Fakir Slayer [FK]
Fuat   Mersin, Icel, Turkey
 
 
Mersin TAÇ Kolejleri Müdür Yardımcısı (2017-)

Özel Mersin TAC Temel Lisesi, Biyoloji Öğretmeni/ Müdür Yrd. (2015)

Zafer Dershaneleri, Biyoloji Öğretmeni (2014-2015)

Mersin Üniversitesi Biyoloji Bölümü (2008-2014)

29, Mersin
Currently Offline
Last Online 1 hrs, 0 mins ago
Review Showcase
22 Hours played
Eveeeeeeeeet geldik bir FlatOut incelem... lan bu oyun Wreckfest dimi? Pardon pardon.. Olsun yapımcı aynı, oyun aynı eeeen önemlisi ise EĞLENCE aynı!!! Artık incelemenin sonucunun ne olduğunu anlamışsınızdır. ;)

Oyun 2-3 yılı aşkın süredir alfalarda betalarda süründü durdu dostlar. Ama te o zamandan bir FlatOut Ultimate Carnage kokusu geliyordu burnumuzun dip köküne köküne. Neden bu kanıya vardık çünkü oyun eski FlatOut serilerini yapan adamlar tarafından geliştiriliyordu. Hemen kaptım erken erişimde ve şu an erken erişim olayının "bazı" oyunlarda ne kadar işe yaradığını da anlamış oluyorum. Ancak bu gelişim süreci pek sancılı geçmiş olsa da çıkarttılar oyunu ve hadi bakalım gençler biraz adrenalin biraz müzik ve tam gaz eğlence yaşayın dedi abilerimiz..

Oyunun grafikleri gerçekten çok güzel, zaten oyunda etrafınla çok ilgilenemiyorsun arabayı yolda tutayım, sağdan gelen şekilsiz sürücüye çarpmayayım, önden gidenin kıçına değdirip yoldan çıkarayım derken gidiyor oyun yani.. Yok ağaçların yapraklarının damarları çok net değilmiş, yok ebesinin hörekesinde ki tepede ki sincaplar aşk yaşarken kaplamalar geç yükleniyormuş bunlar yok dostlar.. Oyun gayet oynanılabilir ve sistem dostu da denilebilir. Kasma donma yok ki seri şekilde köz geti... pardon seri şekilde update ile oyunu elden geçiriyorlar sağ olsunlar.

Oynanış için ne yazsam bilmiyorum bu oyunu alan oyuncu zaten serinin diğer oyunlarını 3. oyun hariç oynamış, yemiş, içmiş ve yutmuştur. O oyunlarda aldığımız keyif katlanarak bu oyunda çığ etkisiyle sizi sizden alıyor ve başından kalkamaz hale geliyorsunuz. Oyunda özellikle kum pistlerdeki arabanın kontrol zorluğu ile asfaltta ki daha seri oluşu size çok güzel bir oynanış hissi yaratıyor. Zorluklar aslında oyuncular değil arabanın gittiği yol bu oyunda!

Müzikler işte benim en sevdiğim FlatOut serilerinde ki bir özelliktir dostlar, kesin bilgi yayalım.. Öyle gaz parçalar var ki bazen oyun kolunu kafam ile senkronize şekilde ileri geri sallamak suretiyle coşup pist dışına çıkıp küfretmişliğim halen mevcut. İlk oyunda da öyleydi 2. oyunda da ve Ultimate Carnage oyununda da. OST'si alınacak bir oyun daha geçti elimize hayırlı uğurlu olsun vatanımıza.

Artık son sözlerime gelirken oyunu neden almanız gerektiğinin son bir özetini size sunarak incelememi sonlandıracağım. Kısacası; ALIN OYNAYIN LAN! Teşekkürler.

Grafikler: 9/10
Sesler: 10/10
Oynanış: 10/10

-Genel: 9.5/10
evilhuman Jul 7 @ 1:17pm 
Elindekini bitirmeden ek kaynaklara bakan ve sağlam spoiler yiyen trajikomik adam. :D
evilhuman Jul 2 @ 12:24pm 
Herhangi bir tartışmaya belgelerle gelen adam gibi adam. =)
Ruvhart Jul 2 @ 7:11am 
Hoca gibi hocaa
evilhuman Jun 27 @ 7:22am 
#Fakir Slayer ölüyorum gülmekten lan çok tatlısın. =)
ÇUKULATA Jun 4 @ 2:45am 
hassiktir müdür yardımcısı steamde oyun oynuyor
vito_scaletta Apr 7 @ 11:06pm 
Hala Far Cry 4 oynuyor. En azından çevrimdışı olup, oyna da kimse ne oynadığını görmesin. Millet Far Cry 5'i bitireli yıllar oldu yoksa almamanın sebebi bilgisayarını kaldırmaması olabülür mü sevgili Fuat'cük? Söyle de bilelim. :D