Peczys
:)
 
 
No information given.
Achievement Showcase
3,754
Achievements
1
Perfect Games
25%
Avg. Game Completion Rate
DrugiHere Mar 13 @ 1:34pm 
żyje dla gangu ty jebana pało
360thomas Oct 24, 2019 @ 12:18pm 
+rep bought my COD MW key
Pinkorek Dec 23, 2018 @ 3:59am 
Rozwalić kupe łzami... CHALLENGE ACCEPTED
The Maraud Jul 8, 2018 @ 9:07am 
Ty Młody Socjalisto ty pedale pierdolony. Ciebie i Trupa wziąłbym i ♥♥♥♥♥ ukrzyżował jebany dziadu, wiesz? A potem was ♥♥♥♥♥ podpalił wy pierdolone pedały jebane w dupę, Boga się nie boita? Wy ♥♥♥♥♥ jebane. Podnosisz te dwukilogramowe ♥♥♥♥♥ gówna i myślisz, że taki kozak jesteś? Jak bym ci wypierdolił na brode to byś się kurwo zesrał. Bym cię technicznie zajebał ty szmato pierdolona. W Boga nie wierzysz? Jeden drugi ♥♥♥♥♥ Truposz pierdolony, Młody Socjalista, Popiełusznik ♥♥♥♥♥ pierdolone jebane ♥♥♥♥♥.
Co jest ♥♥♥♥♥ pedały pierdolone? Bóg kazał wybaczać, tak, kazał być dobry ale jak takich chujów się ogląda to nawet Bóg się ♥♥♥♥♥ przewraca w niebie. Że On ma jeszcze taką cierpliwość i was ♥♥♥♥♥ do piekła żywcem nie wrzucił pedały jebane. I tak się za was pomodlę chociaż was ♥♥♥♥♥ bym zajebał. Zajebałbym was ale bym wam podał ręcznik żebyście wytarli te swoje brzydkie mordy z krwi. Tak was ♥♥♥♥♥ nienawidzę.
DrugiHere May 31, 2018 @ 5:15am 
Witam, jestem administratorem ♥♥♥♥♥♥♥ ™. Zauważyliśmy, że nie jesteś zalogowany przez 4 tygodnie. Sprawdzam, czy wszystko jest w porządku. Przy kolejnym zalogowaniu się do naszej witryny przygotowaliśmy listę wszystkich ulubionych filmów z Twojej ulubionej kategorii (GWAŁT NA KOTACH). Do zobaczenia !
Pinkorek Apr 5, 2018 @ 8:52am 
pines piano :dealwithit: