Krwawic
Wielkopolskie, Poland
 
 
:HelmetS: :ruby: Just :DOGECOIN:on't add me. :ms_gold:
:stopping: Not click into any website API scammers! EVERY Priv prof/eq = ignore!! :summer2019city:
Inwestycje CS GO? :profit: link poniżej :Top_Secret:
https://www.youtube.com/channel/UChQ76hXnRmrwXfH6p1eoo1A/

Contact: krwawicsteam@gmail.com
.
.
.
Hello :polandball:
.
.
.
Lep na chcących darmowe skiny: http://bit . ly/ freeCSGOskins4you
Currently Offline
Workshop Showcase
[ENG]
Hi!
This is my first workshop skin. I hope you will like it ;)
If you have any idea how to update it, please leave it in comments,
Thanks!

[PL]
Czesc wszystkim!
To jest moj pierwszy skin jaki zrobilem dla workshopu CS:GO ;). Moze nie jestem
Status - Pending, Created by - Krwawic
Items Up For Trade
1,853
Items Owned
1,173
Trades Made
14,315
Market Transactions
Psst.... Wanna trade?
O mnie [PL]
:horn: Cześć, wstępem parę słów o mnie :nauseachick:

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬:munchies:▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
Od 2009 roku na Steam, a z CS GO mam styczność od końca 2013 roku. Gram dla zabawy, nie traktuje rang poważnie (przeszło mi to po 3 latach przerwy, między 2017-2019 rokiem).
Poważnie za to biorę handel wirtualnymi itemami, a w szczególności skinami z CSa :petrock: :csgo_crown:

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬:profit:▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
:cowcredits:kupuje naklejki eventowe (folia, holo, kapsuły) oraz skiny z naklejkami eventowymi (holo,folia) - najlepiej Allegro ;) ETH/BTC też wchodzi w grę w przypadku zakupu ode mnie jeżeli wysyłasz jako pierwszy.
Zainteresowany wymianą jestem tylko w przypadku jeżeli masz bronie z naklejkami eventowymi (3-4xholo,folia oprócz berlina)
:psybullet: SteamRep [steamrep.com]
:stopping: Jeżeli chcesz mnie dodać do znajomych podaj powód w komentarzach, potem sobie go usunę.
W przeciwnym razie - kontakt mailowy: krwawicsteam@gmail.com

:deadand: A, i uprzedzając... nie, nie dam Ci nic za darmo ;) Jak chcesz mieć szanse coś dostać, to weź udział w konkursach giveaway-owych na moim kanale YT (link na samej górze - "zobacz więcej") i wykaż się kreatywnością w komentarzach! :ms_crown:

:Dogeface: Dołącz do grupy Steam - handel skinami z naklejkami :sunglassesDoge:
https://steamcommunity.com/groups/gunswithstickers

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ARE YOU A SCAMMER?▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

To writers (comments) - pleace, :rr_duck: off with this "tournament scam invitation" :stop_beetle:. It's pointless for you to try scam me :awkward:
I WILL NOT LOGIN/CLICK/WHATEVER INTO TO ANY WEBSTIE THAT YOU SEND. If you don't understand this go back to school. I see that is not that legit website, and it's new created/registered. And the Steam profile is new. Or just private. (yeah, I check lot of stuff before I will MAYBE trust you). :fk_life: API scammers are GAY! :egg:

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬:gt1disk35:▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
:gtdisk525: Spec :gt1datassette:
Procesor: i7 6800k 3.40 GHz
Pamięć ram: G.SKILL 64GB 2400MHz Ripjaws4
Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1080 G1 8GB
System operacyjny: Win 10 64 bit
:take: Peryferia :lunar2020ratinablanket:
1 Monitor: LG 27GL850-B NanoIPS HDR10, 27 cal 144Hz
2 Monitor: 29 calowy LG 29EA73-P 21:9
3 Monitor: 29 calowy LG 29UM58-P 21:9
Mysz: Logitech MX Master 2S / Corsair Dark Core RGB SE
Klawiatura: Corsair K95 Platinum MX Brown
Słuchawki: SteelSeries Arctis Pro Wireless
Podkładka: Corsair MM800
Screenshot Showcase
Karambit (★) | Autotronika | MW
2
Awards Showcase
x2
x2
x10
x8
x4
x2
x2
x1
x7
x3
x5
x5
x4
x2
x1
71
Awards Received
8
Awards Given
Review Showcase
TL;DR
Pełna trylogia, dubbing (lub polskie napisy + oryginalna ścieżka dźwiękowa - dostępne po patchu od 7 czerwca 2021 roku) do pierwszej oraz drugiej części, trzecia część jedynie kinowa, bez dubbingu.
Wszystkie DLC (prawie, zabrakło jednego do jedynki).
Gra oferuje pełne doświadczenie, którego szczerze powiem brakowało. Grając w oryginalną trylogię 10 lat temu, nie sądziłem, że tak wiele o niej nie wiedziałem. I jak brak tych dodatków wpływa na dziury fabularne i niedopowiedzenia.
Jeżeli grałeś kiedyś tak jak ja i nie uzupełniałeś sobie wiedzy w Internecie polecam zagrać ponownie. Nawet nie wiesz, ile jeszcze nie wiesz. Gra jest niesamowita!

Jak ktoś nigdy nie grał w grę z tego universum to zdecydowanie polecam właśnie w takim, kompletnym wydaniu.

