Gamster
Michael Hejlík   Decin, Ustecky Kraj, Czech Republic
 
 
:snowflakes: Instagram [www.instagram.com] :snowflakes:
:snowflakes: TS3 IP: gammyno :snowflakes:
Currently In-Game
Warframe
Artwork Showcase
This is me (this is me) I'm a king, I'm a klown, I'm a G (I'm a G). - Tech N9ne
4
Strangeulation
:riftwater:Nick - Gamster, GamsterCZ - nikdy a nikde žádný jiný nick!
:riftwater:Věk - 27
:riftwater:Hudba - Rap & HipHop - Strange Music, Liquid Drum & Bass, UKF

:riftlife: Hráči Injustice 2 maj u mě malé bezvýznamné +
:riftlife: Ve většině případů itemy z inventáře daruji.
:riftlife: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=92412845&token=P6oL4xWt

:riftfire: Jen ubožáci používají AMM :riftfire:
:riftfire: CS:GO, PUB a podobné blbosti zásadně nehraji, takže předem děkuji, že mi neposíláš pozvánky do těchto ''her'' :riftfire:
:riftfire: Tvůj soukromý profil, nebude mít v mém FL místo.
:riftfire: Pokud používáš status ''Neviditelný'', tak se nediv, že jsem si tě smazal, když tě pár desítek dní nevidím online.
:riftfire: Zásadně nepřijímám pozvánky do jakékoliv skupiny.


:riftearth: SoundCloud [soundcloud.com]
:riftearth: Independent Grind ® [dashradio.com]
:riftearth: PlayStation [my.playstation.com]

:riftwater: Dell G7 17 :riftwater:
:riftdeath: Intel Core i7 8750H :riftdeath:
:riftdeath: NVIDIA GeForce RTX 2060 :riftdeath:
:riftdeath: CPU 2,2GHz, Core Boost 4,1GHz :riftdeath:
:riftdeath: RAM 32GB :riftdeath:

:riftwater: Valve Index :riftwater:
:riftwater: Steam Controller :riftwater:
Screenshot Showcase
Hellsplit: Arena
5
Favorite Group
Gaming Professors - Public Group
Welcome to the Gaming Professors group!      Vítejte v herní komunitě Gaming Professors!
1,590
Members
164
In-Game
708
Online
66
In Chat
Review Showcase
Po Crashovi, jsme se tu taky dočkali další skvělý hry z našich dětských let. Skvěle provedený remaster s parádním příběhem, grafikou, hratelností a optimalizací (na ultra solidních 100FPS, v lepším 120+).
První díl je nejlehčí, protože Spyro prakticky nic neumí (ani plavat), jen chrlit oheň a trkat. Vcelku jde jednička dohrát za nějakých slabších 7-8 hodin, se všemi achívmi a skillpointy, celkem tedy 120% .
Druhý díl je za mne z celé trilogie nejlepší, hlavně jako jediný obsahuje vtipné video pasáže. Druhý díl už Spyra postupně naučí 4 abilitky a obtížný je pro některé pouze proti bossům - Gulp a Ripto, při plnění skillpointu, kdy je musíte porazit a nenechat se přitom zasáhnout, takže trochu výzva (setkal jsem se zvláštním případem, kdy se to nejmenovanému nepovedlo ani po cca 2-4 hodinách :D, to jen tak ze zkušenosti). Osobně si myslím, že při plnění tohoto skillpointu je Gulpa težší porazit než Ripta. Jediná ulehčující věc, jak dosáhnout těchto skillpointů, je dokončit poslední bonusovou mapu, která Vám odemkne chrlení ohnivých koulí. Třetí díl je tak trochu pro mne nezáživný a u některých misí i těžší než předešlé 2 díly. Každého bosse ke konci dohrané mapy, jde nesmyslně lehce porazit a celkem to není ani žádná výzva jako například ve dvojce.
Bohužel i když jsem to nečekal, tak jsem se setkal i s herními bugy. Nejčastější byl asi přelet se Spyrem na jinou plochu, kdy jsem se zasekl na hraně, Spyro padal na místě, ale jediným řešením jak ho dostat pryč byla smrt. Ve druhém díle jsem se setkal v mapě Mystic Marsh, kdy profesor chce po Vás tužku, jenže když jsem se k ní dostal, sebral ji a chtěl jsem mu ji zanést, nechtěně jsem tužku plivl na něj, tužka zmizela a při pokecu s ním mi nabídl, že mohu restartovat úkol, jenže mi nedal požadovaný item, takže jsem byl nucen restartovat misi a celý úkol udělat znovu. Poslední bug, co se mi stal byl ve třetím díle, v bonusové misi úplně na konci, kdy se plní úkoly o diamanty. V jedné takové kde jsou závody na ''skateboardech'' jsem několikrát, ve čtvrtce kola, spadl mimo trať a při respawnu jsem po každé byl bez skateboardu, takže opět jsem byl vynucen restartovat úkol. Když jsem Spyra RT hrál na PSku, tak žádné z těchto problému jsem neměl, ale to nevadí. Po druhé Spyro dokončen na 337% se 100% achívy (velká radost je plnit), 100% spokojenost, cena za trilogii je přívětivá, možná až moc. Příští rok se těším na CTR a snad se někdy dočkáme remasteru Spyra: Enter the Dragonfly.
Review Showcase
146 Hours played
Zatím nejúžasnější hra, co jsem za poslední dobu hrál, hry připomíná staré časy Gothicu, úžasná grafika,příběh, hratelnost, bojový systém je o něco už těžší (kdo hrál Gothica, tak ví že začátky až do půlky hry jsou těžké a skoro nic nezabijete bez určitého levelu. Zajímavý výběr mezi 3 frakcemi. Chválím i že hra má české titulky. Tahle hra je prostě dokonalá, velký žrout času a nervů. Za mne palec nahoru.

COMEBACK 2021: Opět jsem se vrátil k této suprové hře, kdy při oznámení Elexu 2 , jsem se rozhodl alespoň dokončit všechny achievy. Bohudík, že i přes tu opulentnost bugů ve hře, která stále přetrvává těch pár let, mne to nedonutilo vykašlat se na jejich dokončení a že furt se kopu do zadku abych to dodělal. Naštěstí jsou to jen vyloženě texturové chyby a ne questové, což je vždycky u těchto her jako Gothic a Risen velký +.
Favorite Game

Recent Activity

1,137 hrs on record
Currently In-Game
81 hrs on record
last played on Oct 27
24 hrs on record
last played on Oct 26
tgl_Lukys Oct 12 @ 6:44am 
+rep prosím podpis
The Remingtons Oct 3 @ 2:57am 
+rep :kccrown: Prieskumník nového sveta :Hiii: Ďakujem za všetko :Hand_Shake:
Gamster Sep 30 @ 3:17pm 
Asi jo, ale až po tobě. :snowflakes: PS: díky za srdíčka.
kawaii SENPAi Sep 30 @ 2:57pm 
Kamo jsi pičus ? Ty jsi asi hodně kokot.
Gamster Sep 20 @ 4:16am 
Ájéje, když já nevím, žadné nové se mi nelíbí. :D :outsnow:
Tweek Sep 19 @ 9:41am 
Ruroc Army??:D