Recent reviews by iglo

Więc tak:
1) zaplacilem 300 zl za PRE-order gry. Dostalem ja oczywiscie w dniupremiery . ja wiem ze nie mam ea play ale preorder nie powinien byc tylko z nazwy prawda?
2) co do samej gry. Rynek kart jest niesamowiscie niestabilny. Bylem w stanie kupic rudigera za 20k monet a nasteopnego dnia kosztowal juz 5k monet, po paru dniach wrocil do swojej ceny i spowrotem.
3) bramkarze w sytuacjach sam na sam nie bronia wlasciwie zadnego strzalu oddalonego od nich na pol metra. Gdy ppilka przelatuje w tej odleglosci bramkarz siada na swej zacnej dupie.
4) serwery padly na caly dzuen juz 10 dni po premierze gry
5) srodkowi obroncy majacy mniej niz 75 tempa nie nadaja sie do gry
6) jedyna skuteczna taktyka na mecz to zaparkowanie autobusu i szybka kontra pilkarzami ocenionymi nawet na 75 overalla ale majacymi 90 tempa. Tacy sa nie do zatrzymania.
7) system podan to jakies nieporozumienie, sa slabe i nie celne nawet jeesli pilkarz ma podania ocenione na 80.
8) Pilkarze poruszaja sie gorzej niz na paraolimpiadzie. Moja babcia w domu starcow bez nogi i z parkinsonem lepiej biega.
9) gdy kontroluje sie jednego obronce, reszta stoi i nie kryje zadnego z napastnikow, pilka moze przeleciec 10 centymetrow obok nich a oni odprowadza ja tylko wzrokiem.
10) do użytku nadaja sie tylko 4/5 sztuczek.
11) kick-off bug!
12) fifa zawsze byla nastawiona na model rozgrywki pay to win ale w 21 widac to az nadto. Pilkarz nawet 88 nie ma szans mierzyc sie z ronaldo 92 badz mbappe, ktory ma 90 overala a 2 punkty to chyba nie duza roznica.. tak mi sie zdawalo az do tej odslony gry:)
13) jesli zawodnik ma 3 gwiazdki sztuczek to jest nie grywalny. nie wspomne juz o kante (2 gwiazdki sztuczek i 2 slabszej nogi)
14) sztuczka "rainbow" jest zbyt OP.
15) podbijaniem pilki poprzez kilikanie prawej galki (na padzie od ps4 jest to R3) mozna przejsc cale boisko.
Jednym slowem gra nie jest warta 300 złotych. Porządnie zastanowie sie nad zakupem FIFY 22.
Przypominam tylko ze FIFA 21 ma 25 dni liczac early access a te bledty nadal nie zostaly naprawione.
Posted October 23, 2020.
4,154.3 hrs on record (3,151.8 hrs at review time)
CS:GO Review
played a little bit. wouldnt play seccond time
Posted November 3, 2019. Last edited June 12, 2022.