DarkStar
Krakow, Poland
 
 
No information given.
Currently Offline
Review Showcase
3.3 Hours played
Poniżej robię dumpa ze swoich notatek.

Nie byłem przekonany po trailerze i grając nadal nie jestem. Czuję, że nie wiem co robię, tylko po kolei naciskam to co mi gra każe. Nie bardzo wiem na czym polegają te technologie, z których korzysta bohater. Nie podoba mi się gameplay. Grałem dłużej niż dwie godziny, ale cały czas mi chodził po głowie refund.

Zastanawia mnie w jaki sposób on odtwarza i rekonstruuje wydarzenia. Ba, na końcu prologu okazuje się, że można zostawić miejsce zbrodni w zmienionym stanie! Czyli to nie są nagrania, tylko zmienianie rzeczywistości. To nie ma sensu, nic nie jest wyjaśnione i trochę wygląda jak fantastyka, a nie cyberpunk. Grając mam wrażenie, że to jest mechanika dla mechaniki, bo jest "cool". A że to jest na szynach, to ja nie czuję, że jako gracz coś robię. Gram jak małpa wciskając wszystko po kolei.

Lubię walking simy, dopiero co skończyłem Still Wakes the Deep, które mi się naprawdę podobało. To też w pełni liniowa gra, ale miała więcej gameplayu (można zginąć) i wszystko było spójne i logiczne.

Gra jest ładna i ma ciekawy setting. Niby cyberpunk, ale taki jakby wyewoluował z lat 50' XX wieku. Intro to wręcz kopia Fallouta. Podoba mi się pomysł na łazienkę współdzieloną z sąsiadami :D Ale nie tak jak myślicie, nie chodzi o łazienkę na korytarzu. Budynek jest modułowy i w mieszkaniu bohater ma przycisk do... przyzwania łazienki :) Za drzwiami pewnie nic nie ma, dopiero po wezwaniu pomieszczenia łazienka podjeżdża pod drzwi, taki jakby moduł.
Poczta jest ciekawa — wygląda jak poczta pneumatyczna z tubami, tak jak w (niektórych?) szpitalach. Cyberpunk, trzysta lat do przodu, a poczty elektronicznej nie ma. Ale są latające samochody. Podobało mi się jak główny bohater nie wiedział czym jest rower :)

Miałem przeczucie, że to nie jest gra dla mnie, ale po Still Wakes the Deep czułem niedosyt i miałem ochotę na więcej symulatorów chodzenia, a jak jeszcze są tak ładne wizualnie, to tym bardziej. Jednak przeczucie się sprawdziło.

Gra mnie non stop nudzi, a cały "noir" i komentarze głównego bohatera to mocna "klisza". Odpadam.
Screenshot Showcase
ARMORED CORE™ VI FIRES OF RUBICON™
Review Showcase
4.9 Hours played
Niedługi, ładny walking sim z w miarę interesującą choć prostą fabułą. Widzę dlaczego ktoś postanowił zrobić z tego film.
Recent Activity
3.3 hrs on record
last played on Jul 23
62 hrs on record
last played on Jul 21
4.2 hrs on record
last played on Jul 17