Piggsy
Pig Brother, rok výroby: 1984   Zlin, Zlinsky Kraj, Czech Republic
 
 
Na světě je tolik hovad, že už nevím, kam se schovat.
Kromě mnoha naprosto úžasných lidí jsem na Steamu narazil také na několik zdegenerovaných zmetků (viz můj 'Seznam nepřátel' níže na profilu).


Další účty
Epic Games: Piggsy_CZ
GOG: Piggsy
Origin: Piggsy_CZ
Uplay: Piggsy_cz
World of Trucks: piggsycz

:terrorhedron: Přidávám si pouze CZ/SK hráče. (because off my Englisch is to bed)
:terrorhedron: Pod pojmem přátelství si představuji vzájemnou symbiózu, nikoliv parazitismus.
:terrorhedron: Nepřidávej si mě pouze do sbírky, tento způsob přátelství zdá se mi poněkud nešťastný.
:terrorhedron: Když si mě přidáš do přátel a následující 2 týdny nenapíšeš ani prd, tak se nediv, že jsem si tě opět odebral.
:terrorhedron: Můj podpis na profil je zcela zdarma. Výjimku tvoří pouze lidé z mého seznamu nepřátel, ti mi musí v případě zájmu poslat 150€ a flašku slivovice.
:terrorhedron: Pokud nejsem na Steamu a nesedím u počítače, tak jsem někde jinde. Ješte se mi nestalo, že bych nebyl nikde.
:terrorhedron: A na závěr jedno důležité non-Steam pravidlo: VRACEJTE KONVE NA MÍSTO! :mrbree:


Až nám vlítne do Evropy vlna Arabů
to nám možná zkazí nadobro náladu
hráli si s náma, hráli, na slepou bábu.
A ve vlnách odporu, hnusu a závisti
nadávaj nám lidi, že jsme rasisti
chcem jen slušně žít, slušně žít
jen upozornit.

- Orlík, 1991


:postcardb: Vzkaz pro HλLF-LIFE Blázna: https://www.youtube.com/watch?v=zg7D6WMA8Ok
:postcardb: Vzkaz pro Lonely FireWolfa: https://www.youtube.com/watch?v=PEorZ7D4b_k
:postcardb: Vzkaz pro píču Artyma: Jsi píča. :ss13down::ss13down::ss13down:
:postcardb: Vzkaz pro pulse10: Tobě už postavili i sochu :mrsbree: http://imgur.com/a/ZoBEs
:postcardb: Vzkaz pro parazita Jerke: https://www.youtube.com/watch?v=GyFVBkyM-D0
:postcardb: Vzkaz pro kozomrda : www.youtube.com/watch?v=t37OhXfNQtc
:postcardb: Vzkaz pro Jonáše Krulicha: https://imgur.com/a/HyyVlVR


:lvl4pages: Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar...
Kupte si 4 Zupy nebo podobnou sračku, která má stovky až tisíce achievementů.
Za pár hodin s palcem v prdeli můžete mít víc achievů než jiní hráči za několik let. A budete se cítit jako velcí Hunteři.
BRAVO! :ss13ok: (doporučuje 9 z 10 důchodců)


:clue::clue::clue::clue::clue:
Nemůžu dýchat a není to tvým stínem.
Nemůžu mluvit a není to tvým stínem.
Nemůžu slzet a není to tvým stínem.

Co když jsi posel klidu?
Co když jsi vlna, která smyje naše staré rány?
Co když jsi tichem, které rozleje se v duši?
Co když jsi křídlem, které plaší smrt?
Co když JSI ?
:clue::clue::clue::clue::clue:
Currently In-Game
ELEX
Něco o mně...
Přátelství

Co se týče přidávání přátel, nedělám z toho žádnou vědu. Není třeba vyplňovat žádné přihlášky ani mi lízt do zadku v komentářích (jakože znám borečky, kteří to opravdu nekompromisně vyžadují).
Jsi-li aktivní hráč/ka a přicházíš s čistými úmysly, pak vítej v mém friendlistu. Jestli si spolu máme co říct, to ukáže až čas. :-)


Má herní minulost i současnost
:orb: S hraním her jsem začal na Atari 2600, později SNES, Sega MegaDrive, PlayStation... a nakonec PC. A u toho už zůstanu.