Dla tych co nie wiedzą – do kanonu należy również zestaw komiksów, tam można znaleźć informację np. jakie wydarzenia mają miejsce pomiędzy poszczególnymi częściami gry. Polecam znaleźć również pełne wydanie od Dark Horse Book, które zostało opublikowane pod koniec 2020 roku. Zawiera one wszystkie pojedyncze wydania komiksów. Edycja zawiera około 800 stron, więc jest co czytać!

Szkoda, że brakuje trybu multiplayer ale Mass Effect żyje singlem więc i ja to przeżyje. Nie można natomiast „nabić” sobie punktów do trzeciej części grając w tryb multiplayer, więc nie polecam pomijać misji, bo można się na tym przejechać (fabularnie).
Gra w niektórych sytuacjach, w których ominiesz misje podejmie decyzje za Ciebie, a domyślnie często jest to wersja decyzji renegata – warto mieć to na uwadze. Jeżeli np. zacząłeś od drugiej części i pominąłeś jedynkę, prawdopodobnie nie uzyskasz najlepszego zakończenia dla części trzeciej.
Nie wszystko wynika z prologu, który pojawia się w przypadku tworzenia nowej postaci do części drugiej.

Wrażenia po pierwszej części:
Grafika bardzo ładna, nie czuje się dyskomfortu podczas gry.
Bugi jednak się zdarzają – zdarzyło mi się np. utknąć między krzesłami, chyba na Noverii. Musiałem przez to wczytać zapis gry. Zdarzyło mi się też nie raz (jedynie w przypadku interakcji ze złożem lub artefaktem podczas eksploracji planety) spotkać buga który uniemożliwiał mi zmianę broni i późniejsze interakcje z czymkolwiek (np. nie mogłem powrócić do mako). Przez to musiałem tworzyć prowizoryczne zapisy podczas rozgrywki.
Mako prowadzi się okropnie - najgorsze są skaliste zielone planety. Jeżeli grasz na klawiaturze, wyłącz domyśle ustawienia śledzenia obrazu w pojeździe bo walka np. z miażdżypaszczą to udręka.
Bałem się zderzenia rzeczywistości i wspomnień nawet po remasterze - niepotrzebnie. Jedynkę można przejść z czystym sumieniem, wyciągając z niej to co fabularnie najlepsze.
10% zdobytego hajsu przechodzi nam do drugiej części. Max możemy w pierwszej części mieć 9999999 kredytów, ponieważ taki jest limit. - ZMIENIONE - od 7 czerwca 2021 maksymalnie można zaimportować do drugiej części 100000 kredytów.

Do recenzji następnej części przystąpię naturalnie po jej przejściu. Jeżeli dotrwałeś do tego momentu - Powodzenia Komandorze Shepard! Droga mleczna Cię potrzebuje!

PS. Steam pobiera około 100 GB, a trylogia po rozpakowaniu i aktualizacjach waży nieco powyżej 110 GB.

Gra do działania wymaga aplikacji Origin, jeżeli jej nie używasz to zainstaluj i załóż konto oraz zostaw w trybie autologowania, żeby uniknąć problemów z odpaleniem gry (i jeżeli masz wiele kont Origin to gra podepnie się do tego, z trybu autologowania również w aplikacji Origin - chyba, że łączyłeś już aplikacje Steam z innym kontem Origin wcześniej).

DLA TYCH CO CHCĄ GRAĆ W TRYBIE STEAM LINK NP. NA TV:
Żeby zrobić to bez problemów (np. kiedy chcemy uruchomić stream z komputera stacjonarnego w innym pomieszczeniu za pomocą laptopa podpiętego bezpośrednio kablem HDMI do TV lub amplitunera) zalecam:
Połączyć obydwa komputery kablem sieciowym z np. routerem (nie przez WiFi).
Zmienić ustawienia na Steam dla Steam Link na bez limitu transferu i wysoką jakość.
Uruchomić na obydwu komputerach Steam jako administrator, oraz w ustawieniach danej części zmienić wyświetlanie obrazu na -> ekran w oknie bez ramki (nie fullscreen - zastosować, jeżeli pojawi się problem z brakiem obrazu na TV).
Nie udało mi się jedynie uruchomić gry w 4K mając monitor 2K (zmiana ustawień Nvidii oraz skalowanie monitora i gry nic nie dało, rozdzielczość w grze jest widoczna w opcjach, ale nie da się jej ustawić).

Recent Activity

72 hrs on record
last played on Jan 22
34 hrs on record
last played on Jan 16
13.7 hrs on record
last played on Jan 16
B.A.R.T Oct 2, 2021 @ 5:45am 
added fro trade
T3rmos Aug 15, 2021 @ 11:15pm 
+rep
LordArtiX Jul 5, 2021 @ 11:03am 
+rep :steammocking:
𝓒𝓻𝔂 𝓑𝓪𝓫𝔂 May 24, 2021 @ 1:43pm 
+rep, fair trader
bartula Jan 13, 2021 @ 8:12am 
+rep uczciwy kupujący ^^
krzysby Sep 12, 2020 @ 7:05am 
Krwawic. Ty jesteś właścicielem kanału Counter-Stock. Jeśli tak, to będą nowe filmy. Może mnie pamiętasz. Nick na yt: Krzych Hoo