Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 13 entries
4 people found this review helpful
1 person found this review funny
26.2 hrs on record (22.7 hrs at review time)
Early Access Review
Tak bohužel i já musím dát negativní hodnocení. Mount and Blade miluju a do Bannerlordu jsem se vrhnul naprosto nadšený a plný euforie. Člověk nevidí, neslyší, je rád, že hraje Mount and Blade a tak ze začátku všechno přehlédne a nechá se unést herním zážitkem ... nicméně, poté přijde náraz hlavou do zdi.

- na hře se pracovalo snad 8 let !! a přitom je to předchozí Mount and Blade, akorát jinak otexturovaný
- AI je v některých případech opravdu příšerné - k čemu je vám bránění hradu, když se jednotky vždy nastackují před hlavní vchod a nic nedělají? To samé u dobývání ...
- hra padá v docela důležitých částech - máte možnost ukecat armádu 600 lidí, aby se místo obléhání přidali na vaši stranu a hra spadne ... chcete opustit království a založit si svoje - hra spadne, atd. atd.
- ve srovnání s předchozími díly hra v podstatě vůbec nic nového nepřináší (možná crafting?)
- ekonomika je jeden velký blackbox a funguje totálně náhodně

Kdyby se jednalo o indie hru studia o 5 lidech za 10 eur, dal bych pozitivní hodnocení, zaplatil a byl v euforii. Nicméně se jedná o hru za cca 40-45 EUR, na které pracovalo studio o 90 lidech cca 8 let !!!

V současném stavu je pro mne bohužel hra nehratelná. Možná někdo sérií nepolíben bude mít jiný názor, nicméně pro mě je to obrovské zklamání a počáteční euforii z nového dílu poměrně rychle vystřídala rozpolcenost a smutek. MaB mám velmi rád a proto jsem ochoten lecos přehlédnout, nicméně v současné chvíli toto z mé strany nelze.

Pokud se někdy hra někam posune a bude hratelná, velice rád své hodnocení změním, ale prozatím zůstanu naštvaný, smutný, zoufalý a rozervaný :(
Posted April 8.
1.7 hrs on record
Srandička na cca 2-3 hodinky ... něco jako tutoriál ke hrám Jump King či Getting Over It

+ hra je vcelku jednoduchá, chvilku trvá, než si člověk zvykne na ovládání
+ přijatelná grafika
+ zajímavý nápad

- hra nenabízí žádné ovládání (třeba vypnutí zvuku)
- neexistuje check point, jakmile hru vypnete, začínáte znovu
- některé lvly jsou dost RNG (poslední lvl mi trval 470 pokusů :D)
Posted February 10.
16.1 hrs on record
V akci ve vánočním výprodeji za 10 EUR se tato hra určitě vyplatila. Hra je vcelku zábavná a nabízí poměrně slušný herní čas (cca 10 hodin na story line), pokud chcete mít i 100% achievementů bez cheatů, pak cca 16 hodin herního času.

+ vcelku velký svět
+ hra je poměrně svižná a gameplay je zábavný
+ easter eggy

- bugy (někdy vás security nevidí, když jste přímo vedle něj a někdy dostanete taserem přes zeď)
- repetitivní úkoly a opakování (po cca 4-5 hodinách máte dojem, že děláte furt dokola to samé a ze zábavného hackování terminálů se stává otravná rutina)
- kromě samotného vykrádání nelze ve hře nic moc dalšího dělat (třeba vylepšovat skrýš atd.)

Shrnutí:
Pokud chcete prožít 1-2 zábavná odpoledne, máte rádi simulátory a zrovna nemáte co hrát, určitě bych hru doporučil. V akci se hra dá sehnat i s 50% slevou, což se určitě vyplatí, nicméně za 20 EUR (tedy za plnou cenu) už bych si nákup rozmyslel. Za tu cenu se dají sehnat zajímavější tituly.
Posted December 26, 2019.
5.4 hrs on record
Velmi zajímavý nápad a poměrně dobře zpracovaná hra. Jediné, co je aktuálně (20.11.2019) problém je nedostatek contentu. Zhruba po 5-6 hodinách gameplaye budete mít odemčené vše, co hra nabízí - všechny místnosti, nejmodernější arkády, počítače, konzole a budete mít moderní kavárnu, ve které se ovšem vytratí veškerá motivace něco dál dělat. Jediné, co je vlastně možné donekonečna opakovat je těžba cryptoměn a obsluha zákazníků (což mě bavilo opravdu chvilku).

Doufejme tedy, že se vývojáři na hru nevykašlou a budou ji dále rozvíjet. Rozhodně má potenciál a rád se k ní vrátím.

+ zajímavý nápad
+ celkem dobré zpracování (gameplay)
- nedostatek contentu
- spousta bugů
Posted November 20, 2019.
No one has rated this review as helpful yet
24.0 hrs on record (11.0 hrs at review time)
Opravdu skvělá hra, která zabaví na hodiny a hodiny. Je pravda, že ze začátku je postup trochu otravný, nicméně jakmile se člověk dostane k automatizaci, všechno začne pěkně odsýpat a hra nabývá nových rozměrů. Je pravda a souhlasím s komentáři níže, že hra by mohla být malinko těžší, protože ze začátku se zdá, že jde všechno velmi rychle.
Posted July 6, 2019.
1 person found this review helpful
62.0 hrs on record (44.0 hrs at review time)
Jedna z nejlepších her, které jsem za poslední dobu hrál. Super příběh (nejednou jsem se od srdce zasmál), celkem rozsáhlé možnosti hry (od starání se o hroby, přes vylepšování kostela až po těžení surovin a rybaření). Rovněž se mi velice líbil soundtrack i pixel art grafika.