:orb: Jsem pravidelný odběratel časopisů Score a Level (dříve také Doupě, GameStar a PS Magazín). Hry nejen rád hraji, ale také mě baví číst si o nich.

:orb: Achievementy sbírám pouze příležitostně, pro zábavu a pro radost. Žádný velký Hunter nejsem a smysl mého života to není.

:orb: Miluji klid, a proto pařím převážně sám - jsem singleplayerový hráč. Občas se nechám přemluvit na nějaký ten coop s kamarády. O nějaké WoWka, LoLka, CSka, Doty apod. se absolutně nezajímám.


Oblíbené hry
Blade & Sword, Carmageddon, Dark Souls, Dead Space, Diablo 2, Fallout: New Vegas, Far Cry, Gothic 2, Mafia, Manhunt, Planescape: Torment, Risen, Silent Hill, Worms Revolution, Zaklínač

Oblíbené filmy
Braindead, Dům tisíce mrtvol, Gauneři, Hanebný pancharti; Hodný, zlý a ošklivý; Kdysi byli bojovníky, Mechanický pomeranč, Pulp Fiction, Volný pád, Zjizvená tvář

Oblíbené kapely
Alkehol, Arakain, Arch Enemy, Asmodeus, Debustrol, Doga, Harlej, Hypnos, Iron Maiden, Komunál, Krleš, Kryptor, Manowar, Metallica, Mythopoeia, Obituary, Root, Törr, XIII. století

Seznam nepřátel
:lvl3pages: Lonely FireWolf Pod maskou pohodového kluka, co tvoří češtiny do her a poslouchá Maideny, se ukrývá zákeřný zamindrákovaný skřet, který v případě sporu svolá svůj friendlist a pořádně vám vymínusuje vaše uživatelské recenze.

:lvl3pages: HλLF-RλTBLλZEN Nedomrd číslo 2 a dost možná ještě pokřivenější charakter než výše zmiňovaný FireWolf. Jednou kámoš, jindy šmejd, který lže dle potřeby a pomlouvá kde může. Prolhaná krysa, nic víc.

:lvl3pages: BRATŘI A SESTRY!!! S LÁSKOU!! alias haruka, Lenka, smutnasek, a dalších x přezdívek - mění to jak ponožky. Velmi přátelská dívka, která se vám ráda svěří se svou nemocí a váhou pod 35 kg. Bude vám posílat srdíčka, fotky cizích holek, a občas vám dokonce daruje hru za pár centů. Pak přijdou dny, kdy je strašně smutná a chtěla by si zahrát nějakou AAA hru, na kterou však nemá peníze. Jen tak mimochodem obdržíte i odkaz se slevou (=> "Kup mi to!" :) Půvabem této krasavice se můžete pokochat TADY [imgur.com] a TADY [imgur.com]

:lvl3pages: Mr. mysteriously Sice není můj typický nepřítel, nicméně svým chováním si vysloužil mé maximální pohrdání. Notorický lhář, který nahazuje statusy o své smrti, aby se následujího dne smál lidem, kteří mu na to naletěli. Což o to, milovníka debilní srandy bych ještě překousl, nicméně to není vše. Na svém profilu se už pěkně dlouho chlubí tímto krásným pokojíčkem [imgur.com] a nechává si psát pochvalné komentáře. Trochu mi vrtalo hlavou, proč u mě člověk s tak nabušenou PC sestavou žebrá o kartičky. Odpověď na tuto otázku mi zodpověděl strýček Google, když našel tu jeho chloubu na jistém zahraničním webu [imgur.com] a to i včetně obýváku. :-) [imgur.com] Mimoto je S.T.M. Jelito jerke také programátor, tvůrce steamového manažeru na snadné nakupovaní kartiček, člen Armády České republiky, zaměstnanec neexistujícího herního webu a především autor Pohádek 1000 a jedné noci. No prostě další úžasný nedomrd v mé sbírce kuriozit.
EDIT: O dalších jerkeho nekalých aktivitách ČTĚTE ZDE

