Products
in account

Recent reviews by Tharo the Noob

Showing 1-7 of 7 entries
2 people found this review funny
94.6 hrs on record (91.3 hrs at review time)
Totální zničení již tak strašné hry. Prime nefunguje, bugují se odměny, zabugované smoke granáty, zabugovaný matchmaking, nefungující anticheat,,... Už jen odpadl..
Posted December 8, 2018.
13 people found this review helpful
3 people found this review funny
1.2 hrs on record
Naprostý odpad. Jednička super, dvojka ušla, trojka po hodině znechucení smazána.
Posted May 18, 2018.
4 people found this review helpful
0.2 hrs on record
Velmi pěkné zpracovaný krátký film z prostřední stejnojmené hry
Posted March 11, 2018.
2 people found this review funny
700.8 hrs on record (339.3 hrs at review time)
Se hrou už pomalu končím, protože jak se říká pohár trpělivosti přetekl. Máme tu už údajně finální verzi s novou a tragicky odfláknutou mapou, neustálými pády hry, lagy, nefunkčností serverů..
Co je však ze všeho nejhorší jsou tisíce cheaterů, které nikdo neřeší, situace došla tak daleko, že je naprosto běžné, že za celý den neumřete jinak, než aimbotem..
Jak se dalo čekat, nahrabat prachy a pak se na hru vykašlat.
Posted September 21, 2017. Last edited January 4, 2018.
4 people found this review helpful
2 people found this review funny
4.7 hrs on record (3.4 hrs at review time)
Hra je v současné podobě maximálně beta, bohužel není pořádně promyšlena, ani odladěna. Po grafické stránce vypadá pěkně, fyzika je také udělána zajímavě, ale bude Vás štvát strašná spousta nepromyšleností. Voice chat nelze vypnout, pouze můžete dát mute hráčům, což je problém, když se připojují i během hry, navíc si hra mute nepamatuje a musíte to dělat klidně každou minutu a ostatní vás slyší i když nechcete.
Hra dále neustále vnucuju public multiplayer, takže pokud u každé mapy nekontrolujete a neměníte nastavení, stále vás bude někdo otravovat. Připadá mi, že vývojáři neměli peníze a tak vydali nedodělanou a špatně propracovanou hru. Po předchozí verzi je to opravdu velké zklamání. Doufám, že se vzpamatují a nedostatky opraví dřív, než stálé hráče nadobro odeženou.
Posted August 28, 2017. Last edited August 28, 2017.
1 person found this review funny
5.8 hrs on record (4.9 hrs at review time)
Musím říct, že po hodně dlouhé době hra, kde jsem se nedokázal odtrhnout a dohrál ji ve 4 ráno. Hra má zajímavý a stále napínavý příběh i styl grafiky je velmi pěkně pojatý. Samozřejmě grafika není dokonalá a všimnete si i některých chyb v hratelnosti, ale za to vtáhnutí do děje ji to odpustíte. Pokud Vás zajímá příběh a jde Vám více o atmosféru hry, než jen bezmyšlenkovité klikání, tak rozhodně DOPORUČUJI
Posted August 17, 2017.
3 people found this review helpful
1 person found this review funny
48.3 hrs on record (1.4 hrs at review time)
Veliké zklamání.
Mapa je malá, navíc je to strašná koridorovka, bez většího okolí s možností pohybu.
Pouze dva kamiony na výběr, navíc interiér kamionu v nízké kvalitě (strašně špatně čitelný techometr)
Vpodstatě jen redesign ETS 2..
Posted February 5, 2016.
Showing 1-7 of 7 entries