VooDoo
Houngan
 
 
══════════════ஜ۩۞۩ஜ══════════════
:AlienTarget: W E L C O M E _ T O _ M Y _ P R O F I L E :AlienTarget:
══════════════ஜ۩۞۩ஜ══════════════
Currently Offline
Some info
Contact
TS3/Discord priv.

WARFRAME :
:LotusFlower: IGN: VooDooMaster
:Grineer: MR: 30
:Corpus: CLAN: Sneaky Victors

DESTINY 2 :
:TheBureauAlien: Main Class: Warlock
:AlienTarget: CLAN: World Explorers

My specification:
CPU: Intel® Core™ i7 6gen 6700HQ 2,6 - 3,5 GHz
GPU: nVidia® GeForce GTX 1080
RAM: 16 GB DDR4
HARD DRIVE: 1TB GB HDD | 512 GB SSD

:mouseX: MOUSE: Razer Viper 8kHz
:2019headphones: HEADSET: Razer Blackshark V2

Other games I'm playing:
:german: Apex Legends
:german: Overwatch
Review Showcase
2,404 Hours played
Po spędzeniu prawie 1500h w grze uznałem że nadszedł najwyższy czas aby grę w jakiś sposób ocenić.

Mogę się pokusić o stwierdzenie że Warframe jest aktualnie jedną z najlepszych gier f2p na rynku, oczywiście nie jest wolna od wad ale o tym później. Możecie zapytać co sprawiło że spędziłem przy grze free to play tyle czasu... już odpowiadam:

+Niesamowita grywalność - Liczba rodzajów aktywności jest przytłaczająca a system parkour'u, strzelania oraz walki wręcz został zaprojektowany tak dobrze że każdy skok w wir walki sprawia ogromną satysfakcję.

+Grafika - Szczerze, nie spotkałem się jeszcze z ładniejszą grą f2p, ponadto DE czuwa cały czas nad tym aby gra się zbytnio nie zestarzała i przy dużych aktualizacjach wprowadzają także poprawki graficzne.

+Wyposażenie - Ilośc samej broni (nie wspominając o Warframe'ach) jest niesamowita. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od łuków, kusz i mieczy przez karabiny szturmowe czy snajperskie do wyrzutni pił tarczowych, miotaczy ognia oraz błyskawic. Dodatkowo każdą broń można upgradować przy pomocy modów zdobywanych podczas gry, co daje ogrom możliwości.

+Fabuła/LORE - Wiekszość graczy nie zauważa fabuły w Warframe ze wzglęu na jej rozwlekłość. Niektóre z questów można odblokować dopiero po wielu godzinach spędzonych na przechodzeniu kolejnych misji i wyzwań. Jednak kiedy złożymy ją w całość, okazuje się że opowiedziana historia jest niebanalna, intrygująca, zawsze dająca wiele odpowiedzi i jeszcze więcej pytań.

+Darmowość - Nie musicie wydać ani centa aby zdobyć... tak właściwe wszystko co da się zdobyć. Handel w grze funkcjonuje bardzo sprawnie więc nawet walutę premium nazwaną "platyną" można zdobyć bez większego problemu. Sama platyna pozwala nam kupić różnego rodzaju elementy kosmetyczne, boostery czy po prostu pozwala szybciej rozbudować nasz arsenał. Jako że gra jest nastawiona na kooperację PvE nie można mówić tutaj oczywiście o zjawisku Pay to Win.

Jak już wcześniej napisałem gra nie jest oczywiście wolna od wad, teraz wymienie te które najbardziej rzucają się w oczy:

-Nieprzystępna - Wiele graczy odchodzi zanim tak naprawdę zdążą poznać Warframe. Niestety często stopień skomplikowania odstrasza newbie. Dopiero po ok 100h-150h zaczynamy odkrywać pełen potencjał tej gry.

-GRIND, GRIND, GRIND - Jak już wspominałem wszystko da się zdobyć za darmo... ale za cene naszego czasu. Nie da się ukryć że po pewnym czasie ciągły grind zaczyna być uciążliwy. System nagród za misję działa jako RNG. Oczywiście mamy określoną pule nagród za daną misję i szanse na drop danego elementu ale nieraz wydropienie wymarzonego schematu czy moda potrafi być męczarnią.

-PvP - ...a raczej jego brak. Jasne mamy tryb Conclave który pozwala na stracia 4 na 4 ale ciężko powiedzieć by sprawiał on szczególną przyjemność. Co innego jeśli chodzi o tryb Lunaro (połączenie piłki ręcznej z Rocket League) który po poświęceniu chwili na zrozumienie mechaniki jest naprawdę przyjemny... był naprawdę przyjemny. Dlaczego "był"? Po wprowadzeniu dedykowanych serwerów stał się niestety całkowicie martwy.

Podsumowywując, jeśli nie chcecie wydawać fortuny na grę, a szukacie gry w której świat wsiąkniecie na długie godziny to WARFRAME jest zdecydowanie dla Was.
Favorite Game
Favorite Game
< >
Comments
Arks Mar 26 @ 11:24am 
Dziwny typ +/-rep (sam nie wiem)
SHEIIQU Mar 26 @ 11:20am 
przystojny kawaler +rep
SHEIIQU Oct 12, 2020 @ 2:19am 
dobra nie flexuj się już tak
BlueIce Nov 27, 2019 @ 1:09pm 
make your fireteam public
SHEIIQU Apr 27, 2019 @ 11:20am 
jak dzwonie na skejpie to nie odbiera
camelion Dec 9, 2018 @ 3:13am 
+rep