Recent reviews by ghostatorcz

s ceskym dabingem je to fakt zazitek! :)
Posted October 28, 2023.
1 person found this review funny
Early Access Review
Zběsílá akce! Pocta všem akčním plošinovkám z 80. let! Jedna z nejlepší her na krátké odreagování po náročném dni! Spousta dobře známých hrdinů! Takhle zběsilou akci až pro 4 hráče jsem dlouho nehrál... Mohu jen vřele doporučit!
Posted June 26, 2015.
0.3 hrs on record
Tahle hra je skvělou ukázkou, že hratelnost nemusí nutně znamenat Unity Engine a pc v ceně závodního koně.

Je to hra která brnkne na nostalgickou strunu všem třicátníkům, kteří si ještě vzpomenout jak často se

lámaly první joysticky u Commodore 64, na nekonečně dlouhé nahrávání her z polských kazet a zabijáckou

hlásku runtime error posměšně blikající na černé (u těch movitějších na modré) obrazovce.

Karate Master 2 Knock down blow je poctou všem sofistikovaným mlátičkám z dob 80tých a raně 90tých. Není to

jen o tom naučit se ultra komba a s těmi pak v efektních animacích nechat trpět své protivníky. Je to hlavně

o pochopení bojového sportu, jeho zákoutí a jeho odpovědnosti. Když se jednou řekne, že do hlavy se nemláti,

tak se skutečně do hlavy nemlátí a není to jen pouhé doporučení. Když už chcete zesílit, nestačí si koupit

zlaté diamanty v akci, ale musíte si tne trénink poctivě odklikat a ne jednou. Každý bod síly si vysloveně

odřete.

Jestli chcete bojovat, musíte na to mít peníze a kde jinde, než v práci je ziskat, že. TAkže hezky jezdíte s

vozíkem a sbíráte krabice, čím více za daný čas, tím více peněz. Ještě než se vůbec pustíte do boje musíte

znát základy útoků a obrany a jestliže je nebudete opakovat přesně tak jak mistr chce, máte smůlu, boj se

nekoná!

Tato hra je spíše simulace života spojeného s profesionálním karatistou, než bezduchá mlátička, je

komplexní, je náročná a potěší všechny milovníky retro grafiky.

- realistické zobrazení karatistických útoků
- žadné power-upy, žádné vysoké efektní skoky
- protivník vás může během zápasu opravdu zranit (následuje pobyt v nemocnici)
- trénink dovednosti a vlastností je velmi náročný
- různé typy bojových pravidel
- Speciální události a turnaje
Posted June 4, 2015.
0.3 hrs on record
Postal ožil! Ještě chyí pochodující kapela a já si fakt budu myslet, že jsem zpátky v minulosti! Hatred je hnusná, odporná, krvavá, sprostá a nechutná hra mající za cil jedinou věc - skvěle bavit. Věřím, že tuhle hru si vezmou na paškál party moralistů a budou na ní demonstrovat úpadek lidské zábavy a budou mít pravdu. Nečekejte nic sofistikovaného. Chodíte a zabíjíte, všechny bez rozdílu, děti, ženy, starce...
Prostě starý dobrý Postal, ale v nové, velmi dobře udělané grafice a s skoro plně rozbitelným prostředím.

Co se týče problémů s optimalizací - mám vše na ultra a nepociťuji s GTX 880m žádný problém (při rozlišení 1920x1080)

Představte si, že jste v kůži Williama Fostera (aka Michaela Douglase) ve Volném pádu.

Vytknul bych jen relativně zmatečné ovládání a špatně viditělný zaměřovač

I přes její zábavnost bych nákup doporučil jen otrlým povahám ve věku alespoň + 21 let
Posted June 4, 2015.
3.1 hrs on record
Super oddychovka. Klasický systém pixel finder :) ale fkat jsem se bavil.
Jen je ta hra dost krátká - 32 achievementu z 38 a dohráno za 3 hodiny...
Ale rozhodně si pořídím druhý díl
Posted May 31, 2015.
Super oddychovka! Pokud potřebujete po práci rozbít pár hlav, tak tahle hra je přesně pro vás. Žádné velké přemýšlení. Jako správnej gladiátor prostě bušíte do protivníků. Čím krvavějí tím více peněz na ještě děsivější zbraně (kterých je opravdu hodně na výběr).
Jako bonus jsou cutsceny celé namluveny v latině, což velmi podtrhává atmosféru hry.

Ave,Caesar ,morituri te salutant
0.0 hrs on record
Naprosto dokonalý retro film! Smekám před autorem a doufám, že si tohle pustí Tarantino a za pár let z toho bude další klasika v Tarantinově filmografii :)
Takhle jsem se dlouho nepobavil! Všem fanouškům klasických béček mohu jen doporučit!
Autorovi se povedlo do třiceti minut skvěle vtěsnat veškerá klišé!
Posted May 29, 2015.
Arkádová odreagovačka, co je ale důležitější - naprosto úžasný film, který tuto hru provází! 80tkové retro! Všechna klišé vtěsnaná do třiceti minut. Tohle by v roce 84 dostalo oskara :) Všem fanouškům klasického filmovéo braku vřele doporučuji!!!