:lvl3pages: ArtymCZ-Dělové monstrum! Píča je dobrá věc, ale nesmí to být chlap. Artym v mnohém připomíná HL-Blázna. Poněkud egoistický, výstřední člověk, snílek, který každou chvíli rozjede nějaký větší projekt od knížky až po hru, což brzo narazí na fakt, že se mu do toho nechce a zapíchne to i přes veškerou podporu, kterou komunita v jeho prospěch vyvine. Ačkoliv by se mohlo zdát, že respektuje cizí názory a myšlenky, které se neshodují s jeho, dá se říci, že opak je pravdou, jen jej nedává příliš najevo, nebo následuje "přesvědčovací" přístup. Pozoruhodně často se na komunitě vytasí s tím, jak se jej nějaký přihlouplý scammer pokusil okrást a vzhledem k tomu, jak často se to opakuje, skoro mi přijde, že se stal terčem nějaké "Scammerishen Nazionalishen Scammáž Grupen". Pokud právě nepíše knihu, pustí se alespoň do povídky, což v kombinaci s jeho autistickým stylem a faktem, že neovládá ani základy spisovné češtiny, působí přinejmenším úsměvně. Nic z výše zmíněného by mi ani tak nevadilo, každý jsme holt nějaký a ne každému bylo shůry dáno. Co už ale opravdu vadí a v čem mi HL-Blázna připomněl ze všeho nejvíc, je jeho přetvářka, pochlebování, hraní si na nejlepšího kamaráda, aby následně předvedl pravý opak. Za zmínku též stojí, jakým způsobem se nezdráhá jednat se svými kamarády, když od něj potřebují byť jen nepatrnou pomoc: KLIK. [imgur.com]

:lvl3pages: Jonáš [imgur.com] alias "pracuji na scammu". Zkurv*ená vyblitina tohoto světa, zlomyslný spratek bez špetky morálky a odporný produkt kapitalismu, co za prachy prodal vlastní kamarády. Biologický odpad, který pocity svého největšího životního štěstí prožívá ve chvílích, kdy se mu podařilo někoho okrást. Toť osoba jménem Jonáš Krulich. Aktuálně zalezl pod soukromý profil a chodí kanálama, jak se na správnou krysu sluší a patří. V následujících chatech vystupuje pod přezdívkou Veni, Vidi, Vici... 1.část [imgur.com], 2.část [imgur.com]


Oblíbené výroky
:Coin_Thief: Všechno je tak, jak je, a bude tak, jak bude.
:Coin_Thief: Vše, co se má stát, se stane - s výjimkou toho, co se nestane.
:Coin_Thief: Jediná jistota je ta, že nic není jisté.
:Coin_Thief: Co mi není rovno, po tom je mi ho*vno.
:Coin_Thief: Pravda je jako poezie. A na poezii skoro všichni serou.
:Coin_Thief: Nikdy se nesměj cigánovi na kole. Možná je právě tvoje.
:Coin_Thief: Není důležité, kolik ran jsi utržil, ale kolik jsi jich i s úroky vrátil zpět.
:Coin_Thief: Až když ti přistane komár na koulích, uvědomíš si, že nejde vše řešit násilím.
:Coin_Thief: Pokud si myslíš, že jsi nejhorší a nejvíce zbytečný člověk na světě, vždy si vzpomeň, že je tady onen blázen do Half-Life...


