FFreezY
Matthew Blunt   Rakovnik, Stredocesky Kraj, Czech Republic
 
 
Občas si přeju být kreslený a navštívit krajinu kde je Peňíz bezcenný,kde ženy jsou jen ženy, kde můžu chodit vyzvlečený bez pohoršení.
Currently Online
Info box
:Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy:

Něco o mně
Kdo jsem já?
Matěj co chodí po zemi, dýchá a žije vizemi.
Kolik je mi let?
Kdysi dávno, na počátku devadesátých let. Je mi jedno kolik mi je let. Vypadám a cejtím se mladší, než je můj věk. Vypadám přibližně na 30 let .
Zájmy a koníčky?
Fotografování, grafika, hry, ženy, zvířata a obchodování na steamu.

Kde mě můžete najít?
Twitch [www.twitch.tv]
Facebook [www.facebook.com]
TradeGroup [www.facebook.com]
Youtube

Obchodování
Backpack profil
Backpack [backpack.tf]
Odkaz na obchodní nabídku
Trade link
Co kupuji a prodávám
Classifieds [backpack.tf]
Jsem otevřený všem nabídkám. Nenaříkej a nikdy nežebrej !

Upozornění
Před přidáním do přátel napiš do komentářů důvod.
Neposílat pozvánky do her které nehraju.
Nežebrat, nespamovat.
Chovat se slušně a používat mozek.

Middleman Service

Naše komunitá je lidsky prohnilá a plná šarlatánů a podvodníků. Po celý svůj život jsem byl vychováván, utvářen a utvrzován v tom, že dobro a férovost se dělá zkrátka proto, že je to správné a člověk by z toho měl mít dobrý pocit.! Když můžu, pomůžu s čimkoliv. Nabizím služby třetí osoby.

Vzkaz pro hejtry

Slýchávám ty trapáky co řeší moje jméno a berou si mě do huby. Nehasím co mě nepálí, neřešim to co nechci.Vše sleduju z povzdálí a hledím si svých věcí.To co pro mě nehoří, můžu s klidem odložit.Neber život tak vážně musíš se někdy povznést,čas je nejlepší lék vyléčí i trpkou bolest.
Když nosim nos tak nahoru, že už nevidim dopředu, a z toho jak jsem namyšlenej se opírám o berlu.A když se řekne FFreezY, tak sou všechny oči v pozoru, připadám si jako v bulváru.Mám tak velký ego, že si nedokážu kleknout a další takový fámy se přenáší tichou poštou. Taky nemam nudnej život. Zvykl jsem si na to, že lidi co neví, nepoví.Je to vážně záměr žvýkat mý jméno
v tvý tlamě, vaše huby jsou furt hladový a nemaj jinej námět.Mam v píči vaše řeči a každýho kdo mě řeší.Sám se umím nejlíp přečíst i když stěny mají uši.Kdybych měl řešit pomluvy a každodení závist tak bych asi musel ten svuj malej krámek hnedka zavřít.Všichni maj ostrý prsty málo kdo ma ostrej jazyk někdy mě vážně dostávaj ty virtuálni vzkazy.Kdyby mě mělo rozhodit to co mi hážou pod nohy,musel bych z toho porodit .Často musím být nad věcí, když mě chcou lidi přesvědčit
o tom co je pro mě a muj život vlastně nejlepší.Mám okruh svých lidí, se kterýma steam sdílím.fadrc

Banda zlodějská

:insane: -=©P=-FoGGes info
Dobrý den. Promiňte, já jsem vás okradl.No první úžasný nedomrd v mé sbírce kuriozit, aneb že taunt za 70 klíču nikdy nebude stát za celoživotní ponížení.

:insane: Poker info Video
Nedomrd číslo 2.Typický nepřítelem, nicméně svým chováním si vysloužil mé maximální pohrdání. Notorický zloděj.O zlodějském chování straky jsme někdy slyšeli snad všichni, sám znám přirovnání „krade jako straka“ v jeho případě „krade jako Poker

:insane: Šunkis info
Některým lidem bylo shůry dáno více, některým méně. Rozmanitost naší komunity je v tomto směru vážně úžasná, ovšem v určitých chvílích se člověk přesto zarazí a ptá se: „Jak může být někdo až takhle hloupý?“ šunkis ?!!

