Products

Showing 1-3 of 3 entries
7 people found this review helpful
1 person found this review funny
2,593.7 hrs on record
Gra jest świetna, dużą popularność zawdzięcza temu, że pomimo daty wydania 2012r. jest wspierana DLC oraz bezpłatnymi aktualizacjami. Grafika świetna, fizyka jazdy także. Ogromnym plusem dla tej gry jest także ogromna scena moderska, na której znajdziemy modyfikacje od światełek ąż po olbrzymie mapy! Chciałbym jeszcze powiedzieć o Multiplayerze - także jest wspierany do dziś, lecz niestety nie jest za niego odpowiedzialne studio SCS.
Grę naprawdę gorąco wszystkim polecam!

10/10
Posted May 17, 2018. Last edited November 22, 2018.
26 people found this review helpful
12.3 hrs on record
Jest to gra, w której wszystko jest pomyślane:
Dziury na drodze, po których najechaniu niszczy się opona.
Po wpadnięciu w kałuże brudzi nam się karoseria oraz szyba, którą oczywiście można potraktować wodą z wycieraczek, a później cały samochód wyszorować na błysk na stacji benzynowej.
Są granice państw, przez które nie można przewozić części rzeczy.
Możliwość wybrania jednej z trzech dróg, opisane co się na nich znajduje, długość, stan nawierzhni a nawet pogoda.
Psujący się samochód, który trzeba naprawiać.
Nie masz pieniędzy na nocleg? Zawsze możesz pochodzić po motelu, popukać w parę drzwi, a znajdą się chojne osoby, które poratują cię groszem.
Możliwość jazdy samochodem, który jest kawałkiem historii.
Oprócz tego czasami można spotkać kilka zabytków przy drodze np: czołg
Grę oczywiście gorąco polecam wszystkim, naprawde jest to udany zakup.
Posted January 12, 2018. Last edited July 16, 2018.
1 person found this review helpful
0.0 hrs on record
Używam go poprzez 5GHz i nie odczuwam jako tako lagów, urządzenie spełnia swoją rolę, zaletą jest także szybka konfiguracja przy pierwszym uruchomieniu, przydał by się fizyczny przycisk od włączania/wyłączania zasilania, dodam tylko że kupiłem za 1euro, oraz że jestem zadowolony z zakupu.
Posted November 10, 2017.
Showing 1-3 of 3 entries