평가한

< 1  2 >
1-10/15개 항목을 표시 중
3명이 이 평가가 유용하다고 함
3명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 105.8시간 (평가 당시 72.4시간)
Itt nagyobb élvezettel takarít az ember, mint otthon :D
2022년 11월 24일에 게시되었습니다.
기록상 29.8시간
Egész jó, csak kár, hogy pay2play :)
2022년 11월 24일에 게시되었습니다.
5명이 이 평가가 유용하다고 함
1명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 201.6시간 (평가 당시 152.4시간)
Már elővételben megvettem, a megjelenés napjától játszom vele. Nagyobb bugokba, hibákba nem futottam bele, apróbb vicces dolgok néha előjöttek. Viszont a történet szuper, a főszál - bár rövid - jól ki van dolgozva, de a mellékszálak sokszor a fő történet fejére tudnak nőni a szó legjobb értelmében. Ennyire tartalmas mellékküldetéseket még egy játékban sem láttam, mindenképp érdemes megcsinálni azokat is. Pláne, hogy a végén minél több mellékszálat csináltál meg, annál több lehetőséged lesz az "endgame"-re.
A legnehezebb fokozatban játszottam elsőre végig, nagyrészt lopakodva, hekkerkedve, nagyon élvezetes volt. Miután saját választásaim szerinti endinget megcsináltam, visszatöltve a mentést befejeztem még pár másik módon is, hogy lássam milyen lehetőségek vannak még. Spoiler: teljesen happy end nem lesz, de ettől a hangulatú játéktól furcsa is lenne az.

Nem volt olcsó elővételben, de utólag azt kell mondjam, hogy megérte az árát. Várom a DLC-ket :)
2021년 9월 25일에 게시되었습니다. 2021년 11월 24일에 마지막으로 수정했습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 75.9시간 (평가 당시 63.9시간)
Páromnak vettem, de van, hogy még én is játszok vele kicsit. Jól ki van találva, hibákkal nem találkoztunk, le tudja kötni az embert.
2021년 5월 25일에 게시되었습니다.
기록상 5.3시간
Pár óra kikapcsolódás, ötletes rejtvényekkel. A története jól megírt, bár horrornak nem mondanám.
2020년 12월 8일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 68.1시간 (평가 당시 45.5시간)
Mai napig kerülnek bele új pályák, achivement-ek, foglalkozik még a fejlesztő a játékkal. Mindenképp megéri kipróbálni, akár pároddal a gép előtt, akár haverokkal online fogod majd játszani (vagy a kettőt kombinálva, erre is van lehetőség), a jó szórakozás garantált! :)
2020년 11월 25일에 게시되었습니다.
기록상 13.6시간 (평가 당시 8.8시간)
Nagyon szuper játék, figyelmet, logikát igényel. 7 óra alatt kényelmesen, odafigyelve kijátszható, azonban több dolog is csak az első végigjátszás után nyílik meg és az achivement-ek többsége is 2-3 végigjátszást fog igényelni, ahogy nézem. Viszont magával ragadó a játék, aki szereti a Machinarium, Samorost játékokat, ebben sem fog csalódni. :)
2020년 6월 23일에 게시되었습니다.
기록상 4.6시간 (평가 당시 3.7시간)
Ide már elkéne egy legalább 120Hz-es monitor :D Egyébként jó kis játék, egyszerű, de pörgős játékmenet, szükség van a jó reflexekre :)

Szerk.: lett 165Hz-es, jóval könnyebb :) Viszont kellőképp idegesítő még mindig :D
2020년 6월 2일에 게시되었습니다. 2022년 11월 28일에 마지막으로 수정했습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 79.4시간 (평가 당시 72.1시간)
Hárman játszottuk végig, kiegészítőkkel. Maga az alapjáték is zseniális, a The Following DLC pedig egy külön játékként is megállná a helyét. Bátran ajánlom mindenkinek!
2020년 4월 12일에 게시되었습니다.
기록상 0.0시간
Tökéletesen működik, a szoba másik pontján lévő TV-mre van kötve. Adnak hzzá minden kábelt, ami kell, vezetékkel a hálóra kötve pedig egyáltalán nem érezhető késleltetés :)
Leginkább local coopra használjuk párommal és haverokkal, legyen az Speedrunners, F1, vagy bármi más. Kb 6000,-Ft volt postával, aminek a 2/3-át tette ki a postaköltség :D Ennyit bőven megér :)
2018년 2월 18일에 게시되었습니다.
< 1  2 >