Products
in account

Recent reviews by Ma)(imuM

Showing 1-4 of 4 entries
21.3 hrs on record
Гра на початку просто зависала на етапі завантаження першої місії, потім кілька разів падала в процесі гри. Трохи допомогло зниження налаштувань графіки до середніх хоч комп'ютер і дозволяє грати на ультра. Та все ж історія чудова, мені дуже сподобалось і проходження не зайняло вічність. Побільше б таких ігор. 8 з 10
Posted November 11, 2021.
15.1 hrs on record
Чудова пригодницька гра що дозволяє не надовго приміряти капелюх всім відомого детектива. Якщо Вам до вподоби тема Шерлока та/або розслідування, головоломки, пригоди, заплутані історії - купуйте не вагаючись.

Плюси
- Українська мова. Хоча локалізація тільки текстова але я все ж отримував задоволення граючи. Низький уклін вам панове розробники. Радує що ви, як навчав Шевченко, "свого не цураєтесь". Продовжуйте в тому ж дусі!
- Механіки (порівняно з попередньою частиною). Нові типи головоломок, дедукці, локації, персонажі якими можна грати а також ЯК ними можна грати добре вписувались в сюжет та справу.
- Екшен. Не переборщили, якраз те що треба. Не дає заснути (попередня частина була нудніша). Кілька разів мене добряче тим здивували (в хорошому сенсі). Не знаючи чому люди хейтять це. Мені дуже зайшло.
- Сюжет. Більше пророблені справи. Краще розкрили головного героя та інших персонажів. Пов'язали історію дочки з іншими справами і в кінці розповіли де вона взялась а потім ще й рішення в справах спливли. Крутяк!
- Не довга. Це для мене плюс - я не так багато часу маю на ігри і тому 15 годин для мене було те що треба. Ігри, такі як Відьмак 3 який я проходив чи не півроку, схоже не для мене.
- Світ. Більша територія Лондона доступна для дослідження, живіші вулиці ніж в попередній частині. Адреси тепер треба шукати, інколи питати в перехожих.
- Екзорцизм. Жарт не для всіх, певна частина не сприйме це жартом але це зробило мій вечір. Все, не спойлерю :)

Мінуси
- Не міг переглядати 2-гу сторінку в листах та текстах. Не знаю чому. Бачив тільки 1-шу та 3-тю. То не гру майже не впливає бо там тільки додаткова інформація. Можливо тому що грав на джойстику
- Деякі головоломки були супер очевидними тому я очікував десь підвоху а його не було.
- Інколи було не зовсім ясно що треба робити. Для прикладу, я не відразу зрозумів що предмети в кімнаті Еліс виділяються. Я хвилин 10 пробував кожен предмет і обнишпорював кімнати поки до мене дійшло що їх можна обирати кілька.
Posted November 30, 2020.
1 person found this review helpful
4.5 hrs on record
Вражаючі краєвиди, гарний сюжет, атмосферна музика, нестандартне керування та цікаві головоломки.
Posted March 20, 2020.
23.3 hrs on record
Крутий платформер

Дуже сподобалось що нові механіки додаються протягом гри і вони не спрощують а урізноманітнюють проходження. Хороший сюжет. Не простий і не шаблонний, хоча спочатку я його не зовсім оцінив, але десь від середини повністю занурився. Гра місцями складна, але не настільки що б це відштовхувало - іноді треба було виконати з десяток підходів щоб пройти рівень (в разі чого, підглядай на youtube). Як на мене вона не коротка (22 годин гри) але по іншому не думаю щоб я пройнявся б атмосферою. Хороша підтримка геймпаду і графіка (як на жанр). Варіативність проходження також заслуговує окремої згадки - багато місць можна пройти просто купою варіантів і це чудово.

З мінусів - забавка падала кілька разів і то було проблемою бо граю в Big Picture і мусив комп'ютер перезагружати бо по іншому не працювало. Kurl трохи повільний, не одразу звик до цього

Загалом раджу всім хто любить платформери. Нагадала в дитинстві проходив Mario
Posted March 20, 2020.
Showing 1-4 of 4 entries