ZaferBey
Haray Haray Men Türkem   Turkey
 
 
Kafasında ve fikrinde oyunlar , kızlar ve partilerden başka bir şey bulunmayan asalaklarla muhattap olmuyorum üzgünüm size bir kez daha Kafka'yı hatırlatarak şunları söylüyorum ''Silahsızsınız''

Türkçe ağzımda annemin ak sütü gibidir

LoL saatim https://wol.gg/stats/tr/zaferc/
Old prof. Napoleonic Wars Officer and Soldier
Vaktiyle bir Atsız varmış ona rağmen böyle
Taklitler aslını yüceltir diğer beylere inanmayın
1. Türkçüyüz.
2. Arınmış Türkçeciyiz.
3. Yasacıyız.
4. Toplumcuyuz.
5. Milli gelenekçiyiz.
6. Şuurlu demokrasiye taraftarız.
7. Ahlakçıyız
8. Bilimciyiz.
9. Teknikçiyiz.
----------------------------------------------------------------------
Türkçülük, Türklüğün geçmişteki haklarının mirasını istemek bakımından haklı, meşru ve tarihi bir davadır.
Hüseyin Nihal Atsız ( Orkun, 2. Sayı, 13 Ekim 1950 )
-----------------------------------------------------------------------------
Bulunduğum Warband klanları
57.Piyade Alayı |UzmanÇavuş| (Crack)
Esl Turk İnf. Regiment (Crack)
Turan-TMA Piyade Alayı |Asteğmen| (Crack)
31st Piyade Alayı |Çavuş| (Crack)
67thKGL |Fusiller|
25th Topçu Alayı |Asteğmen|
5th Piyade Alayı |Asteğmen|
88th Piyade Alayı |Kingsman|
67thNewKGL Piyade Alayı |Captain| (EFSANE)
Ottoman Empire |Gönüllü| (Mercenaries)
Master of Royal Guard (Native)
Angmar (Mercenaries)
Kipchaks (Native)
31stPrussian Soldiers |Leader|
NOT(Native)
Free Style GF Team
İmperiaL (Mercanaries)
Troll Game Siege <3
Currently Offline
Last Online 2 days ago
1 VAC ban on record | Info
835 day(s) since last ban
Türk Düşmanları Kimlerdir
1- Yobaz Düşmanlar

a) Müslüman olmayı arap gibi yaşamak ve arap giyinmek sanırlar, imanı sakal boyunda olduğunu düşünüp İslâm'ı fikriyatta değil şekliyatta (Dış görünüşte) yaşarlar.

İslâm sadece araplara indirilmiş bir din değildir. İslâm Evrenlere indirilmiş Tek Hak dindir. O yüzden İslâm'da müslüman olmak için illa arap gibi giyinip, arap gibi yaşamak yani şekilcilik yoktur. Çünkü İslâm eğer arap gibi giyinmemizi şart koşsaydı çöl ve sıcak iklime göre giyinilen arap kıyafetlerini Sibirya'da eksi bilmem kaç derecede soğukta yaşayan insanlara bu dini kabul ettiremezdik. Yine aynı şekilde İslâm ilk olarak Sibirya'da çıksaydı bu soğuk buz iklimine göre giyinilen yünlü kalın kıyafetleri, Sıcak çöllerde yaşayan araplara kabul ettiremezdik.

b) Kuran'ı sadece mezarlıkta ölüler için olduğunu düşünüp sadece ölülerin arkasından okur veya okuturlar ama yaşarken okumazlar, okusalar bile sadece arapçasını telaffuz ederler anladığı dilde okuyup üstünde kafa yormayı Allah acaba bu ayet ile benim ne yapmamı ve nasıl yaşamamı istiyor diye düşünmezler sadece şeyhten şıhtan ordan burdan duyduklarına inanırlar.

