Products

< 1  2  3  4  5 >
Showing 1-10 of 41 entries
No one has rated this review as helpful yet
1 person found this review funny
2.4 hrs on record (2.1 hrs at review time)
netreba komentu...
Posted February 4, 2017.
2.1 hrs on record
Recenziu pridam neskor...

Urcite ale odporucam, urcite sa jedna o jednu z najlepsich vesmirnych strategii
Posted January 6, 2017.
4 people found this review helpful
4 people found this review funny
1.3 hrs on record (1.2 hrs at review time)
Recenziu dopisem neskor
Posted November 17, 2016.
1 person found this review helpful
30.9 hrs on record (19.4 hrs at review time)
Early Access Review
Tak toto ma strasne bavi :)
Za tu cenu neni co viac dodat, urcite odporucam.
Taky lepsi worms bez blbych zvukov :)
Zvukove efekty su uzasne, "neonova" grafika mi vobec nevadi.
Ziadne mikroplatby, VIP atd.
Raz kupite hru a mate vsetko co ostatny :)
Vazne super, odporucam, po piatich hodinach hrania som vlemi spokojny
Posted June 25, 2016.
15 people found this review helpful
4 people found this review funny
93.9 hrs on record (35.3 hrs at review time)
Early Access Review
Ja teda neviem a nechapem preco ale recenzie su tu zmiesane, aktualne 51% z 8880 ludi ohodnitilo hru ako kladne. Neviem co sa "vam" nepaci. Aktualne som v nejakom divnom stadiu kedy ma ziadna hra nebavi dlhsie ako par hernych hodin no tuto hru hravam posledne dni kazdy vecer, o samote je to take suche, no ked ste aspon traja v squade cez mumble/teamspeak je to naozaj skvela zabava.
Vyborna tymovka, klany, frakcie, levelovanie, velky vyber oblecenia a zbrani a kazdym updatom nieco nove, aktualne "cakame" na velky update 0.40 ktorí ma toho priniest naozaj vela, hlavne customizaciu zbrani a doplnov :) Tesime sa. No k samotnej hre.
Hra ponuka 4 herne mody, klasicky team deadmatch, research (obsadzovanie bodov A,B,C) a mod podobny capture the flag ktory teraz neviem ako sa pise a tha last stand man (posledny prezivsi vyhrava) (zatial som ho nehral ani raz)
Hra nam ponuka zopar map a kazda mapa podporuje vsetky herne mody. Hra je v celku rychla, kola trvaju 10-15 minut, niekedy aj 5 ak sa zadari.
Po poslednom update sa velmi zlepsila optimalizacia, renderovanie a FPS boli zazrakom navysene az o 20% vdaka vylepseni nejakych kuzel :p
Navyse je hra FTP a nieje ziadna P2W takze kupovanim veci za realne peniaze vam nezaruci absolutne nic :)
Co ma vsak trochu mrzi je samotny fakt ze hru hra relativne malo ludi, len zopar stoviek je vzdy online nie je to az take hrozne no na F2P hru takehoto formatu by som cakal viac.
Co sa tyka botov/cheaterov/hackerov a pod. skusenosti s nimi nemam (asi za to moze aj fakt nizkeho poctu hracov) takze to nieje hra ktora by sa vdaka blbcekom nedala hrat.
Urcite treba vyskusat a dat hre sancu, treba si najst dobru partiu a ist do toho :) Velmi sa mi hra paci, jej prostredie, grafika, hratelnost a herne mechanizmy.
urcite doporucujem
Posted February 10, 2016.
9.6 hrs on record
Osobne mam znacku Serious Sam velmi rad, first, second som hraval asi tak pred 10 mozno aj viac rokmi, o nieco neskor aj dvojku a ako posledny do radu nam prisiel treti diel odohravajuci sa pred prvym dielom.
Znova moc o pribeh nejde, sem tam padne nejaka "cool" vtipna hlaska od "Seriozneho" Sama inac je to len cista strielacka, bezhlava strielacka kde sa nic ine nerobi, hra by sa dala prejst aj so zatvorenymi ocami, stacilo by drzat W a lave tlacitko na mysi :D Ale ano o tom prave SS je a vobec mi to nevadi, na odreagovanie urcite super.
Nechyba multiplayer s mnoho rezimami, ci kompletna coop kampan az pre 16 hracov.
Co ma ale na SS serii velmi mrzi ze hraci hru prakticky nehraju, vsetky serveri su mrtve a po piatich hodinach v public coop sa hre sa vystriedalo mozno 5 hracov, co je naozaj malo.
+ Nova pekna grafika
+ je to SS
+ Mp/Coop

- Velmi kratka hra (Za 5 hodin traja v coop prejdene na normal)
- Velmi malo hracov, takze coop jedine po znamosti
- Chybala mi tam laserova zbran

No takze hru som dohral od zaciatku do konca a pozitivne je na tom to ze mozem ist hraz znova GTA V :D
Posted October 4, 2015.
4 people found this review helpful
28.7 hrs on record (12.0 hrs at review time)
Vyborna F2P hra ktora ma vsetko!
Vyborna doskova RPG hra v digitalnej PC podobe, fantasticke single kampane, multiplayer, coop, pvp. ranked battle no skratka vsetko!
Ludia, trpaslici, elfovia, mnoho vybavenia, questy, levelovanie, skillovanie, stragia no nemam slov :)
Strasne ma to chytilo a odporucam vsetkym
Posted August 21, 2015.
1 person found this review helpful
1.7 hrs on record (0.2 hrs at review time)
Snazim sa to 15 minut zapnut, po starte hned padne ship.exe stop working, bla bla bla...
uz chapem preco to bolo za 1,60e
Posted August 19, 2015.
2 people found this review helpful
0.1 hrs on record
Sorry musel som tu hru vratit a nehat si ju refundovat, prvy krat co som to na steame urobil...skoda ze screenshoty vyzeraju lepsia ako samotna hra. Este k tomu to ovladanie retardovane...
Posted August 16, 2015.
No one has rated this review as helpful yet
1 person found this review funny
107.4 hrs on record (87.5 hrs at review time)
To čo ma sere:
- Lagy, Lagy, Lagy
- Simulator Lagov
- Znova Lagy
- Server často aj 2x denne off-line kvôli údržbe (to je dobre? ci zle?)
- Často fronta do hry (+- 10minut)
- Zabugovaný inpay systém, veľa hráčov (ja tiež) majú problém s platením cez steam wallet, skratka to nefunguje aktuálne to riešim s podporou už takmer 2tyzdne zatiaľ bez výsledku
- Debilní trade systém, v podstate žiadny iba pospamovany chat tipu "WTS", "WTB" - čo tak spraviť normálny market ako je zvyk u veľa MMOčkach? Toto je u mňa veľké mínus
- Chcelo by to rozšíriť stavebne pozemky, šírka X dĺžka sa mi zdá dosť mala
- Znova Lagy
- Žiadny skill tree ci možnosť vyberania skillov, jeden char = 4 pevne nemenne skilly
- v SA vždy rovnaký boss a vždy rovnaký priebeh boja, no dobre sem tam narazíte aj na vecsi dung ale je to o tom istom

No dobre a teraz k plusom
- Je to Free
- Čisto PvE (PvP mi vôbec nechýba a ani ho nepotrebujem)
- Systém klubov (môžete byt až v piatich)
- Stavebný pozemok je síce malý no môžete ist snáď nekonečno do výšky a hĺbky
- Stavanie klubov môže byt tiež zábavne a kreatívne a pozemok je veľký a dajú sa meniť biomy
- veľké svety, veľa, veľa, veľa druhov dungeonov ci už malých alebo veľkých
- Krídla, Lode, Motorky, zvieratá, mag rideri, petovia, no čo len chcete
- Veľké možnosti skenovania a editovania
- +- 5ta najhranejšia hra na steame :) nie je zle, no veľa ľudí to hra aj mimo steamu takže myslím že hra ma ešte tak o 50% viac hráčov ako ukazuje steam
- Keď sa nudíte môžete sa nudiť ešte viac a stráviť 1-3hodiny chytaním rýb
- Záhradkárčenie, Runy, Prstene - aj takéto tam nájdete povolania
- Nekonečne kolekcie (je to tak na zopár stoviek hodín ak chcete byt master level 200)

----------------------------------------------------------------------------------------------------
No jo a keď už niečo v hre som TitusSK

Ak mi chcete pomoct mozete sa zaregistrovat pod mojim ID cislom, LINK:
!!Nahrad X bodkou!!!

alebo ak uz ucet mate pouzite na stranke glyphu tento kod:
L6EDFCZK6FDGKDWGNETH

Viac info o Refer-a-Friend: http://trove.wikia.com/wiki/Refer-A-Friend

Kazdemu hracovi co sa pod mojim ID zaregistruje darujem zopar penazi na zaciatok
Posted August 3, 2015. Last edited August 3, 2015.
< 1  2  3  4  5 >
Showing 1-10 of 41 entries