Products

Recent reviews by Vinny de Poo

< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries
44.8 hrs on record
No Ketchup. Just Sauce. Raw Sauce.
Posted August 3, 2018.
5.2 hrs on record
DiRT 4 jest - moim zdaniem - najgorszą częścią w serii gier rajdowych od Codemasters. Polega zarówno w byciu lepszym od DiRTa 3 jak również od DiRTa Rally. Nie oznacza to jednak, że "czwórka" jest złą grą. Wręcz przeciwnie, sprawia ona frajdę i jest co robić. Grafika i optymalizacja może nie powalają na kolana, ale za to model jazdy jest tutaj znacznie lepszy od tych znanych z konkurencyjnych rajdówek pokroju Gravel czy WRC 7. Mówię tutaj oczywiście o trybie zręcznościowym, gdyż symulacyjnego nie używam z dwóch przyczyn: brak nerwów i brak kierownicy. Mechaniki zmieniły się względem trzeciej części nieznacznie, chociaż widocznie. Brak tutaj m.in. systemu flashbacków po wpadce na trasie. Ogólnie mówiąc tytuł próbuje wprowadzić jak najwięcej mechanik z DiRT Rally. Jak się jednak okazało - większość z nich na siłę. Mimo wszystko to dalej dobra gra rajdowa. Grałem we wszystkie odsłony serii i - jak wspomniałem na początku - jest to najsłabsza część, aczkolwiek dalej bardzo dobra i przyjemna. Jeżeli jesteś fanem gier wyścigowych, warto kupić D4 na promocji na Steamie lub w "kluczykarniach" - grę ze swojej strony polecam!
PS. To jest moja druga recenzja dla tego tytułu. Pierwszą napisałem po ograniu bodajże 15 minut podczas darmowego weekendu i była ona negatywna. Zdanie jednak z upływem czasu zmieniłem, tytuł zakupiłem i za drugim podejściem przypadł mi do gustu.
Posted June 3, 2018. Last edited February 4.
4.3 hrs on record
Multiplayer in Spintires is like coop FPS, but with soviet trucks and, of course, this is not FPS.
Posted January 28, 2018.
164.5 hrs on record
Trackmania United nie tylko zjednoczyła poprzednie części, ale również graczy. To głównie za sprawą edytorów i darmowego Nations. Jest z kim grać na multi, choć chyba z roku na rok coraz mniej ludzi. Ogółem: map jest full, serwerów full, gra również full. Nie spać, kupować i grać.
Posted January 18, 2018.
16.8 hrs on record
JA NIE LUBJE SZYPKO
JA LUBIE WOLMO
Posted January 18, 2018. Last edited November 22, 2018.
20.4 hrs on record
Brilliant.
Posted January 18, 2018. Last edited November 21, 2018.
3.6 hrs on record
Garry's Mod nie oferuje prawie że nic od siebie, to my budujemy zawartość tej gry. Modyfikacji jest multum. Potwierdzają one uniwersalność tejże gry.
UWAGA! Aby zacząć poważniejszą przygodę z tym tytułem warto mieć bardzo dużo wolnego miejsca na dysku!
Posted January 14, 2018.
31.6 hrs on record
TrackMania² Canyon to nie jest tytuł największej świeżości, sam design poziomów jest starszy od niego. Seria z dwójką w górnym indeksie to taki odgrzewany kotlet, ot nowa stara TrackMania. Czuć jednak powiew świeżości w porównaniu do Original i United. Nie mamy dokładnie tego samego co w środowisku Desert/Speed w TM Original, tudzież United. Auta nie przechylają się wte i wewte, tylko driftują. I znowu, to nie takie drifty, które znamy z Coast w TM Sunrise; są bardziej kontrolowane. Seria stworzyła się teoretycznie na nowo (i właściwie dalej się tworzy), a w praktyce jest dalej taka, jaka była. Ale wykonanie jest naprawdę porządne. Grafika jest super, dźwięki super, grywalność również. Jednak z wersji na wersję ubywa kontentu, np. w MP4 zabrano tryb splitscreen. Graczy na multi mniej niż kiedyś, ale przed 2017 było uniwersalne demo dające limitowany dostęp do trzech odsłon serii za darmo. Teraz cza płacić. Mimo złego zarządzania serią przez Ubisoft i Nadeo TM² Canyon mogę polecić.
UWAGA! Raz na tysiąc lat podczas grania lub odpalania gry może wyskoczyć BSoD. Zostaliście ostrzeżeni.
Posted December 24, 2017. Last edited July 4, 2018.
3.4 hrs on record
Gra daje naprawdę dużo frajdy. Grałem w oryginalne Micro Machines i według mnie duchowy następca dobrze trzyma poziom. Na pewno lepsze to niż MM: World Series. Toybox Turbos ze swojej strony bardzo polecam :)
Posted December 24, 2017.
15.2 hrs on record
Great classic racing sim. It's not as expensive as modern simulators and has got great content. Not as much as in RFactor, but still it's great. DLCs are also very good (thx for Poznań Circuit, SimBin :D). I truly recommend this game, especially with all addons.
Posted December 18, 2017.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 11 entries