Értékelt

< 1  2 >
1–10/15 bejegyzés mutatása
3 személy találta hasznosnak ezt az értékelést
3 személy találta viccesnek ezt az értékelést
105.8 óra a nyilvántartásban (72.4 óra az értékeléskor)
Itt nagyobb élvezettel takarít az ember, mint otthon :D
Közzétéve: 2022. november 24.
29.8 óra a nyilvántartásban
Egész jó, csak kár, hogy pay2play :)
Közzétéve: 2022. november 24.
5 személy találta hasznosnak ezt az értékelést
1 személy találta viccesnek ezt az értékelést
201.6 óra a nyilvántartásban (152.4 óra az értékeléskor)
Már elővételben megvettem, a megjelenés napjától játszom vele. Nagyobb bugokba, hibákba nem futottam bele, apróbb vicces dolgok néha előjöttek. Viszont a történet szuper, a főszál - bár rövid - jól ki van dolgozva, de a mellékszálak sokszor a fő történet fejére tudnak nőni a szó legjobb értelmében. Ennyire tartalmas mellékküldetéseket még egy játékban sem láttam, mindenképp érdemes megcsinálni azokat is. Pláne, hogy a végén minél több mellékszálat csináltál meg, annál több lehetőséged lesz az "endgame"-re.
A legnehezebb fokozatban játszottam elsőre végig, nagyrészt lopakodva, hekkerkedve, nagyon élvezetes volt. Miután saját választásaim szerinti endinget megcsináltam, visszatöltve a mentést befejeztem még pár másik módon is, hogy lássam milyen lehetőségek vannak még. Spoiler: teljesen happy end nem lesz, de ettől a hangulatú játéktól furcsa is lenne az.

Nem volt olcsó elővételben, de utólag azt kell mondjam, hogy megérte az árát. Várom a DLC-ket :)
Közzétéve: 2021. szeptember 25. Legutóbb szerkesztve: 2021. november 24.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
75.9 óra a nyilvántartásban (63.9 óra az értékeléskor)
Páromnak vettem, de van, hogy még én is játszok vele kicsit. Jól ki van találva, hibákkal nem találkoztunk, le tudja kötni az embert.
Közzétéve: 2021. május 25.
5.3 óra a nyilvántartásban
Pár óra kikapcsolódás, ötletes rejtvényekkel. A története jól megírt, bár horrornak nem mondanám.
Közzétéve: 2020. december 8.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
68.1 óra a nyilvántartásban (45.5 óra az értékeléskor)
Mai napig kerülnek bele új pályák, achivement-ek, foglalkozik még a fejlesztő a játékkal. Mindenképp megéri kipróbálni, akár pároddal a gép előtt, akár haverokkal online fogod majd játszani (vagy a kettőt kombinálva, erre is van lehetőség), a jó szórakozás garantált! :)
Közzétéve: 2020. november 25.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
13.6 óra a nyilvántartásban (8.8 óra az értékeléskor)
Nagyon szuper játék, figyelmet, logikát igényel. 7 óra alatt kényelmesen, odafigyelve kijátszható, azonban több dolog is csak az első végigjátszás után nyílik meg és az achivement-ek többsége is 2-3 végigjátszást fog igényelni, ahogy nézem. Viszont magával ragadó a játék, aki szereti a Machinarium, Samorost játékokat, ebben sem fog csalódni. :)
Közzétéve: 2020. június 23.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
4.6 óra a nyilvántartásban (3.7 óra az értékeléskor)
Ide már elkéne egy legalább 120Hz-es monitor :D Egyébként jó kis játék, egyszerű, de pörgős játékmenet, szükség van a jó reflexekre :)

Szerk.: lett 165Hz-es, jóval könnyebb :) Viszont kellőképp idegesítő még mindig :D
Közzétéve: 2020. június 2. Legutóbb szerkesztve: 2022. november 28.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
79.4 óra a nyilvántartásban (72.1 óra az értékeléskor)
Hárman játszottuk végig, kiegészítőkkel. Maga az alapjáték is zseniális, a The Following DLC pedig egy külön játékként is megállná a helyét. Bátran ajánlom mindenkinek!
Közzétéve: 2020. április 12.
0.0 óra a nyilvántartásban
Tökéletesen működik, a szoba másik pontján lévő TV-mre van kötve. Adnak hzzá minden kábelt, ami kell, vezetékkel a hálóra kötve pedig egyáltalán nem érezhető késleltetés :)
Leginkább local coopra használjuk párommal és haverokkal, legyen az Speedrunners, F1, vagy bármi más. Kb 6000,-Ft volt postával, aminek a 2/3-át tette ki a postaköltség :D Ennyit bőven megér :)
Közzétéve: 2018. február 18.
< 1  2 >
1–10/15 bejegyzés mutatása