Müslüman ülkelerin bugünkü durumu, Allah'ın insanlara ilk emri olan "OKU!, Allah'ın adıyla OKU!" ayetine uymadıkları içindir. İslâm dini cahil dini değildir, aksine insanların cahilliğine son vermek için indirilmiş bilime ve okumaya, araştırmaya önem veren bir mantık dinidir. Millet aya giderken biz halen yaya gidiyorsak bunun sebebi Kur'an-ı Kerim'in daha ilk ayetine uymamamızdandır.

c) Asla fikirleri değişmez sabit fikirlidir. Yav kardeşim o iş öyle değil bak bu kamera önünde gösteriş için namaz kılıyor müslüman gibi gözüküyor bunları dini kullanıp oy almak için yapıyor. Her namaz kılan müslüman değildir müşriklerde kendine göre namaz kılarlar bu adam hem müşrik hemde İslâm'ı ve İslâm'ın son ordusu Türkleri yıkmak için gönderildi, bu adam satılmış, kukla, piyon sen yanlış yoldasın desende inanmaz, acaba bu adam doğru mu diyor ben kimin peşinden gidiyorum bu adam dine ve vatana ne yapıyor diye durup bir düşünmez. Çünkü köle ruhludur kendini kıl yapar, tüy yapar, koyun yapar başına da kendisini güdecek çoban ister.

ç) Okuyup araştırmadığı ve düşünmediği için batılın bataklığına gömülür. Kuranı anlayarak okumak yerine uydurma risaleleri dinler, Şeyh'e ~ şıh'a ~ molla'ya tapar, onları Allah ile arasında aracı, yaklaştırıcı olarak görür.

d) Müslümanlığı sadece araplara has görür bu sebeple filistinde, mısırda müslümanlar zulüm görüyor diye feryat edip ağlarlar ama Müslüman olduğu halde sırf Türk diye Hocalıda, Kerkükte, Türkistanda zulüm görenleri görmezden gelir hatta sevinir.

e) İbadetin Allah ile kul arasında olduğunu unutup, Elinde iman ölçer taşır. Vatana ve Türk Milletine zararı veya yararı dokunmuş siyasi kimliği olan kişileri yaptıkları işe göre değil, ibadetine göre değerlendirir.

Kimse kusura bakmasın istemeyen s*ktir olur gider ben sizin dini kardeşlik hikayelerinizi dinliyemem madem herkes din kardeşinizdi.neden fahrettin paşa mekke müdafaasında 72 gün çöllerde çekirge yedi..neden 1. Dünya savaşında ingilizlere satıldık Din kardeşleriniz tarafından..neden bekaa vadisinda yaser arafat pkk'ya eğitim verdi...kimse kusura bakmasın din kardeşliği diyen hafiften siktir olsun gitsin.ben ülkeme düşmanca uçan kuşa'da düşmanım.

2- Dinci Düşmanlar

a) Yobaz'ın aksine bu tiplerin düşünme yetenekleri fazladır ve zekidirler ama zekalarını dini çıkarlarına göre kullanarak yobazlardan rant sağlamak için uğraşırlar.Kendilerini ne kadar zeki sansalarda dünya malının dünya'da kaldığını, kefenin cebi olmadığını bilmezler yada bilmek istemezler.Sanki bu yaptıklarının hesabı sorulmayacakmış gibi yaşarlar.

b) Paraya taparlar ve Parayı ben hayır için veriyorum o ne için kullanırsa kullansın Allah ile onun arasında diyen Yobazların paralarını veya oylarını toplamak için Dini bir tramvay gibi kullanırlar ulaşmak istedikleri yere gelince inerler.

c) Daha fazla para kazanabilmek için haçlılarla bir olup, Allah'ın ayetini sansürlemeyi bile cürret ederler. Dinler arası diyalog ve hoşgörü diyerek Kelime-i tevhidde "Lâ ilâhe İllellâh, Muhammedün Resûlüllah." sözünden de haçlılar rahatsız oluyor diye hepimiz bir Allah'a iman ediyoruz sadece (haşa) "Lâ ilâhe İllellâh" desek yeter diyerek, Tek Hak din İslâm'ın son peygamberi Hz.Muhammed'e de saldırırlar , bu saçmalığa inanan yobazları da kafir ederler.Yani sadece paralarını değil imanlarını da alırlar.