Pokud hledáte hru, která vás na pár desítek hodin zabaví a u které chcete vypnout mozek a prostě si odpočinout, určitě doporučuji!
Posted September 1, 2018.
No one has rated this review as helpful yet
27.6 hrs on record (19.1 hrs at review time)
If you want to lose your friends and if you love to argue, just press "Install"
Posted February 11, 2018.
7.3 hrs on record
Za mě osobně zklamání. Hra mi nepřijde vyloženě jako odpad, ale po pár hodinách hraní vám hra může přijít nudná a zároveň třeba já osobně se nemohu zbavit pocitu, jakobych už tuto hru jednou hrál.

Mapy ve hře jsou malé a hra samotná je velmi rychlá. Přijde mi to něco jako Unreal Tournament zasazený do COD prostředí. Tento styl hry mi vyhovoval třeba u COD: Advanced Warfare, ale sem se moc nehodí. Z části asi chápu, že tyto mechaniky jsou zde kvůli mladším hráčům, kteří by se na větších mapách mohli oproti zkušenějším FPSkařům cítít frustrovaně. V této hře si naproti tomu dá kill opravdu každý (i nezkušení hráči).

Dále hra obsahuje módy které už známe. Mezi ty zajímavější zde patří mod War ovšem i ten mě po několika málo opakováních přestal bavit. Chápu, že v plné verzi asi bude víc než jedna mapa, ale vždyť s tímto modem si mohli vývojáří více pohrát. Je zde plno nevyužitého potenciálu.

Graficky hra neurazí, ovšem v roce 2017 (skoro 2018) bych možná i zde čekal něco víc.

Celkově bych asi řekl, že mě osobně hra přijde nedodělaná (teď nemyslím to, že je v Betě). Jakoby hru někdo spíchl narychlo, aby hlavně bylo na trhu něco nového a hra tak působí, jakoby se jednalo o přeskinovanou starší verzi. Celkově mě hra nějak extra nenadchla a peníze asi raději investuji například do Destiny 2 či nějaké jiné hry. Pokud ovšem někdo hledá rychlou rubačku, u které nemusí nějak extra přemýšlet a taktizovat, pak se mu asi nové COD bude líbit.

Škoda páni vývojáři, škoda :(
Posted September 28, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
16.0 hrs on record (2.4 hrs at review time)
Co na to říct, další "Achievement hunter" hra, kde nemusíte nic dělat a dostanete kopu achievementů na Steam. Musím dát ovšem záporné hodnocení, neboť nelze získat všechny achievementy, zhruba 30 jich je bugnutých. Dokud tedy autoři toto neopraví (pokud vůbec), nemohu dát kladné hodnocení.
Posted August 27, 2017.
1 person found this review helpful
454.4 hrs on record (116.3 hrs at review time)
Early Access Review
Hru jsem koupil ve výprodeji a ačkoliv jsem byl po shlédnutí několika videí na YT ke hře spíše skeptický (nevěřil jsem, že by mě mohla zaujmout), tak opravdu potvrzuji, že tato hra je naprostá závislost. Aby byla závislost dokonalá, doporučuji Vám najít nějakého parťáka a hrát minimálně ve 2. Čím více lidí v týmu, tím větší je to sranda.

Výhody zde popisovat nebudu, ty každý ve hře sám najde, ovšem pár věcí, které mě malinko štvou tu přecejen zveřejním:

• zvířata procházejí texturama (toto je obzvláště nepříjemné ve chvíli, kdy se pod Vás do textury schová medvěd, případně když potřebujete nutně ulovit zvíře kvůli hladu a ono se Vám schová do textury)
  • občasná nelogičnost hry (stává se, že Vám z uloveného jelena začnou padat kuřecí prsa apod.)
  • optimalizace (ano, toto je asi největší dosavadní mínus této hry. Myslím, že s vylepšenou optimalizací by hra nabrala úplně jiných rozměrů)
  • "zbytečné itemy" (hra obsahuje několik předmětů, které mají buď velmi malé využití a nebo se hodí jen na disenchant - například propanbutanové láhve a plechy)
  • zábava pořád dokola (já osobně toto jako negativní moc nevnímám, protože vlastně na tomto principu je celý Rust postaven. Ovšem některé hráče možná bude iritovat, že po několika desítkách hodin opět začnou s kamenem a pochodní, protože jim někdo zničil barák, případně byl wipe serveru. Bavíme se zde však o Rustu, nikoliv o The Sims, takže tato "nevýhoda" je spíše sporná)
  • není moc co dělat (hrajete v týmu lidí, máte plnou bednu zbraní, několik skladů plných surovin a co dál? Raidit ostatní hráče už v podstatě ztrácí smysl, neboť máte všeho nadbytek a stavět se Vám již nechce, protože Vaše ultimátní nedobytná base stačí. Možná by bylo dobré přidat nějaké další mechanismy a věci do hry, které by hráče mohly zabavit).

Nezapomínejme však, že hra je stále pouze v režimu "Hra s předběžným přístupem" a tak jistě není pochyb, že vývojáři budou tuto skvělou pařbu dále vylepšovat. Aspoň já v to doufám.

Každopádně za mě hru rozhodně doporučuji!
Posted January 30, 2017.
< 1  2 >