Someone Nobody
Павло   Donets'ka Oblast', Ukraine
 
 
No information given.
Currently Offline
Review Showcase
29 Hours played
Сюжет
Скарія, багатоплемінна держава, яка була охоплена громадянською війною між постійно конфліктуючими етнічними групами. У ході війни до влади приходить дехто Акадулла, чиє правління стає настільки тиранічним, що державу, котра не встигла одужати від минулих заворушень, охопили нові бунти і повстання.

Вам же належить взяти під керування маленьку групу революціонерів, якій судилося домогтися великих змін у долі Скарії.

Сюжет насичений трагічними подіями, роздумами про мотивацію людей на спротив тиранії та діалогами з супротивником, який захищає свої ганебні ідеали та звинувачує у всіх лихах повстанців.

Ґеймплей

Home Behind 2 - дика суміш зі стратегії, автобатлера, Point and Click та клону Darkest Dungeon, елементів Rogue-like, головоломок та менеджменту ресурсів.

Суть така: Вам дається мапа, що поступово відкривається; і герої з мобільною базою, котра використовується в ролі хаба. Гравцю необхідно захоплювати території на цій мапі: населені пункти, поля, ліси, болотяні та гірські місцевості, поступово розкриваючи карту на шляху до столиці.

Захоплення кожної території - це забіг по процедурно-згенерованій місцевості, котрий візуально нагадує такий у Darkest Dungeon, але відрізняється прямолінійністю (з час од часу з'являючимися розвилками) і неможливістю зробити хоч крок назад. Під час пересування бійців вперед на дорозі буде з'являтися різний мотлох (його потрібно помітити і "зібрати"), противники, торговці, випадкові поселенці та різні об'єкти при зіткненні з якими Вам часто будуть пропонуватися різні варіанти дій, успішність яких залежить від загального прокачування тієї чи іншої характеристики всіх членів загону, котрі беруть участь у забігу.

Зіткнення з деякими об'єктами може запропонувати гравцеві вирішити невеликі головоломки.

Зустріч із ворожими бійцями (це не тільки армія Акадулли, але й різні бандформування) це автобатлер в котрому можна власноруч корегувати дії бійців. Можна налаштувати на повний автобій, чи, наприклад, дозволити ШІ самому вирішувати в кого стріляти, а запуск спецприйомів запускати власноруч.

QTE
При виборі кожної дії з'являється шкала QTE, керована оригінальним способом:

Припустимо, у вас є шанс успіху в 70%: тож з'являється QTE-шкала з зображеною на ній червоною ділянкою на 30% довжини і відповідно зеленою на 70% довжини і повзунок, що бігає по шкалі без керування протягом короткого (2-3 секунди) часу. Навколо шкали валяються предмети, клік по яких збільшує або зменшує зелену-"успішну" ділянку на 1-2%, а також обмежена на весь забіг кількість ключів (спочатку 2), натискання на який значно збільшують зелену ділянку.

Поверх цієї зеленої ділянки є зовсім маленький темно-зелений шматочок. Якщо повзунок зупиняється на ньому, то гравця чекає критичний успіх (наприклад: набагато більша кількість отриманих ресурсів порівняно зі "звичайним" успіхом під час полювання).

Розвиток

Ігрові персонажі мають велику кількість класів зі своїми унікальними бойовими здібностями, що прокачуються, і характеристиками; можуть з невеликою ймовірністю отримати перманентну душевну травму або навпаки позитивну якість.

Екіпірування складається зі зброї та броні, які можна покращувати і двох аксесуарів. Кожна зброя ефективна лише за певного розташування персонажа в загоні. Наприклад, снайперська гвинтівка завдає стандартної шкоди лише на далеких позиціях, а поблизу гравець, озброєний нею, отримує штрафи.

Гравці також мають можливість прокачувати свою мобільну базу: польовий госпіталь, кухня, супутниковий телефон, тактичний центр і т.п.

Час

Війська супротивника раз на тиждень пересуваються мапою і можуть захоплювати територію гравця. Можна заплатити за захист своїх населених пунктів від вторгнення.

Також з часом рівень військ ворога стає вищим, та може перевищувати максимальний рівень, який може здобути сам гравець.

Циклічно оновлюються і завдання, доступна праця на котру можна відправляти бійців, магазини, тощо.

Інше

Також гравцям доступна можливість співпрацювати з іноземними державами, які підтримують Вас, шляхом виконання їхніх завдань на різних територіях вашої країни та отримання за це різних нагород.

Присутні і додаткові завдання, які поширюють сюжетну лінію і міні-ігри: наприклад, відбиття нападів при пересуванні мобільної бази з одного пункту на інший, котре виглядає як автобаттлер між двома бойовими машинами нашпігованими кулеметами, гранатометами, тощо.

В грі дуже багато тексту, як і за описом предметів, діалогами з NPC, листами, сюжетними катсценами, тому дуже не вистачає української локалізації.

Recent Activity

34 hrs on record
last played on Nov 27
5.3 hrs on record
last played on Nov 24
13.2 hrs on record
last played on Nov 19