×Kubabubaa.
Kubuuuś ♥   Mazowieckie, Poland
 
 
Witaj na moim profilu :)
Zostaw +rep Odwdzięcze sie
PRIVATE PROFILE = BLOCK :))

:AngryAdorable::wasted::ATMA::NormalBanana::BOapple::coolpolice::hazard::Erwind::con_bishop::eagleeye::RunnerTraveler::ChipJoy::commandojack::csgob::csgohelmet::csgoskull::pony::Quanton::divingmask::doorways_eye::dd2squire::emdmking::lolskull::Letter_D::emturret::breakdown::ArgosHelm::OmaniHelm::beatricemad::medcop::box::gmod::bluejelly::torpedoes::powercube::2015cookie::2015holly::hwmedkit::surprised::coolbaddie::construktor::bluespawn::casette::nonplussed_creep::warplate1::blueFlowerNKOA::burgatime::stake::sensorbomb::hoxton::UniversalLove::buddhistsymbol::plat2balloon::archerflea::refuel::risenashbeast::risen2clawmonkey::pandashocked::sniperbrain::Cosmo::AlarmBot::2016butterfly::2016watermelon::demoneye::buckshot::crash1::tw2dragon::wolf2:
Currently Offline
Last Online 18 hrs, 57 mins ago
Screenshot Showcase
:)
Favorite Game
29
Hours played
40
Achievements
Review Showcase
34 Hours played
Fabuła Life is Strange przenosi nas do miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon. Po 5 latach przerwy wraca do niego Max Caulfield, wkraczająca w dorosłość główna bohaterka gry, która niedawno wróciła w rodzinne strony, by rozpocząć naukę w prestiżowej szkole wyższej. Na miejscu spotyka się ponownie ze swoją dawną przyjaciółką o imieniu Chloe. Razem z nią stara się rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia koleżanki ze studiów – Rachel Amber. Już na samym początku przygody Max odkrywa w sobie wspomniane moce manipulowania czasem, co jest jedynie początkiem dziwnych i niewytłumaczalnych zdarzeń, które spotkają ją podczas rozgrywki.

Gra jest wspaniała.Historia Max bardzo mnie wciągnęła.Przeżywałem to tak jakbym był świadkiem tych wszystkich sytuacji.Dzień później gdy ściągnąłem pierwszy epizod,postanowiłem że musze kupić reszte epizodów.I tak zrobiłem.Przez Life Is Strange nauczyłem sie inaczej spoglądać na świat.Teraz wiem że mój wybór może kiedyś mieć konsekwencje w przyszłości.Nauczyłem sie myśleć mądrze.

A o samej grze to powiem tylko że nie ma wad.Cudowna oprawa graficzna,perfekcyjnie dobrana muzyka,wciągająca fabuła oraz samodzielne konstruowanie losu bohaterów.Zauwarzyłem tylko że karty kolekcjonerskie zdobyłem dopiero w 4 epizodzie.Nie wiem dlaczego może to bug.

Tą gre musi każdy przejść 10/10

Pozdrawiam serdecznie ;3
„Max, nie jesteś szalona. Nie śnisz. Już pora, żeby zostać zwyczajną bohaterką.” ~Max.

Recent Activity

22 hrs on record
last played on Mar 18
0.1 hrs on record
last played on Mar 2
31 hrs on record
last played on Mar 2
AndrewBaton Feb 18 @ 12:15pm 
+rep fast and friendly trader!
Djnemonic Feb 12 @ 9:24am 
+rep awesome trader :)
Red Hat Chicken Feb 5 @ 11:31am 
+rep Fast and friendly trader :mr_chicken:
SweetDalilah Feb 1 @ 9:40pm 
Hi! Letting you know that Steam Awards cards expire later today. Craft them into badges, sell them or turn them into gems before they expire, if you already haven't. Have a great weekend! :phoenixheart: :steamhappy:
IvanTheMildlyPleasant Jan 28 @ 5:12pm 
+rep, Fast and Trustworthy trader. Thanks! :rockon:
¡<GG> Gem and Key Swap Bot Jan 28 @ 8:20am 
Thanks for using <GG>'s Gem and Key service! Feel free to leave a comment how my service was today!