Not Recommended
0.0 hrs last two weeks / 1.9 hrs on record (0.3 hrs at review time)
Posted: Nov 21, 2018 @ 6:06pm
Product received for free

꧁ TAK ZLE ZE BUZIKA SIE SMIEJE꧂
bo już czujesz się po porstu zazenowy ze nic orpucz gniewu i maurdzeniu cyzm ten twór jest lub smeich wole opcje weslesza a zapoewidzało się tak dobrze

Fabuła
Hmm niby jest ale jak tak kiepsko wporwadzona ze wlasciwe nikt na niea nie zawraca uwagi

GRAFIKA
No tutaj na pierwysz rzut oka jest ąłdnie a potem widzisz jakie kwiatki odwlai np. ze nie jest zapełniona podłoga odpowendio albo na jakieś odwal się rzeczy jak przyjzy się blizej

Muzyka
nutki się leca a dub to chyba wzeli kogoś pierwszego kogo spotkali

Rozgrywka
Tutaj moza elarobtoy pisaci bo gra się tnie czasmi nie wiadomo czemu logika tez bije po muzgu efkety są na 11/10 <ironia> a o co chodiz tez dobre pytanie bo ani tutroiala ani nic nie dostaniesz po co bładiz graczu jak ci dobrze przeciwny są gorsi niż wsuczensi idjoci w siwecie po porstu wytszko jest tutaj zle zrobione kolijza przemiotów tez waruje wlascwie krucej by było mi powiedzeci co tutaj działa ale dobra

Podsumuwjąć
Pdosuwmjonc trafił mi się ahiment stłąy 2 postacie i obie się widzłąy postnaowiła ze jedna zabije było to tak głosne ze tylko osoby niesłsyzonce by nie usłszyał chociza … dobra po zabicu tego strwoara w janwej walce dostłam achiwek cichy zabujca … no to wiecie twurcy dużo muwia ale mało robia odradzam chyba ze checi to strimowaci jak ozłą grai kiedys będzie za jakieś grosze OBUDZCIE MNIE <NAPISZCIE MI W KOEMNTARZACH> JAK naprawia gre a wydwał się ze będzie fajna gra a tu lipa

✂---✂---✂---✂---✂---✂---✂---✂---✂---✂---✂---✂---

Szukasz więcej recnezji lub zastnawiesz się czemu tyle błedów ? Zapraszam do obserowania i przecyztania opisu na mojej grupie kuratora https://store.steampowered.com/curator/7690491-Aga-i-m
8 Comments
Aga Oct 12, 2020 @ 12:53am
przebrnoc do konica i sprawdzić opsi grupy jeszcze trudniejsza

Dowiedzenie się co jest grane - bezcene
Sekainokan Oct 11, 2020 @ 11:55pm
Język polski trudna rzecz.
Aga Mar 2, 2019 @ 11:45am
Witam Krystianie
Recenzja była spisywana w momencie kiedy gra miałswoja premiere więc oceniałam w tym danym momencie mozliwe ze gra została naprawiona oraz otrzymała usprawnienia i teraz gra sie lepiej nie wiem wienc sie nie wypowiem ale wiem ze na premierze nie była grywalna ani za grosz.Chciałam bym również zaznaczyć że otrzymałam wersje recenzancką oraz chyaba nie zuwarzyles ale jestem kobieta ale mniejsza z tym
Bardzo mocno polecam ci zerkanic na grupe aga i my by zobacyzic czemu takie bledy zostaly popelnione a mój komputer przeszyła ci łzy smutku że życzysz mu taki los :<
Pozdraiwam oraz życze ci dobrego wieczoru
Redakcja aga i my

Jednooki Hris Mar 2, 2019 @ 10:40am
puknij się w łeb. wszystko na nie, zero pozytywów. oglądałem gameplay i przyznam, że ta gra może ma swoje wady, ale niewyobrażalny potencjał. Poprawić nieco bugi postaci i otoczenia, sprawić by gra była lżejsza w wymaganiach systemowych i projekt jest skończony. Kupiłeś wyjątkową grę za marne grosze, jeszcze nawet dobrze pisać nie potrafisz to plujesz jadem na życie które ci nie odpowiada. życzę ci, aby twój komputer nie dożył gwiazdki. Pozdrawiam.
Aga Jan 15, 2019 @ 3:14pm
Drogi Destez
Masz świadomość że jako kuratrowie nie dostajemy po 1 kopi (bardzo często tak jest) ale tutaj nam przydzieli aż 5 kopi więc recenzje została spisane z konkluzi 4 ludzi a jako że by miało to rence i nogi to wszytskie recnezje z aga i my pisze na tym koncie jeśli nie podoba ci się nasza działanosci to ok ma prawo a jeśli myslisz że nasza redkacja jest bzdura to robisz na trohe smuteczku :tcry: ale przyjmneimy to dzielnie na klate ok jesli potrzbujesz jeszcze wyrzuci z sibie nie tylko a popo tej rencejzi ale ogólnie to nie widze problemu jeśli ma tobie pomóć :D: z całej życzliwosci to pisze
Życze dobrej nocy
DarkReaper Jan 15, 2019 @ 2:42pm
Czytając te wypociny i fakt dzielenia się konterm nie rozumiem po co recenzja gry w której nawet nie skończyło się samouczka. Studio redakcyjne? Dobre sobie. Dobra redakcja co pisze wypracowanie po 1 zdaniu z wywiadu. Bzdura i tyle
Aga Jan 15, 2019 @ 2:36pm
Masz apsolutno racje wysunjonc takie wnioski tylko warto zaznacyzci że recnezje są robione nie tylko przez mnie a również przez moja ekipe redkaycjna i proudkt był recezowany zaraz po premierze nawet ogrywany był przed premiera wienc są wrażenia w tamtym momencie jesli coś sie pozmeniło to no cóz recenzja jest z tamtnego momentu czasu
Pozdrawiamy
Kuratorka Aga z ekipa redkaycjna Aga i my
DarkReaper Jan 15, 2019 @ 12:23pm
Jakie ty masz prawo mówić o fabule gdzie masz nie całe 30 min w grze.