KasapSerdar
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS   Cook Islands
 
 
derdinekeder_alay inagider_asaletiny eter_kasapserdar@sagolera.com
z o r n ...
Currently Offline
Achievement Showcase
9,128
Achievements
5
Perfect Games
33%
Avg. Game Completion Rate
Review Showcase
4.3 Hours played
OYUN BİR HARİKA
100 TEMEL ARASINA GİREBİLECEK KADAR İYİ BİR HİKAYEYİ MUHTEŞEM GRAFİKLER VE NEFİS OYNANIŞ İLE BİZLERE SUNAN FATİH UZUN'A SONSUZ TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM. YANİ ARKADAŞ LEV TOLSTOY MUSUN FYODOR DOSTOYEVSKİ Mİ? NASIL BÖYLE MUHTEŞEM BİR HİKAYE YAZABİLDİN? PEKİ YA O GRAFİKLER. SANKİ RAKSTAR GAMES TÜRKİYE ŞUBESİ GİBİSİN KARDEŞİM. HELE O CUTCSCENELER, İMDB TOP 250 ARASINA GİREBİLECEK KALİTEDE HER BİRİ BİRER SANAT ESERİ RENK PALETİ OLSUN IŞIKLANDIRMA OLSUN GERÇEKTEN TAKDİRE ŞAYAN.

OYUNUN TEKNİK ÖZELLİKLERİNE DEĞİNECEK OLURSAK SAKIN SİSTEM GEREKSİNİMLERİNE BAKIP ALDANMAYIN OYUN OPTİMİZASYONU SÜPER OLDUĞUNDAN ÇOĞU BİLGİSAYAR RAHATLIKLA KALDIRABİLİYOR. ZATEN GRAFİK AYARLARI MENÜSÜ ÇOK GENİŞ KENDİNİZE GÖRE AYARLAYABİLİRSİNİZ. FİGÜR HAREKETLERİ ANİMASYONLARININ TÜMÜ MOTİON CAPTURE TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK YAPILDI VE FPS KAMERA ÖZELLİĞİNİN DE GELMESİYLE (GELECEK GÜNCELLEME İLE) OYUN GRAFİKLERİYLE ADETA GERÇEK HAYAT GİBİ HİSSETTİRECEK. VR DESTEĞİ DE YOLDA!

KARAKTER ANALİZLERİNDE AYRICA TEBRİK ETMEK İSTERİM FATİH KARDEŞİMİ. BU KADAR KARMAŞIK VE KARAMSAR BİRER İÇ DÜNYAYA SAHİP KARAKTERLERİ BU KADAR YETKİN VE ETKİLİ BİR ŞEKİLDE ANALİZ ETMEK VE İZLEYİCİYE BU DENLİ İYİ GEÇİRMEYİ SAĞLAMAK GERÇEKTEN ALANINDA UZMAN PROFESÖRLER VE PSİKANALİZCİLERLE ÇALIŞTIĞINI KANITLAR NİTELİKTE.

BU ARADA OYUNDA ZIPLAMA VE TIRMANMA ANİMASYONUNUN OLMAMASINI EKSİKLİK SAYAN CEHALET TİMSALİ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM FATİH KARDEŞİMİZ BURADA OYUNCULUK SEKTÖRÜNDE ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYARAK BUGİSOFT'UN DİSHONORED OYUNUNA VE TÜREVLERİNE SELAM ÇAKMAYI İHMAL ETMEMİŞTİR.

OYUNUN FİYATINA GELİNCE BENCE BU KALİTEDE BİR OYUNUN BU FİYATA SATILMASININ TEK SEBEBİ YUFKA YÜREKLİ FATİH KARDEŞİMİZİN TÜM OYUN CAMİASININ BU OYUNU BİR KERE OYNAMASINI İSTEMESİDİR. OYUN EN AZ 30$ OLMALIYDI.

1958 SENESİNDE BAŞLAYAN OYUN YAPIMCILIĞI SERÜVENİNİN 2017 YILINDA İLERLETİLEMEYECEK BİR NOKTAYA TAŞINMASINDA BÜYÜK ROL OYNAYAN FATİH UZUN'A ŞAHSIM VE TÜM OYUN CAMİASI ADINA BÜYÜK BİR MİNNET DUYUYORUM.

İNCELEMEMİN SONUNA YAKLAŞIRKEN OYUNUN FİNAL SAHNELERİNE DOĞRU İÇİMDE OLUŞAN HÜZNÜ FİNALDE HIÇKIRIKLARA BOĞULARAK TAÇLANDIRMAMI SAĞLAYAN O EŞSİZ FİNALE DE DEĞİNMEK İSTERİM. BE KARDEŞİM BU NASIL BİR FİNAL VÜCUDUM SEROTONİN HORMONU ÜRETMEYİ BIRAKTI HATTA BAĞIŞIKLIK KAZANDI SALGILADIKÇA ACI ÇEKİYORUM VÜCUDUM BİR DAHA MUTLU OLMAYI REDDEDİYOR ADETA.

Recent Activity

748 hrs on record
last played on Mar 31
5.8 hrs on record
last played on Mar 29
2.7 hrs on record
last played on Mar 26
< >
Comments
OsKalone♛ Nov 10, 2019 @ 11:10am 
gönüle hasret yazıldı,
sevgiye mezar kazıldı... </3
GlowingLynX Nov 25, 2018 @ 11:31am 
+rep Kral adama benziyor
cll Jun 29, 2018 @ 5:55am 
░░░░░░░░░░▄▄▄▄░░░░░░
░░░░░░░▄▀▀▓▓▓▀█░░░░░
░░░░░▄▀▓▓▄██████▄░░░
░░░░▄█▄█▀░░▄░▄░█▀░░░
░░░▄▀░██▄░░▀░▀░▀▄░░░
░░░▀▄░░▀░▄█▄▄░░▄█▄░░
░░░░░▀█▄▄░░▀▀▀█▀░░░░
░░░░░░░█▄▄░░░░█░░░░░
░░░░░░░█░░░░▀▀█░░░░░
░░░░░░░█▀▀▀░▄▄█░░░░░
░░░░░░░█░░░░░░█▄░░░░
▄▄▄▄██▀▀░░░░░░░▀██░░
░▄█▀░▀░░░░▄░░░░░░█▄▄
▀▀█▄▄▄░░░▄██░░░░▄█░░
GuardSukru06 Apr 14, 2018 @ 7:38am 
+rep Kappa
csgoatse.com Mar 8, 2018 @ 1:01am 
+rep
Eray Jan 30, 2018 @ 12:37pm 
+rep kardeşim