BraveHeart CSGO500
 
 
Married with faith96
- Oto Bio
User Names: Masterkiller-Braveheart
Age: 23
Hobies : Playing guitar and make my own songs :PlayMusic: , Playing video games :savageattack: , Surfing on the web , Make My Own Collection ( game, movie, music , comic etc. ) , Read Comics :clowney::clowney:
Favourite Games : I was play League Of Legends long time in the past , now i mostly play CS GO as a online multiplayer game , i also like to try different games , mostly like fun indie games or hack'n slash ryo like Torchlight ! Also like to comic games like BATMAN !
Currently Offline
Last Online 26 hrs, 8 mins ago
Achievement Showcase
2,107
Achievements
7
Perfect Games
26%
Avg. Game Completion Rate
Achievement Showcase
2,107
Achievements
7
Perfect Games
26%
Avg. Game Completion Rate
Review Showcase
5.0 Hours played
Merhaba arkadaşlar , öncelikle incelemelerimi faydalı buluyorsanız tek bir click ile beğenerek bana destek olursanız sevinirim. Diğer incelemelerime profilimden ulaşıp destek olabilirsiniz.
-------------------------------------------------------------
Oyun adındanda anlayacağınız gibi INK(EN) yani MÜREKKEP ( TR ) ile ilişkilendirilmiş , oyunun olayı bölüm başlarında başladığınız ekranda hiçbirşey olmuyor sadece sizin yönettiğiniz beyaz bir küp var. Küpü her sıçrattığınızda etrafa mürekkep saçıyorsunuz veya düz yürüttüğünüzde yürüdüğünüz yol mürekkep oluyor ve bölümü birazcık şekillendiriyorsunuz , tabi yol hep düz gitmiyor , bölümün şeklini bilemediğiniz için küpten mürekkep saçarak bölümü birazcık ortaya çıkartmanız gerekebiliyor , bunun dışındada zıplamak tutunmak sandığınız kadar kolay bir puzzle oyunu değil INK , sadece yürü zıpladan ibaret değil karşısınıza ilerledikçe çeşitli canavarlar bosslar geliyor. Giderek zorlaşan bölümleriyle sizi alıp götürüyor. Ancak sizi sinir eden tarzda bir oyunda değil INK , öldüğünüzde açtığınız bölümü silmiyor mesela , yapımcılar oyundan soğutan klavye kırdıran şeyleri çok güzel tespit edip ayıklamış oyunda :) Gerek sanatsal açıdan gerek gameplay'in kolay oması ( sadece yön tuşları ) gerekse zaman zaman sizi mücadeleye itmesi yani çerez olmaması yönüyle ben INK'i beğendim. Özellikle puzzle game,indie game,retro game,özgün yapımları seven arkadaşların ilgisini mutlaka çekeceğini düşünüyorum. Bana kalırsa wishlistinizde bulundurun , çünkü indirime girdiği vakit kaçırılmaması gereken bir oyun INK.

Recent Activity

703 hrs on record
last played on Dec 5
0.4 hrs on record
last played on Dec 4
77 hrs on record
last played on Nov 30
saint jordan Oct 31 @ 7:03pm 
──────▄▄───▐█─█▐███▐███▐███▐█─█
──▄▄▄█▄▄▄──▐█▄█▐█▄█▐█▄█▐█▄█▐█▄█
▄█▀█████▀█▄▐█─█▐█─█▐█──▐█──▄▄██
█───███───█
████▀─▀████▐─█▐██▐─▐─▐██ ▀█▐▐▐▀▐▀▐█▐
█▄▀▀▀▀▀▀▀▄█▐▀█▐▄█▐─▐─▐─█ ─█▐▐▐▀▐▀▐▐█
─▀█▄▄▄▄▄█▀─▐─█▐─█▐▄▐▄▐▄█ ─███▐▄▐▄▐─█
Ignite Sep 23 @ 2:01pm 

Ignite Sep 23 @ 2:01pm 

Ignite Sep 23 @ 2:01pm 

Mia 🖤 Sep 22 @ 6:37am 
𝓗𝓪𝓿𝓮 𝓪 𝓷𝓲𝓬𝓮 𝓭𝓪𝔂!
_________💛💛____________💛💛
______💛______💛______💛______💛
_____💛_________💛__💛_________💛
____💛____________💛____________💛
_____💛_________________________💛
______💛_______________________💛
________💛___________________💛
__________💛_______________💛
____________💛___________💛
_______________💛_____💛
___________________💛
MrBean Sep 9 @ 7:36am 
added you to dicuss trade