Tatsu
Dell Conagher   Texas, United States
 
 
"Now, we are all sons of b;tches."
-Kenneth Bainbridge
Director of the first nuclear bomb testGMT +03:00
Artwork Showcase
engie
Screenshot Showcase
𝓐𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓜𝓮
𝙃𝙚𝙮 𝙡𝙤𝙤𝙠, 𝙗𝙪𝙙𝙙𝙮. 𝙄'𝙢 𝙖𝙣 𝙚𝙣𝙜𝙞𝙣𝙚𝙚𝙧, 𝙩𝙝𝙖𝙩 𝙢𝙚𝙖𝙣𝙨 𝙄 𝙨𝙤𝙡𝙫𝙚 𝙥𝙧𝙤𝙗𝙡𝙚𝙢𝙨. 𝙉𝙤𝙩 𝙥𝙧𝙤𝙗𝙡𝙚𝙢𝙨 𝙡𝙞𝙠𝙚 "𝙒𝙝𝙖𝙩 𝙞𝙨 𝙗𝙚𝙖𝙪𝙩𝙮?", '𝙘𝙖𝙪𝙨𝙚 𝙩𝙝𝙖𝙩 𝙬𝙤𝙪𝙡𝙙 𝙛𝙖𝙡𝙡 𝙬𝙞𝙩𝙝𝙞𝙣 𝙩𝙝𝙚 𝙥𝙪𝙧𝙫𝙞𝙚𝙬 𝙤𝙛 𝙮𝙤𝙪𝙧 𝙘𝙤𝙣𝙪𝙣𝙙𝙧𝙪𝙢𝙨 𝙤𝙛 𝙥𝙝𝙞𝙡𝙤𝙨𝙤𝙥𝙝𝙮. 𝙄 𝙨𝙤𝙡𝙫𝙚 𝙥𝙧𝙖𝙘𝙩𝙞𝙘𝙖𝙡 𝙥𝙧𝙤𝙗𝙡𝙚𝙢𝙨! 𝙁𝙤𝙧 𝙞𝙣𝙨𝙩𝙖𝙣𝙘𝙚, 𝙝𝙤𝙬 𝙖𝙢 𝙄 𝙜𝙤𝙣𝙣𝙖 𝙨𝙩𝙤𝙥 𝙨𝙤𝙢𝙚 𝙗𝙞𝙜 𝙢𝙚𝙖𝙣 𝙈𝙤𝙩𝙝𝙚𝙧-𝙃𝙪𝙗𝙗𝙖𝙧𝙙 𝙛𝙧𝙤𝙢 𝙩𝙚𝙖𝙧𝙞𝙣' 𝙢𝙚 𝙖 𝙨𝙩𝙧𝙪𝙘𝙩𝙪𝙧𝙖𝙡𝙡𝙮 𝙨𝙪𝙥𝙚𝙧𝙛𝙡𝙪𝙤𝙪𝙨 𝙣𝙚𝙬 𝙗𝙚𝙝𝙞𝙣𝙙? 𝙏𝙝𝙚 𝙖𝙣𝙨𝙬𝙚𝙧? 𝙐𝙨𝙚 𝙖 𝙜𝙪𝙣. 𝘼𝙣𝙙 𝙞𝙛 𝙩𝙝𝙖𝙩 𝙙𝙤𝙣'𝙩 𝙬𝙤𝙧𝙠, 𝙪𝙨𝙚 𝙢𝙤𝙧𝙚 𝙜𝙪𝙣. 𝙇𝙞𝙠𝙚 𝙩𝙝𝙞𝙨, 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙮-𝙘𝙖𝙡𝙞𝙗𝙚𝙧 𝙩𝙧𝙞𝙥𝙤𝙙-𝙢𝙤𝙪𝙣𝙩𝙚𝙙 𝙡𝙞𝙩𝙩𝙡𝙚-𝙤𝙡𝙙-𝙣𝙪𝙢𝙗𝙚𝙧 𝙙𝙚𝙨𝙞𝙜𝙣𝙚𝙙 𝙗𝙮 𝙢𝙚. 𝘽𝙪𝙞𝙡𝙩, 𝙗𝙮 𝙢𝙚. 𝘼𝙣𝙙 𝙮𝙤𝙪 𝙗𝙚𝙨𝙩 𝙝𝙤𝙥𝙚... 𝙉𝙤𝙩 𝙥𝙤𝙞𝙣𝙩𝙚𝙙 𝙖𝙩 𝙮𝙤𝙪.

