♛Mr.Dodo♛
Doğukan   Istanbul, Turkey
 
 
🎧 📶 🔋
♛ Name/İsim:Doğukan
Currently Offline
Last Online 35 hrs, 36 mins ago
1 VAC ban on record | Info
1 game ban on record | Info
93 day(s) since last ban
Review Showcase
321 Hours played
Sevgilerle Tüm Cs Oyuncularına
26/04/2018

Diğer CS güncellemeleriyle kıyaslarsak bu seferki gerçekten daha uzun sürdü fakat değdi. Çünkü oyundaki buglar büyük ölçüde temizlenmiş. Bunlardan en önemlilerinden biri olan Windows’a döndükten sonra oyuna girdiğimizde oyunun sesi gidebiliyordu veya ekranda bazı kaymalar olabiliyordu fakat şu an 1.6 Beta bile olsa bu sorunlar halledilmiş. Diğer CS sürümlerinde oyundan tam verim alabilmek için bazı komutlar yazmamız gerekiyordu; fakat bu zorunluluk yeni versiyonda değiştirilmiş ve oyun makinenizin gücüne göre en iyi performansınızı almanızı sağlıyor.

Oyunda olan diğer yeniliklerden birisi ise detaylar. Diğer versiyonlara göre bunlar da artırılmış. Haritalardaki değişimlerden ilk olarak assult’taki yağmur efekti göze çarpıyor. Bir diğer yenilik ise adamlardaki detay seviyesi ve adamların hareketleri. Bunlar da gayet geliştirilmiş ve vurulduklarında daha gerçekçi tepkiler verir olmuşlar. Silahlara gelince oyuna 2 yeni silah ve bir ekipman eklenmiş. Bunlar sırayla;

Famas: Bildiğimiz Famas otomatik ve yarı otomatik atış modları var; alışması biraz uzun sürebiliyor fakat alıştıktan sonra yakın çatışmalarda çok işe yarıyor.

Galil: Evet teröristlerin keleşten sonra bence en iyi silahı hatta rushlarda keleşten daha iyi ve 35 kurşun alması onun bir diğer artısı. Bence teröristlerle counterlar arasındaki dengeyi kuran silah bu.

Raven Shield: İşte counterların bence en büyük avantajı olan kalkan 1.6’nın ilk betasında 1100$ idi fakat yapımcılar bunun böyle bir silah için çok cüzi bir para olduğunu anlamışlar ve 2200$ yapmışlar. Fakat bunu aldığınızda yanınıza sadece tabanca ve bombaları alabiliyorsunuz. Ama açık alanın bol olduğu haritalarda işimizi fazlasıyla görüyor.

Yeni eklemelerle birlikte oyuna yeni eklenen silahlar çatışmaları daha kanlı bir hale getireceğe benziyor. Oyundaki Consol da çok değişmiş ve bence çok iyi olmuş; çünkü bir komutu 2 defa yazmanız gerekirse kısa yoluna tıklayarak zaman kazanabiliyorsunuz. Ayrıca artık oyun ortasında options menüsü’ne daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Oyunda satın alma menüleri de yenilenmiş. Fakat oyun’un full versiyonu çıktığında internetten oynamak için CD-KEY yani orijinal Half-Life isteyeceği söyleniyor aslında bu haliyle bile bazı serverlar istiyor. Oyunu şu an oynamak için Steam denilen program’ın internet’ten installer’ını indirmek zorundasınız (388MB). Daha sonra bilgisayarınıza bu program 800 MB’lik bir dosya kuracak daha sonra programda My Games ikon’una tıklayarak Counter-Strike’ı seçerseniz kısa bir yükleme süresinden sonra oyuna girebilirsiniz. Şu an Türkiye’de Serverları bulunuyor bunlardan biri de Kolay Oyun. Oyunun kendine ait botları olacağı ve bunun add_bot_(t/ct) komutu ile çalıştığı söyleniyor ama ben çalıştıramadım. Neyse sonuç olarak bence iyi bir güncelleme olmuş daha doğrusu Beta fakat umarım bundan sonra karşımızda her şeyi ile yeni bir CS görürüz. İyi rushlar.

♛Mr.Dodo♛

Recent Activity

300 hrs on record
last played on Aug 19
149 hrs on record
last played on Aug 17
0.3 hrs on record
last played on Aug 16
Melikşah 'yeyiwon' Yanık Aug 17 @ 9:46am 
VAC
♛Mr.Dodo♛ Aug 14 @ 12:22pm 
🎧 📶 🔋
ℽᵅᵍᴵᵅᵏ Jul 24 @ 1:59am 
H̸̛̛͓͖̜͕̹̼̯̠͗̅͒̍ả̷̪̗̯̯̫̃̾̈́̍̆͝v̵̢̛̗͎̦̞͆̍̀̚͝e̵͕̓͆̀͐ ̷̧̠̣̙̭͓̠̔̾͊̎a̷̪͔̪̯͓̝̠̲̟̒̂̆̐̿̅͠ ̴̝̒̆n̶̨̨̮̜̘̻̩͓̗̓͊̈̉ï̴̹̤̜͇̩͕͆̅̀̈́̇͝c̴̢̗͍͖̲̪̈́e̶̬͇͎̽̏͒͋́͘ ̷̬̦̘̱͍͒̑̐̕͝͠d̸̳̑̔́̓̋̔͑͊͆ȁ̵̡̻̞̱͙̹̝̓y̵̜̔͑̕
CsgoBagimlisi May 29 @ 3:17am 
𝓢𝔦𝔤𝕟ҽԃ βҷ ƅüşɾʌ ƅυɣɾυƙ :rheartr: :steammocking:
İnstagram Takip Edermisiniz : busra.buyruk
☢RebornHydra May 13 @ 3:45pm 
Have A Nice Week !!! :cinnamon2:
:&/ May 2 @ 9:49am 
:skullcc:3NJ3T3D bY INJ3CT0R :nzpsyringe: