Alfiq
Konrad   Poland
 
 
Currently Offline
Last Online 3 days ago
Shizool Oct 2, 2012 @ 12:25pm 
Ja też bym coś napisać chciał, ale rymować nie umiem, powiem wam.
TheNaturaT Oct 2, 2012 @ 11:28am 
Kurai hentaju juz nie jestes na haju. Opamietaj sie bracie gdy stabujesz mi lacze. Purpurowym strzałem lamie ci noż i nie wysmarujesz bułki nigdy już. Flachowym odbiciem zrobie to pospolicie. Wiec ide na trejdy, nie wiem kiedy wróce. Rosjanie już "trejd tajm" a ja kupuje all za mały szmal. Wiec pamietaj synu jak juz bedziesz duzy nie wkladaj nikomu do buzi (taka metafora D:).
Kurai plz Oct 2, 2012 @ 10:49am 
Kominiarka nie jedyna, maski siła się pod nic nie umywa, o proteinach zapomniałeś, dabl blasta znów skopałeś, dr aktywowany, kolejny czlowiek oszukany. U ruskich znów wymiana, dla polaków to jak śmietana. Bo tf jest jak bazar, cena jak od jubilera, a jutro jak czekoladka Kindera.
TheNaturaT Oct 2, 2012 @ 9:29am 
Ja to pierdziele zdejmuje Kurajowi kominiare i już nie jest spajem. Blast za blastem i wypierdziele dabl blastem. Wtedy rozpryskujesz sie na scianie, a ja jade na parawanie. Ruski Polak w głowie sie nie miesci, że Denaturałke z ruskami sie pieści.Taunt za bronie? To dla mnie chleb powszechny. Shizool juz pisze,"idz na ruski trejdziuch" Elo !
Kurai plz Oct 2, 2012 @ 7:49am 
O stabach wiem aż za dużo, wszędzie się ludzie burzą, fejstab za fejstabem, lancu tego przykładem. Zwłoki moje fałszem, poleciałem na plan dalszy, czas mapy upływa, a tu krew meda twego spływa. Airshot po airshocie, enka znowu ścięło w locie. Na mumblu wielka beka, u śluzola znów pies szczeka. Jabłko spierdziela aż się kurzy, bo znów się Slender burzy. SWAG.
TheNaturaT Oct 2, 2012 @ 5:34am 
Kurai,Kurai co ty wiesz o stabach, kiedy podbijam cie goracym powietrzem lata. Te zwłoki leca niczym fejstab na enK'a. K44WY3P51 ŁEST KOŁST ŁEST KOŁST.