:big_lock: © 2015 Copyright; All rights reserved (Last Update 2019-08-17)
Favorite Group
Máme rádi HLBlázna - Public Group
Společenství inteligentních a zdvořilých lidí, kteří mají rádi tohoto skvělého člověka
232
Members
14
In-Game
57
Online
0
In Chat
Favorite Game
Achievement Showcase
5,016
Achievements
92
Perfect Games
72%
Avg. Game Completion Rate
Items Up For Trade
10,876
Items Owned
266
Trades Made
24,344
Market Transactions
Review Showcase
Sinusoida zábavy. Na začátku spokojenost, nadšení z detailní grafiky a poklidné procházení sci-fi ubikací alá Mass Effect. Atmosféra postupně houstne a ve vzduchu visí zvláštní napětí, že se brzy něco posere (a taky že jo). Hra se náhle změní v survival horor a dá vám do rukou zbraně (sekery, obušky, trubky, srpy a kladiva:) Paráda! Ale něco je špatně... Následuje totiž dlouhá řada misí, ve kterých se prodíráte tmavým komplexem těch nejnudnějších koridorů jaké si jen dokážete představit. Schody nahoru, chodby, schody dolů, chodby, výtahy, stále stejní otravní mutanti, nuda, beznaděj, myšlenky na uninstall... Jenže pak přijde spása - přesun do špinavého nočního města plného homeless agresorů a šílených magorů. Hutná atmosféra, brutální souboje, mlácení vším co je zrovna po ruce a vzpomínky na Kingpina... Jasně, pořád je to jen koridor, ale o poznání zajímavější a zábavnější než předtím. K tomu pár luxusních bossů, se kterými si autoři opravdu vyhráli. Ovšem nebudu to s tou chválou příliš přehánět. Nutno říci, že Afterfall opravdu není žádné terno, soubojový systém je poněkud těžkopádný, originalita je zde neznámý pojem, hra je to přímočará, buranská a trochu zavání budgetem. I přesto jsem si ji nakonec docela dobře užil a věřím, že si své fanoušky najde. Za mě 7/10.
Screenshot Showcase
Artwork Showcase
Elizabeth
13 3

Recent Activity

111 hrs on record
Currently In-Game
4.1 hrs on record
last played on Oct 22
3.7 hrs on record
last played on Oct 21
🐷Petunka🐷 16 hours ago 
:atomical::RedishRose::RedishRose::atomical::atomical::atomical::RedishRose::RedishRose::atomical:
:RedishRose::atomical::atomical::RedishRose::atomical::RedishRose::atomical::atomical::RedishRose:
:RedishRose::atomical::atomical::atomical::RedishRose::atomical::atomical::atomical::RedishRose:
:RedishRose::atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::RedishRose:
:atomical::RedishRose::atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::RedishRose::atomical:
:atomical::atomical::RedishRose::atomical::atomical::atomical::RedishRose::atomical::atomical:
:atomical::atomical::atomical::RedishRose::atomical::RedishRose::atomical::atomical::atomical:
:atomical::atomical::atomical::atomical::RedishRose::atomical::atomical::atomical::atomical: Pěkný večer.. Miluji Tě :divineheart: :kiss:
💔Tyranthia💔 Oct 25 @ 4:18am 
   :woarrose::koimusu4::woarrose:         :woarrose::koimusu4::woarrose:   
:koimusu4::feelings::RedrumRose::feelings::koimusu4:   :koimusu4::feelings::RedrumRose::feelings::koimusu4:
:woarrose::RedrumRose:      :RedrumRose::woarrose::RedrumRose:      :RedrumRose::woarrose:
:koimusu4::feelings:         :feelings:         :feelings::koimusu4:
   :woarrose::RedrumRose:               :RedrumRose::woarrose: 
      :koimusu4::feelings:         :feelings::koimusu4: 
         :woarrose::RedrumRose:   :RedrumRose::woarrose:
            :koimusu4::feelings::koimusu4:
               :woarrose:Miluji Tě:aheart:
💔Tyranthia💔 Oct 18 @ 8:13pm 
Krásný den lásko.:barnkittie::tps_heart:
🐷Petunka🐷 Oct 18 @ 11:03am 
Dobrou noc :abcmoon:
DrunkeRGOD^^ Oct 13 @ 11:57am 
Člověk se správně vytříbeným smyslem pro humor:Suit_Only:
🐷Petunka🐷 Oct 12 @ 1:47am 
:atomical::ladybug::ladybug::atomical::ladybug::ladybug::atomical::atomical::atomical::atomical:
:ladybug::atomical::atomical::ladybug::atomical::atomical::ladybug::atomical::atomical::atomical:
:ladybug::atomical::atomical::atomical::Heart_m::Heart_m::ladybug::Heart_m::Heart_m::atomical:
:atomical::ladybug::atomical::Heart_m::atomical::ladybug::Heart_m::atomical::atomical::Heart_m:
:atomical::atomical::ladybug::Heart_m::ladybug::atomical::atomical::atomical::atomical::Heart_m:
:atomical::atomical::atomical::ladybug::Heart_m::atomical::atomical::atomical::Heart_m::atomical:
:atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::Heart_m::atomical::Heart_m::atomical::atomical:
:atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::atomical::Heart_m::atomical::atomical::atomical: