Keymil
Kamil   Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Poland
 
 
ACE YouTube

FragMovie YouTube

Currently Offline
Last Online 9 hrs, 52 mins ago
Woohoo
:spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball:
:laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::laser::laser::laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::laser::laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball:
:laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::laser::spikeball::laser::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball:
:laser::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::laser::laser::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball:
:laser::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball:
:laser::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::laser::laser::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::spikeball::spikeball::laser::spikeball::laser::laser::laser::spikeball::laser::laser::laser::laser:
:spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball::spikeball:
Favorite Group
MED TV - Public Group
G2esports partner / Official caster of ESL Female Open, ESL Major League, ESL Go4CS:GO
363
Members
1
In-Game
25
Online
0
In Chat
maxowy Jan 28 @ 10:57am 
DOBRE
Adamo
TODD HOWARD Jan 27 @ 5:45pm 
Ile razy oglądając szaloną akcje Screama przecieraliśmy oczy ze zdumienia? Można pomyśleć że nie ma wśród nas graczy będących w stanie dorównać najlepszym progamerom. Błąd. Wszystko za sprawą pewnego człowieka którego miałem przyjemność poznać. Nie jestem osobą mogącą się poszczycić osiągnięciami, jednak nawet moje kaprawe oko jest w stanie dostrzec talent. Nic nie było w stanie tak bardzo przewrócić mojego doświadczenia jak ten jeden, niepozorny człowiek. Wystarczy spojrzeć na nawet najbardziej typową rundę w jego wykonaniu aby przekonać się z kim mamy do czynienia. Zdolności manualne i koordynacja stoją na najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie, co w połączeniu z czujnym okiem fińskiego snajpera i doskonałym zmysłem taktycznym dają w rezultacie jednostkę wybitną. Honorowego przeciwnika i wiernego przyjaciela. Uważajcie, jeśli spotkacie go na matchmakingu. Polany sosem myśliwskim hamburger z ulicy Dworcowej. To on.
szmaciaz69 .PUBGUpgrader.gg Oct 16, 2017 @ 7:55am 
+rep i jak sie gra w pubg ?
HEX ♥♥♥ Oct 7, 2017 @ 7:09am 
+rep KOT
Dzieffcynka #girlpower Aug 25, 2017 @ 10:25am 
Dziękuję :D
Dzieffcynka #girlpower Aug 20, 2017 @ 1:12pm 
Szanuję styl, masz suba i łapkę pod fragmovie, propaguję
+Rep