Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 18 entries
2 people found this review funny
1.2 hrs on record
Świetna gra, sporo osiągnięć, niezła muzyczka i darmowe ćwiczenie palca klikając myszkę :)
Posted November 18, 2017.
0.0 hrs on record
No to ruszamy w trasę :)
Posted November 9, 2017.
3 people found this review helpful
1.7 hrs on record (1.6 hrs at review time)
Kolejna część ale pierwsza która mnie wynudziła. Przechodząc ją cały czas myślałem niech już sie skończy :( Nie jest zła ma nawet nowość w postaci kostki odbijającej ale nie czerpie już radości z tej serii :( Nawet osiągnięcia mnie już nie cieszą :(
Posted September 20, 2017.
8 people found this review helpful
1 person found this review funny
20.4 hrs on record
Where is HL3 ???
Posted August 29, 2017.
2 people found this review helpful
0.5 hrs on record
Niesamowity film który przypomina moją młodość lat 80 oraz ere kaset VHS. Polecam wersje na yt z lektorem Tomaszem Knapikiem, człowiekiem którego zna każdy miłośnik VHS !!!
Posted August 9, 2017.
1 person found this review helpful
1.8 hrs on record (1.6 hrs at review time)
Świetna platformówka 2,5D ze śliczną kolorową grafiką. Gra niesamowicie bawi a z cut-scenek wylewa się świetny humor, że nawet takiego starego zgreda jak ja raduje co niemiara :) Gorąco polecam !!!
Posted July 5, 2017.
11 people found this review helpful
3.8 hrs on record
Na 3 lvl / etapie znudziło mi się ale gra pozostała włączona i osiągnięcia same wpadają :) + karty dropią. Kiedyś uwielbiałem robić osiągnięcia ale teraz to już nie jest śmieszne i nie daje żadnej frajdy. Steam powinien coś z tym zrobić bo dziś mamy 10k osiągnięć w grze a zaraz będzie 100k albo 1kk.
Posted June 21, 2017.
62 people found this review helpful
7 people found this review funny
2.6 hrs on record
Dobra gra, tylko komuś z TopWare zawalił się sufit na głowę !!! Nowa aktualizacja usunęła możliwość używania konsoli poleceń w grze single player ale w zamian dali nam sklep z mikropłatnościami i to po 6 lat od premiery ? Matko ten świat faktycznie zasługuje na zagładę.
Posted June 17, 2017.
5 people found this review helpful
28.9 hrs on record (28.7 hrs at review time)
Likwidacja modów i to w trybie single ? Bany, straszenie sądami ? Kolejna korporacja której mamy płacić i siedzieć cicho.
Posted June 17, 2017.
1 person found this review helpful
2.5 hrs on record (1.4 hrs at review time)
Kolejna świetna część. Polecam warta każdych pieniędzy :)
Posted June 14, 2017.
< 1  2 >