Products

Recent reviews by pes502

Showing 1-8 of 8 entries
1 person found this review helpful
44.0 hrs on record
Jedna z nejlepších her, které jsem za poslední dobu hrál. Super příběh (nejednou jsem se od srdce zasmál), celkem rozsáhlé možnosti hry (od starání se o hroby, přes vylepšování kostela až po těžení surovin a rybaření). Rovněž se mi velice líbil soundtrack i pixel art grafika.

Pokud hledáte hru, která vás na pár desítek hodin zabaví a u které chcete vypnout mozek a prostě si odpočinout, určitě doporučuji!
Posted September 1, 2018.
27.6 hrs on record
If you want to lose your friends and if you love to argue, just press "Install"
Posted February 11, 2018.
7.3 hrs on record
Za mě osobně zklamání. Hra mi nepřijde vyloženě jako odpad, ale po pár hodinách hraní vám hra může přijít nudná a zároveň třeba já osobně se nemohu zbavit pocitu, jakobych už tuto hru jednou hrál.

Mapy ve hře jsou malé a hra samotná je velmi rychlá. Přijde mi to něco jako Unreal Tournament zasazený do COD prostředí. Tento styl hry mi vyhovoval třeba u COD: Advanced Warfare, ale sem se moc nehodí. Z části asi chápu, že tyto mechaniky jsou zde kvůli mladším hráčům, kteří by se na větších mapách mohli oproti zkušenějším FPSkařům cítít frustrovaně. V této hře si naproti tomu dá kill opravdu každý (i nezkušení hráči).

Dále hra obsahuje módy které už známe. Mezi ty zajímavější zde patří mod War ovšem i ten mě po několika málo opakováních přestal bavit. Chápu, že v plné verzi asi bude víc než jedna mapa, ale vždyť s tímto modem si mohli vývojáří více pohrát. Je zde plno nevyužitého potenciálu.

Graficky hra neurazí, ovšem v roce 2017 (skoro 2018) bych možná i zde čekal něco víc.

Celkově bych asi řekl, že mě osobně hra přijde nedodělaná (teď nemyslím to, že je v Betě). Jakoby hru někdo spíchl narychlo, aby hlavně bylo na trhu něco nového a hra tak působí, jakoby se jednalo o přeskinovanou starší verzi. Celkově mě hra nějak extra nenadchla a peníze asi raději investuji například do Destiny 2 či nějaké jiné hry. Pokud ovšem někdo hledá rychlou rubačku, u které nemusí nějak extra přemýšlet a taktizovat, pak se mu asi nové COD bude líbit.

Škoda páni vývojáři, škoda :(
Posted September 28, 2017.
16.0 hrs on record
Co na to říct, další "Achievement hunter" hra, kde nemusíte nic dělat a dostanete kopu achievementů na Steam. Musím dát ovšem záporné hodnocení, neboť nelze získat všechny achievementy, zhruba 30 jich je bugnutých. Dokud tedy autoři toto neopraví (pokud vůbec), nemohu dát kladné hodnocení.
Posted August 27, 2017.
1 person found this review helpful
298.9 hrs on record
Early Access Review
Hru jsem koupil ve výprodeji a ačkoliv jsem byl po shlédnutí několika videí na YT ke hře spíše skeptický (nevěřil jsem, že by mě mohla zaujmout), tak opravdu potvrzuji, že tato hra je naprostá závislost. Aby byla závislost dokonalá, doporučuji Vám najít nějakého parťáka a hrát minimálně ve 2. Čím více lidí v týmu, tím větší je to sranda.

Výhody zde popisovat nebudu, ty každý ve hře sám najde, ovšem pár věcí, které mě malinko štvou tu přecejen zveřejním:

• zvířata procházejí texturama (toto je obzvláště nepříjemné ve chvíli, kdy se pod Vás do textury schová medvěd, případně když potřebujete nutně ulovit zvíře kvůli hladu a ono se Vám schová do textury)
  • občasná nelogičnost hry (stává se, že Vám z uloveného jelena začnou padat kuřecí prsa apod.)
  • optimalizace (ano, toto je asi největší dosavadní mínus této hry. Myslím, že s vylepšenou optimalizací by hra nabrala úplně jiných rozměrů)
  • "zbytečné itemy" (hra obsahuje několik předmětů, které mají buď velmi malé využití a nebo se hodí jen na disenchant - například propanbutanové láhve a plechy)
  • zábava pořád dokola (já osobně toto jako negativní moc nevnímám, protože vlastně na tomto principu je celý Rust postaven. Ovšem některé hráče možná bude iritovat, že po několika desítkách hodin opět začnou s kamenem a pochodní, protože jim někdo zničil barák, případně byl wipe serveru. Bavíme se zde však o Rustu, nikoliv o The Sims, takže tato "nevýhoda" je spíše sporná)
  • není moc co dělat (hrajete v týmu lidí, máte plnou bednu zbraní, několik skladů plných surovin a co dál? Raidit ostatní hráče už v podstatě ztrácí smysl, neboť máte všeho nadbytek a stavět se Vám již nechce, protože Vaše ultimátní nedobytná base stačí. Možná by bylo dobré přidat nějaké další mechanismy a věci do hry, které by hráče mohly zabavit).

Nezapomínejme však, že hra je stále pouze v režimu "Hra s předběžným přístupem" a tak jistě není pochyb, že vývojáři budou tuto skvělou pařbu dále vylepšovat. Aspoň já v to doufám.

Každopádně za mě hru rozhodně doporučuji!
Posted January 30, 2017.
108.5 hrs on record
Asi nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál. Neuvěřitelné prostředí (grafika, hudba, všechno). Ovlivňujete si sami tempo hry. Máte možnost ovlivňovat hlavní dějovou linii, která má několik zakončení, ale rovněž také vedlejší linie ve hře, případně i osudy jednotlivých lidí ("náhodné" události na mapě).

Pokud vás bavil Skyrim, Fallout a další hry, rozhodně DOPORUČUJI tuto hru pořídit. Určitě nebudete litovat.

Po dohrání Zaklínače 3 již budu těžko hledat nějaké další RPG, do kterého bych se tak moc ponořil.
Posted November 23, 2016.
18.3 hrs on record
Best zombie game!
Posted August 18, 2012.
319.9 hrs on record
Best game!
Posted December 27, 2011.
Showing 1-8 of 8 entries