VerminQo
L'vivs'ka Oblast', Ukraine
 
 
SBT Localization Team
https://sbt.localization.com.ua/en/about-us/

Мораліст на сторожі процесу українізації всесвітів.

Наглядач срачиків в інтернеті.

Translate. Implement. Repeat.


Currently Offline
Favorite Group
Шлякбитраф - Public Group
147
Members
8
In-Game
45
Online
16
In Chat
Screenshot Showcase
Це була чудова гра. Яка залишила по собі багато запитань. І причин для роздумів.
5
Review Showcase
12.7 Hours played
Глибоко під водою ніхто не почує твій крик

Цей "умовно" жахастик, це найкраще втілення гри про невідоме і невідворотнє, що мені доводилося грати. І одна з кращих ігор в дусі божевільного невідомого Лавкрафта, тільки без самого Лавкрафта і його примарних видінь. Хоча помітно, що його творчістю і образами явно надихалися творці гри.

Ми, у ролі простого парубка Саймона, опиняємося замість звичного нам Торонто у невідомому приміщенні десь на дні моря, далеко від будь-чого знайомого і звичного. Нас чекає страх. Страх невідомого. Ми не знаємо як тут опинилися. Ми не розуміємо, що тут відбувається. На нашому шляху повно бруду, води, таємниць і... трупів. Ми розуміємо, що тут сталося щось невимовно страшне. Та не можемо збагнути що. І нам доводиться крокувати. Крокувати уперед. Пізнавати світ. Пізнавати події. Пізнавати себе.

Це чудова наукова фантастика, якій віддаєшся повністю. Світ наповнений деталями, історією, атмосферою. Можна усе це минути і бігти стрімко вперед. А можна намагатися зрозуміти, що відбувається. Як усе це сталося. Чому. Зрозуміти хто винен і що робити. Складати, з першого погляду, незначні деталі, у суцільну картину, яка вималює гротескну гру життя та смерті. Людського генія і тупості в одному лиці.

Я не можу сказати, що ця гра шедевр. Ні.

Однак це гра, яка залишає після себе післясмак. Яка заставляє задуматися про життя, про існування, про майбутнє, про усвідомлення себе як особистості. Про прийняття рішень, про їхні наслідки. Гра хоч і коротка (всього годин на 10-11), та вона варта уваги.

А найприємніше у цьому всьому, що допомагає все це відчути і зрозуміти український переклад від Кіндрата Книша. Рекомендую обов'язково ставити з майстерні українізатор і проходити гру солов'їною.

Моя оцінка 8/10.

Рекомендую до покупки.
JetLife Jun 19, 2021 @ 9:32am 
famous ukrainian interpreter:Toxic_Geralt:
Свободка Dec 15, 2017 @ 3:27am 
В КС ДОСТАТНЬО ЩОСЬ БЛИЗЬКО 120 каток виграти, аби трибунал відкрився🇻🇮
Simple smile Apr 24, 2016 @ 2:06pm 
Pro player:steamhappy:
Honkless Apr 4, 2014 @ 10:28am 
I was in a mental triangle with this guy. Whatever it means to the rest of you :)
Rage Alchemist Feb 6, 2014 @ 9:56am 
good friend)))
dejw1g jechanka Trade Banned Dec 14, 2013 @ 9:25am 
BEST PLAYER AND TEAMMATE <3