ç) Laiklik dinci virüslerin kurduğu bu sistemi engellemek için kurulan bir antivirüs olduğundan, bu sefer laikliğe ve onu getiren Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e düşman olurlar.

d) Tek sermayeleri cahil insanlar olduğundan insanların boş kalıp kitap vs.. gibi şeyleri okuyup bilinçlenmesini istemezler.Bu sebeple türban, sakal gibi yapay çatışmalar üretip yobazları oyalarlar. Müminler arasına fitne yayıp bozgunculuk yaparlar.

3- Rozetli Düşmanlar

a) Atatürkçülüğü sadece Atatürk rozetini takmak olarak görürler. Fikirlerini ve ideallerini anlamazlar bunlarda şekilci aynı yobazlar gibi şekilcidirler.

b) Yobazın okumuş ama anlamamış yada yanlış anlamış versiyonudur.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk.

c) Laikliği, Yobazlar nasıl din düşmanlığı gibi anlıyorsa bunlarda Dini, Laiklik düşmanlığı olarak algılar. Farklı gibi gözükselerde ikisi de temelde aynı amaca Emperyalizme ve Siyonizme hizmet ederler.

4- Osmanlıcı Düşmanlar

a) Bu düşmanların çoğunluğunu da yine Tek hak din İslâm'a ve Tengri'nin kırbacı Ulu Türk Irkına zarar veren emperyalizme ve siyonizme bilerek veya bilmeyerek hizmet eden cahil arapperest yobazlar oluşturur.

b) Osmanlı dediğimizde Börklü Osmanlı'yı mı yoksa, Fesli Osmanlı'yı mı istediklerini belirtmeliler önce. Zira Börklü Osmanlı Türkçülük ve Akılcılıkla Acuna hüküm verir, çağ açıp çağ kaparken, fesli osmanlı arapperestlik ve cehaletle sanayi devrimini kaçırmış, bu yüzden de batıya teslim olmuş bir durumdur. Bu teslimiyeti, ULU TÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK sonlandırıp, en hasta halinde TÜRK'ün GÜCÜYLE haçlıyı siktir ettiğinde, Zamanın mandacılarının dölleri ve içteki hain işbirlikçiler, Osmanlı devleti yıkılınca bir manda sömürge haçlı devleti kurulmadığı için, ULU TÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK, Türkleri küllerinden TÜRKÇÜLÜKLE diriltip şekilci ve nakilci arapperestliği siktir edip Türk'ün Akılcı ve Sorgulayıcı Maturidi-Yesevi anlayışıyla tekrar yükselttiği için, bu zavallı nankör hainlerin kendi özünde övünülecek bir şeyleri olmadığından Türk'e saldırırken bile Türk'ün kurduğu imparatorluğu kendine maske edecek kadar aciz ve zavallı durumdalar.
---------------------------------------------------------------
Mussolini Türkiye'den İzmir’i talep ediyordu. Rodos’a 40 bin asker yığmıştı. İtalyan sefiri Povli Çankaya’ya geldi.
Atatürk sefire: “Söyle o koca herife; o 40 bin askerle İzmir’i alamaz ama ben 4 bin Mehmetçik`le Roma’ya girerim!” diye cevap verdi.
Kaynak: Münir Hayri Egeli, Atatürk’ten Bilinmeyen Hatıralar, Ankara 1959, s. 74–75.
Artwork Showcase
Yunanlılara Yüzmeyi öğretmek
6
Screenshot Showcase
Ryse: Son of Rome
Achievement Showcase
16,340
Achievements
6
Perfect Games
32%
Avg. Game Completion Rate

Recent Activity

96 hrs on record
last played on Sep 25
5,324 hrs on record
last played on Sep 25
57 hrs on record
last played on Sep 25
ZaferBey Sep 28 @ 10:57pm 
İstila31
IK ¦ Lord_Karizma ¦44th Sep 28 @ 5:33am 
harbi getto 31boys
Liviapg2 Jul 2 @ 12:31pm 
(:{
MYTHツ Jun 25 @ 6:08am 
Süngü uzatma hilesi kullanıyor -rep
Hajexu Jun 18 @ 3:04am 
hayatımın anlamı
ZaferBey May 16 @ 12:11pm 
aaa bizmişiz