Ing. Radovan Krejčíř
Martin Řičica   Johannesburg, Gauteng, South Africa
 
 
Ministerstvo financí varuje: Peníze jsou silně návykové.
https://www.youtube.com/watch?v=oI9fJJVdl3M

Currently Offline
Last Online 26 hrs, 45 mins ago
Artwork Showcase
Krejčíř - JAR Dream
Tarku, Tarečku, můj arabský bratře!
:dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh:
Ahoj, jmenuji se Radovan Krejčíř a narodil jsem se v roce 1968 v Českém Těšíně. V roce 1992 mě policie poprvé zatkla za nelegální dovoz alkoholu - ale v pohodě, ve vazbě jsem byl jen 19 dní a pak obvinění zrušili. Podruhé mě obvinili v roce 1995 za dovoz dvou Mercedesů a jednoho Porsche - neodvedl jsem státu daň, kdo by byl taky tak blbej aby nějakou odváděl, že jo... No a v devatesátkách jsem se také zúčastnil kuponové privatizace - nebo ne přímo já, ale moje firma Corado, na tom jsem trochu peněz vydělal, ale svůj první milion jsem vydělal tak, že mi z továrny na lihoviny dělníci každý den nějaký ten alkoho pronesli přes vrátnici a já ho od nich vykoupil - jednoduché, že? Devadesátky byly docela divočina. Za úplatek šel zařídit i 100 000 000 Kč úvěr. No a první strike přišel, když jsem koupil akcie Teplárny Otrokovice. No a pak už to docela frčelo. V roce 2002 mě zadrželi na letišti - zrovna v ten nejhorší okamžik, měl jsem u sebe rozepsaný podvod s firmou M5, no to ale fízli ještě nevěděli o co šlo - přesněji ve firmě M5 jsem obchodovali s naftou, kterou jsem vydávali za lehké topné oleje, ze kterých se neplatí daň a tak jsem státu neodvedli několik stovek mimionů na daních. Taky jsme dělali nějaké čachry machry s firmami jako byly Technology Leasing, Corimex a další, ale to by bylo na moc dlouho. A teď trochu skoku v čase. V roce 2005 mě prohlásili za miliardáře. No a taky v roce 2005, přesněji 6. 7. jsem fízlům utekl při domovní prohlídce v Černošické vile - to se taky docela dá, co? No a vyjel jsem si na dovolenou na Seychely. No ale co na Seychelách - tam skapal pes. Tak jsem si vyjel na další dovolenou do Jihoafrické republiky, přesněji do Johannesburgu, kterému se spíš říká Džoburg. V Džoburgu je chudoba, ale jen někde, od chudých nás dělí 3 metrové ploty s elektřinou a ostnatým drátem. No ale v Džoburgu mě hned začali svrbět prsty a musel jsem začít makat, nebylo to jednoduchý - otevřel jsem si zastavárnu MoneyPoint, ale to je také dlouhý příběh. Pak za mnou přijel Kulička aka Jan Charvát s kterým jsme trochu začli vařit, ale nějakej debilní poslíček nám zboží vyfoukl. Tak jsem se nasral a jeli jsme vystřílet čtvrť zasranejch Pakistánců, kteří s tím taky obchodovali - procházel jsem si mezi kulkami v plážovém oblečení s armádů mých lidí. Od té doby se to včechno začlo srát. Někdo - možná i já, začal čistku ve čtvrti BedfordView kde jsem byldle, schytalo to asi 12 lidí a byl klid. Bohužel mě pak ten zasranej soukromý detektiv Paul O'Sullivan sledoval pořád a šel po mě. Ten hajzl mě dostal do vazby. No a teď si odpykávám 35 letý trest ve věznici C-Max v Kokstadu.

Pokud se o mě chcete dozvedět víc, můžete si přečíst mnoho knih - také i moji knihu a knihy Jaroslava Kmenty Padrino Krejčíř, podle kterých byl natočen i dvoudílný film Gangster KA.
:dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh::dosh: