emsmyk | ✺ Sloneczny
Lubelskie, Poland
 
 
No information given.
Currently Offline
Jakub Żulczyk
Jest, jak jest. Tak ma być. Tak wyszło. Chciałem, by było inaczej. Można sobie chcieć. Chcieć zawsze można. Nikt tego nie zabrania. Nikt za to nie płaci.

------------------------------------------------------------------------------

Ludzie trwają chwilę, trwają cicho. Nie zostaje po nich żaden ślad. Przez tę krótką chwilę wierzgają, ocierają się o siebie, próbując jak najwięcej zeżreć, jak najbardziej wchłonąć sobie nawzajem. W większych skupiskach przypominają pianę. Jedyna miara, według której należy ich mierzyć, to efektywność. Zwinność robaków.

------------------------------------------------------------------------------

Niestety- następne słowo, które obracam w głowie. Niestety, ale nie można pobłażać kretynom, którzy są jak małe dzieci, niekojarzące związków przyczynowo-skutkowych pomiędzy ogniem a oparzeniem. A do tego parzących przy okazji innych ludzi.

------------------------------------------------------------------------------

- To tandetne - odpowiadam - To jest naprawdę tandetne, co teraz mówisz.
- Bo ja jestem tandetna. Bo miałeś tandetną dupę, która lubi tandetne rzeczy - mówi nagle głośno, szybko - która lubi torebki, buty na wysokim obcasie. Buty jak dla kurwy. Złote łańcuchy. Pierścionki. Wszystko jak dla kurwy. Miałeś dupę, która lubi to fotografować i wrzucać na Instagram. Którą robi dzióbki do lustra. Chciałeś mieć taką dupę, więc ją miałeś pasowała do ciebie.
< >
Comments
Salvador Mar 4, 2020 @ 11:37am 
+Rep fajny agent w minecrafcie polecam
X1LO Oct 9, 2019 @ 1:34pm 
+rep