V E F A R A X
Belgium
 
 
Bak ben gidiyorum artık yavaş yavaş, sen vakit kaybetme hemen arkamdan konuş
-------------------------------------------------‐---‐------ BENI SEVMEYIN ARKAMDAN ATIP TUTANLAR SIZE HELAL OLSUN BAŞARDINIZ BIRŞEYLER AMA BITMEDI DAHA!.
Currently Offline
Last Online 1 hrs, 41 mins ago
Hosgeldiniz / Welkom
vefarax [discord.gg]
Favorite Game
Review Showcase
➜Arkadaş grubunuz veya arkadaşınız varsa oyun çok zevkli ve haritaların anlaşılması kolay ve büyük .
➜Oyunu 26 TL'ye Starter Edition aldım. Kuruşuna kadar deydiğini söyleyebilirim. Fakat operatörler daha pahalı oluyor açması ve çok zevkli operatörleri çok daha fazla oynayarak zorla alabiliyoruz.

➜Starter Edition: Oyunun en ucuz versiyonu. Herhangi bir harita, operatör kısıtlaması yok. Yalnızca oyuna daha yeni çıktığında eklenen( 20 adet), normal sürümde tanesi 500 Renown' dan başlayıp sonraki her aynı millete ait operatör alımında 500 artan klasik operatörler bu modda 12500 Renown oluyor. Diğer yıllarda eklenen operatörler normal sürümle aynı fiyata geliyor. Oyun size bu versiyonda 2 adet karakter verirken bunun yanında 18 Lira değerinde 600 R6 Kredisi de veriyor. Bu krediyle isterseniz 2 adet klasik açabiliyorsunuz.

➜Standart Edition: Bu versiyonda oyunun standart haline sahip oluyorsunuz. Klasik operatörler 500 Renown' dan başlayarak sonraki her aynı millete ait operatör alımında 500 Renown artıyor. Yani bir milletin tüm operatörlerini(4 adet) satın almanız 500+1000+1500+2000= 5000 Renown'a mal oluyor. Onun dışında Starter Edition' dan bir farkı yok. Bütün operatörler kilitli olarak geliyor.

●━ ━━━━━━ — • • — ━━━━━━ ━»

➜Oyunda 3 farklı bulunuyor demiştim. Bu modlar sırasıyla:

●Situations: (Görevler)
●Multiplayer: (Çok Oyunculu)
●Terrorist Hunt: (Botlara karşı)

●━ ━━━━━━ — • • — ━━━━━━ ━»

➜Multiplayer kısmı oyuncuların asıl ilgilendikleri ve sürekli içinde olup etkileşimde oldukları kısım. Multiplayer modu 3 farklı moda daha ayrılıyor:

●Casual: Bir nevi ısınmak veya günlük verilen görevleri tamamlamak için oynadığımız ve dereceli maçlardaki rankımızı etkilemeyen bir mod. Bu modda 3 puana ulaşan takım maçı kazanmış oluyor. Skor 2-2 olsa bile maç uzamıyor.

●Ranked: Bu kısım oyuncuların ne kadar oyuna hakim olabildiklerini, taktiklerinin ne derecede geliştiğini gösteren rütbelerinin belirlendiği kısım. " Copper(Bakır) - Bronze(Bronz) - Silver(Gümüş) - Gold(Altın) - Platinium(Platin) - Diamond(Elmas) olmak üzere 6 farklı rütbeye ayrılıyor.

●Custom Game: Bu kısımda oyuncular kendi arkadaşları ile rütbelerini etkilemeyen, Ubisoft'un serverları üzerinde kurulmuş olan bir oyunda, 2-10 kişi arasında oynayabildikleri bir mod. Yine saldırı ve savunma olarak 2 takım olan kişiler birbirleri ile tatlı bir rekabet oluşturabiliyorlar.
Screenshot Showcase
M.K.A
14 6 4
Items Up For Trade
222
Items Owned
192
Trades Made
679
Market Transactions
Favorite Group
VEFARAX - Public Group
209
Members
17
In-Game
37
Online
3
In Chat

Recent Activity

708 hrs on record
last played on Jun 18
2,913 hrs on record
last played on Jun 18
1.3 hrs on record
last played on Jun 16
V E F A R A X 4 hours ago 
Ya maiano 1 sg ne hilesi csyi sildik biz
!Maiano半仙 6 hours ago 
hile benden satın alın kendi markamı yaptım şirket değilim sponsorum yok 7 ay oldu Ban yemedim alan menmun benden satan menmun vefa alcanmi hile
V E F A R A X 13 hours ago 
ekrem senin amk vac yemezsin ya
V E F A R A X Jun 17 @ 10:53pm 
:ms_crown:
Alquist Jun 17 @ 4:55pm 
:lunar2019coolpig: