►За характером ґречний, принциповий, відвертий у висловлюваннях, вдячний, але пам'ятливий. Націоналіст за світосприйняттям і переконаннями.
►Зацікавлення\хобі\заняття: історія, політика, спорт, ґеймерство, хімія.
►Мої улюблені забавки це серії ігор Tomb Raider, Resident Evil, Cossacks. Відповідно жанри ігор: пригодницькі, від 3-ої особи, екшн(дія), стратегії. Ціную в грі геймплей(процес гри), видовищність, сюжет. Поціновувач "старої школи", тобто "вік" гри не має ніякого значення.
♫Улюблені гурти\музики\співаки: Скрябін, Кому Вниз, Хорта, Тінь Сонця, Океан Ельзи, ТіК, Гайдамаки, Ґорґішелі, Друга Ріка, Тартак, Kozak System.
►Цікавлюся звершеннями та світоглядом С. Бандери, С. Петлюри, Б. Хмельницького, І. Мазепи, М. Міхновського, Ярослава Мудрого, Святослава Хороброго, В. Чорновіла, Т. Шевченка, В. Симоненка.
►Політичні погляди: праві, націоналістичні. Відповідно прихильник Правого Сектору, Свободи, КУН, ОУН.
☝Я можу приєднатися до гри в будь-який момент.
Слава Україні! Слава Нації! Слава Героям!
Currently Online
Artwork Showcase
УПА, Козацтво, Захисники України
32 1
Слава Україні! Slava Ukraine!(traditional Ukrainian greeting)
Отже, не хочете ви читати мою особисту інформацію вище, проте розглядаєте мій профіль і хочете мене додати в друзі або запитати про щось. Не обов'язково мене додавати, коментарі нижче відкриті для всіх, я їх розгляну, можливо коли-небудь навіть і відповім. Якщо вже вирішили точно додати мене в друзі, тоді ознайомтеся з моєю діяльністю та пріоритетами у Steam.

Проте, найголовнішим пріоритетом для мене та ціллю в Steam є розпосюдження української мови та розвиток української спільноти. Тому я є членом команди офіційних перекладачів Steam, STS Ukraine. Я зацікавлений у допомозі україномовним розробникам, ютуберам, локалізаторам. Через це я можу додати вас у друзі особисто. Я переклав також ігри Othello та Ukrainian Ninja, за моєї ідеї з'явилася національна символіка, як наприклад, тло мого профілю. Радий вітати кожного, якщо у нас з вами спільна справа. Бути українцем - це задовлення(почув цю репліку на радіо і вона дуже мені сподобалася).

Також хочу наголосити, що я дуже рідко роблю скріншоти, далеко не найактивніший у діяльності друзів. Але я пишу рецензії, іноді викладаю творчі роботи, посібники.

Я не терплю жодних проявів русифікації, росмовного контенту, іншої нісенітниці. Русифікація - це вірус, який перетворює інфіковану людину в безкультурну порожню особу. Тому не додавайтеся, якщо пишете незрозуміло якою мовою рецензії та так само коментуєте. Язик - це орган організму. І мавпи його мають, і корови, і люди.

Думайте тричі перед тим, як додавати в друзі. Я не потерплю жодного слова расєйською, рос. групи чи рос. "друзів" від вас. Якщо у вас інше ставлення щодо цього - вам час із зброєю в руках на фронт боротися за неіснуючу росмовну країну, яку я ніде не можу побачити, крім руїни від таких "росмовних патріотів".
Хто шанується - той шанований. Хто розмовляє українською - той українець. Хто українець - той всюди будує Україну.
:flagukraine::flagukraine::flagukraine::flagukraine::flagukraine::flagukraine::flagukraine::flagukraine:
Some words in English below:
I play League of Legends. Ofc i donated there and bought skins for my favourite champions.:hcs_sarah: I'm main support, main champion is sona, then karma and soraka. Secondary role is probably jungle (shyvana and vi), but i used to play my lovely miss fortune (adc role ofc, but i played her as supp few times too) a lot.
My nickname is BanderaHeroUA on EUNE server. Currently i'm in platinum 5 division.:SilverOrb:

My favorite game series are Resident Evil, Cossacks, Tomb Raider, Mount & Blade, Total War, Dead Island, F.E.A.R, Saints Row. I like action games, strategies, RPG's and third-person shooters. I love visual novels with booty booby girls, logical games with freedom of choice, adventures and game "Ukrainian Ninja".

Don't add me without reason. Just don't.

I'm Ukrainian translator at Steam Translation Server . If you have any question - please leave your question below in comments.

Я власник декількох груп:
- Азов - група присвячена славетному українському полку та Українському війську загалом.
- Українська поезія ;
- Адміністратори України - можливо ви адміністратор спільноти, яка мене зацікавила, і я хочу співпрацювати;
- Resident Evil/Оселя Зла - звідки там всі ці люди?(щонайменше 70% з них);
- 1-ий Український Козацький полк - гральна група для Mount&Blade;
- Qırım Crimea Ukraine .
Screenshot Showcase
Гривні в стім!
21 2
Achievement Showcase
3,645
Achievements
16
Perfect Games
38%
Avg. Game Completion Rate

Recent Activity

7.1 hrs on record
last played on Jul 16
83 hrs on record
last played on Jul 16
105 hrs on record
last played on Jul 16
Match3Kid Jun 18 @ 12:12pm 
Glory to Ukraine! \o
Maksiimov Apr 21 @ 3:41pm 
Слава Україні
'sskif Apr 14 @ 3:52am 
+rep Glory to Ukraine!
Sharky Apr 10 @ 3:00am 
+rep прикольний профіль
Elianor Mar 26 @ 1:07pm 
Прийми будь ласка:BEheart:
Adam Mar 20 @ 1:17pm 
Прийми будь ласка