Recent Activity

2.2 hrs on record
last played on Jul 3
960 hrs on record
last played on Jul 2
120 hrs on record
last played on Jun 30
First! Apr 14, 2021 @ 1:10am 
tayyo$
Camel Joe Apr 14, 2021 @ 1:01am 
bak kardeşim, ben güney afrikanın küçük bir akarsu kenarında atomun parçalanmış halinden bile daha küçük altınları bulmak adına eli nasır bağlamış bir yerliyim. adımı soracak olursan zemba okhowo. ismim ne kadar umrunda bilmiyorum ama sen benim çok umrumdasın. bir gün akarsu kenarında sömürgeci beyazların kırbaçlarını yiyerek altın ararken o orospu çocuklarından birinin düşürdüğü bu iphone yazan aleti çaldım ve bu siteyi buldum. hep senin adının geçtiği başlıklarda çok insan yazıyordu acaba bu götveren ne yazıyor diyerek türkçeyi söktüm. azmettim ve sana bunları yazacak seviyeye erişmeyi iple çekmiştim. sen 31 ile ellerini nasır tuttururken ben ingiltereli sirlere altın bulmak adına ellerimi parçaladım. her ögle paydosunda mango agaçlarının altında girip ne yazmışsın diye bakıyorum.
76561199117493752 Apr 14, 2021 @ 12:56am 
Khontkar günün birinde ağlayan bir çocupa rastlar,çocuğa niye ağladığını sorar.Çocuk der 👋 👋 ki 👑 👑: ♥♥♥♥♥♥♥ 🖕 👉👌🍆 no 🚫 😣 chains ⛓ ⛓ abey yaw 😫 😫. Khontkar bu 💵 😓 durumun üzerine cebinden altın bir chain ⛓ ⛓ çıkarır ve çocuğa der 👌👕🍕 👋 ki 🆖🤴 😱🆖🤴 ''iyi ki 🆖🤴🅱 🆖🤴 küçük yaşta farelerle ahbap olmayı öğrendik piyasa kaypak skkrrt skrrt 🚗 😎💯🔥 gang 💎⛏ 💯 gang 💯 💯 paralar üst üste jenga free 💜 ❌🆓💰 hiphop 🎧🔟 🎙 next ⏭ 👉 time 🕐 ⏰ kendine chain ⛓ ⛓ al 😲 😲 ♥♥♥♥♥''der. Çocuk büyür ve Mozart 😂 😂 olur.

casper Apr 13, 2021 @ 11:21pm 
aboooo :steamhappy:
casper Nov 28, 2020 @ 5:23am 
Büyük çümbüş
casper Nov 15, 2020 @ 6:37am 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣶⣾⣿⣿⢶⣶⡶⠦
⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣾⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢢
⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⡄
⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⠃⠀⢀⣠⣶⡆⢠⣶⣖⣻⣎⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠁⡜⡄⠀⠉⠝⠋⠁⠘⣿⢿⡿⣳⠁
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣆⠀⠀⡠⠫⢤⣠⣿⡆⢘⡏
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣦⡀⢧⣷⣬⢿⣽⣿⣾⠃
⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣇⠙⣿⣿⣏⠚⠻⢿⣻⡿⠁
⣤⣴⣶⣿⣿⣿⣿⣆⠈⠙⢿⣷⣾⣾⡿⣤⣤⣀
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣆⠀⠀⠙⢿⠟⠁⣿⣿⣿⣿⣶⣄⡀
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣆⠀⣠⣾⣦⡀⠸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣆⠈⣿⣿⠃⠀⢿⣷⣿⣿⣿⣿⣿