idk
Mustafa   Ankara, Turkey
 
 
making good things, interfaces, experiences for good people. and coding good things, interfaces for immortality. let's build something. something good or better than good.
Currently Offline
Review Showcase
3.9 Hours played
Oyun, gerçekten çok güzel düşünülmüş bir hikayeye sahip. Senaryo bakımından çok güzel, oyun bittiğinde etkisinde kalıyorsunuz. Ama, çok kısa... Ben 3 saat gibi bir sürede bitirdim, benim gibi yolunuzu çok kaybetmezseniz eğer 3 saatten kısa bir süre içerisinde bitirebilirsiniz.

Size şunu söyleyebilirim, oyun sizi doyurmuyor. Lost dizisi gibi düşünün, oyun bittiğinizde aklınızda o kadar çok soru kalıyor ki anlam veremiyorsunuz. Aşırı derecede gizem yüklenmiş, cevapları alamadığınızda biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Fakat oyunun atmosferi çok güzel. Şunu da söylemeden edemeyeceğim, İngilizce'yi yarım yamalak bile olsa bilmiyorsanız eğer oyundan bir şeyler anlamanız çok zor. Oyun diğer oyunlar gibi aksiyon üzerine değil, biraz da olsa senaryo üzerine kurulu. Yani oyunun dilinden anlamıyorsanız eğer oyun size çok boş ve amaçsız gelecektir.

Sonuç olarak, oynamanızı tavsiye ederim.
Screenshot Showcase
trust no one in the dark :/
Favorite Game
3.9
Hours played
5
Achievements

Recent Activity

0.3 hrs on record
last played on Sep 17
1.8 hrs on record
last played on Sep 15
42 hrs on record
last played on Sep 10
< >
Comments
Seko Dec 26, 2015 @ 1:59pm 
Nice carry you idiot. He is silver you know.
☠️-CorsaiR-☠ Dec 22, 2015 @ 5:03pm 
Idk Abi Carry Yapan Abi Bu Sozu Unutmayin:D:gmod::gmod: !!!!!