:insane: seiso - důkaz [imgur.com]
Tak jsem čapl dalšího zlodějíčka, šlo to jako na drátku.Nekulturní Štěpán Novotný alias Seiso, je skutečně falešný člověk. Neváhal okrást a obohatit svojí kapsu o 3 stovky a neštítil se přitom použit moje jméno aby dotyčného přesvědčil že je důvěryhodný člověk .Štěpáne Štěpáne nebudeš tedka rozhořčený zlodějíček ? kterému jsem šlápl na kuří oko ?!

Banda IQ tykve

:insane: kakashi - juliux - excelim - mundi - cutler
Agresivní jedinci zoufale pochodující celé noci na pokraji zhroucení s uplakaným názorem v náručí. K tomu se přidávají ještě výčitky svědomí,aby se později mohli cítit jako obět.... Takové situace zažívá mnoho uplakaných dětí a dobrá zpráva je, že mají svá řešení,nadávat. fňuk fňuk

Banda opravdových přátel

:insane: Kangaros - Safari - Loctras - SC - Rudolf!ner - Ariadna - krocan - ment507 - nudasz - Jarda -
Cinky - Pusttyáš - Natz - Jerryczek - wechyy - Grogy45 - wearegodlike - Gamer - Modisc
Možná vám to zní divně, ale opravdových přátelství není mnoho. Máme možná spoustu kamarádů a známých, ale zkusme se zamyslet, kdo z těch všech lidiček by se pro nás obětoval. Nemyslím doslova. Je spousta situací, na kterých poznáme, zda je náš přítel opravdový přítel.

:Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lordy::Lor
Items Up For Trade
8,643
Items Owned
2,929
Trades Made
3,854
Market Transactions
:BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet::BorealisPurplePlanet:
Artwork Showcase
FFreezyTV
19 3 2
Achievement Showcase
1,565
Achievements
18
Perfect Games
38%
Avg. Game Completion Rate
Screenshot Showcase
DuckTales Remastered
20 9
Review Showcase
27 Hours played
Krást se prý nemá :D Ono vykrást pár obchůdků, polekat při tom civilisty a v případě potřeby prohnat trochu těch olověných projektilů těly oddaných služebníků zákona, to chce vážně silný žaludek. Ale co by člověk neudělal pro pár milionů dolarů, že? Život profesionálního lupiče není žádná legrace. Každý den musíte nasazovat svůj krk, aby měl váš boss radost a získal převahu nad ostatními mafiánskými hlavami. Vám ale nakonec může být úplně jedno, proč máte vyloupit banku, vyčistit celé klenotnictví a támhle zase převézt pár pytlů kokainu. Nebudu zbytečně recenzovat, payday zná určitě každý, rozhodně doporučuji, pro mě nutnost vlastnit a tímto děkuji tvůrcum za tak originální hru :)
Favorite Group
FFreeZy.eu Gaming Portal - Public Group
CZ/SK komunita
1,841
Members
64
In-Game
452
Online
4
In Chat
Modisc Feb 15 @ 1:30pm 
:heartris:
💕Ariadna💕[CZ] Feb 14 @ 8:13am 
:WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle:
:WaldensRifle::WaldensRifle::2017eyeball::2017eyeball::WaldensRifle::2017eyeball::2017eyeball::WaldensRifle::WaldensRifle:
:WaldensRifle::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::WaldensRifle:
:WaldensRifle::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::WaldensRifle:
:WaldensRifle::WaldensRifle::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::WaldensRifle::WaldensRifle:
:WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::2017eyeball::2017eyeball::2017eyeball::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle:
:WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::2017eyeball::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle::WaldensRifle:
revenge on my body Feb 12 @ 12:25pm 
adding to discuss
nab CSGOEmpire.com Feb 12 @ 6:30am 
quick selling a stormy storm rotation sensation for 7 keys less than bp.tf price
Rising Feb 12 @ 6:20am 
pls check offer
FFreezY Feb 12 @ 6:09am 
sure..i repriced buy order every day..you have not sent me offer ;)