Alp
Alperen   Canada
 
 
No information given.
Currently Offline
.

4:3 1024x768
Dpi 1400
Sens: 1.5
CSGO-mLec6-A3TkH-ZTLB7-3rTzB-w88WB
Recent Activity

2,779 hrs on record
last played on Oct 9
7.1 hrs on record
last played on May 14, 2022
0.1 hrs on record
last played on Jul 19, 2021
Shack Jun 21 @ 6:44am 
mate?
{ :woarrose: 𝐈̇𝐲𝐢 𝐨𝐲𝐮𝐧𝐥𝐚𝐫 𝐝𝐢𝐥𝐞𝐫𝐢𝐦! :HelpingHand: 𝙂𝙤𝙤𝙙 𝙜𝙖𝙢𝙚𝙨! :woarrose: } :crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
Çocuklar, geleceğimizin temel yapı taşını oluşturan sarsılmaz müstesna mevkilerde olan geleceğimizin vârisleri, bir çocuk asla hafife alınmamalıdır, çünkü önünde bulunan gelecek onun şekillendirdiği güzergâhta devam eder. :homeworld: çok genç, tıpkı sizin gibi!:woarrose:

Şu anda Gurur ve de Onur çerçevesinde isek, şu anda Çocuk sesleri ve müzikalleri duyuyorsak, bunun tek nedeni Atatürk'ün Türkiye'de "O" zamana denk gelmesinden kaynaklıdır... :woarrose:

:stars::stars: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlarım!

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
:woarrose::woarrose::woarrose: Ş𝐄𝐇𝐑-𝐈 𝐑𝐀𝐌𝐀𝐙𝐀𝐍, 𝐁𝐈𝐓𝐓𝐈! :lollipop: Şєvvαl αчı вαşlαngıcı σlαn R͏a͏m͏a͏z͏a͏n͏ вayraмı'nızı gonυlden ĸυтlarıм. (arĸadaşlarınız/doѕтlarınız, ĸardeşlerιnιz, aĸraвalarınız ve тυм ѕevdιĸlerιnιzce вayraмınızın: 𝓣𝓤𝓜 Ş𝓐𝓝𝓛ı 𝓥𝓔 İ𝓗𝓣𝓘ş𝓐𝓜ı𝓨𝓛𝓐 𝓖𝓞𝓩 𝓐𝓛ı𝓒ı 𝓑𝓘𝓡 Ş𝓞𝓛𝓔𝓝 𝓒𝓔𝓡𝓒𝓔𝓥𝓔𝓢𝓘𝓝𝓓𝓔 𝓖𝓔𝓒𝓜𝓔𝓢𝓘𝓝𝓘 𝓣𝓔𝓜𝓔𝓝𝓝𝓘 𝓔𝓓𝓔𝓡𝓘𝓜.) :woarrose::woarrose::woarrose:

:woarrose::woarrose::lollipop: { hαчαttα вαşαяıℓαя ∂ιℓεяιм! } :lollipop::woarrose::woarrose: :crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1:
İslam dininin önemli gecelerinden biri olan Kadir Gecesi, Ramazan ayının son 10 günü içerisinde yer alır. Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı gece olarak kabul edilen bu mübarek gece, Müslümanlar için özel bir anlam taşır ve ibadet etmek, dua etmek büyük önem kazanır. Hepimizin Kadir Gecesi Mübarek olsun ~ :woarrose::crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1::woarrose:
“Oruçlunun uykusu ibadet, susması tesbihtir. Amellerinin karşılığı kendisine kat kat fazlasıyla verilir. Onun duaları makbul, günahları mağfurdur.” (Ali el-Müttakî, Kenzü’l-Ummâl, nr. 23562)

Ramazan-ı Şerifinizin Mübarek olması dileği ve de temennim ile . . . { Sıhhâtte kalınız! }

:crown1: :_S_::_A_::_G_::_L_::_A_::_M_: :crown1: