Recent reviews by Heydrich

Opravdu skvělý příběh!!!
I přes několik bugů je hra opravdovej masterpiece. Příběh jsem si opravdu užil a to jak main linku tak i sidequesty. Chápu že některým lidem se hra nelíbí, kvůli bugům, které ve hře jsou, ale přiznejme si, že tak, jak vypadá Cyberpunk, a to co všechno se dá v něm dělat nenajdeme nikde. Čím více možností máme, tím je větší šance, že najdeme ve hře bugy a v Cyberpunku je těch možností opravdu dost.
Věřím, že CD Projekt Red dovede postupem času hru k dokonalosti a děkuji za tak skvělou hru, kterou jsem si opravdu užil.
Posted February 9, 2021.
1 person found this review helpful
1 person found this review funny
Tuto hru doporučuji všem které baví dělat "kraviny" s kamarádame. Je to opravdu velice zajímavá hra, která vás ve více lidech rozhodně nepřestane bavit.
Posted November 27, 2017.
1 person found this review helpful
Je to opravdu vítečná hra. Dying Light patří k těm nejlepším hrám co jsem kdy hrál a to už jsem si za život zahrál dost her. Tato hra má podle mě velice krásnou grafiku, sice abyste viděli tu úžasnou grafiku. Tak musíte mít dost výkonný počítač či notebook, ale i když takto výkonný počítač či notebook nemáte, tak i na nejmenší detaily vypadá tato hra překrásně. Sice příběh není zas tak dobrý jak jsem očekával. Ale parkour, u kterého si myslím, že se vývojáři velice velice snažili. Parkour v této hře mě velice potěšil. A spojit parkour s masakrováním zombíků, úžasnou grafikou, hraní příběhu s kamarádami a bláznivémi zbraněmi si myslým že tato hra je opravdu výjimečná a velice výborná. Myslím že s mým rozhodnutím, že tato hra je velice výborná může souhlasit dost lidí co mělo tu odvahu vrazit své peníze či rodičů do této úžasné hry. A myslím že nejsou ani zklamáni, teda aspoň já nejsem zklamán a jsem velice potěšen, že jsem si ji koupil.
Posted December 24, 2015.